Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט שנה לאחר מכירת רכב הקונה מאיימת בתביעה

שימו לב! השרשור הזה בן 650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספטמבר שעבר מכרתי ללקוחה את הרכב שלי פיגו 208 לאחר בדיקה שביצעה הרכב נמכר לשביעות רצונה, היום שולחת לי הודעת ווטסאפ על כך שהמזגן ברכב לא עובד (עבד ביום מכירתו) ועל כך שהרכב נמכר מסוחר, הרכב היה בבעלות פרטית וניתן לסוחר לצורך מכירתו, כעת היא מאיימת בתביעה, כדאי לענות לה? לדבר איתה? מה לעשות? לא מרבית המקרים בהם אני נופל על קונה ממורמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי לחלוטין, לבוא אחרי שנה עם טענות על תקלה כזו או אחרת. הייתי שואל אותה מתי קרתה התקלה ואיך המזגן פעל עד אותו מועד. על בסיס מה נראה לה שאתה אחראי לתקן את המזגן,  נראה שצריך מזל גם כשמוכרים רכב.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עונה או מתייחס בכלל.
מה הכוונה מכרת ללקוחה? אתה סוחר רכב?

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה מכרת ללקוחה?  

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תבקש ממנה מסמך חוות דעת מקצועית ממוסך / עו"ד שיפרט האם יש ליקוי שהוסתר מהקונה או התנהלות אחרת לא תקינה.

במקרה שהיא מנסה את מזלה בשיטת מצליח היא כנראה תיפול בשלב הזה כשלא יהיה לה חומר להביא לך.

אם כן יש לה משהו - תוכל לפחות להבין יותר טוב מה בדיוק היא רוצה.

עריכה אחרונה על ידי chezik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר בדיקה מלאה ושקופה במכון על פי בחירתך ולאחר הממצאים רכשה אותו לשביעות רצונה, היא פשוט מנסה לסחוט אותי זה שהיא הזויה הבנתי במעמד הקנייה אבל לזה לא ציפיתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוג אנשים או נשים (!)

שכשקורית להם איזו הפתעה לא נעימה בחיים

מתעורר מנגנון אינסטינקטיבי (בדומה להדחקה)

להאשים מיידית מישהו אחר,

בלי שום חשיבה מוקדמת.

סביר שזה המקרה,

אם כן, הסבר קצרצר שאין לך שום קשר לתקלה המצערת שלה,

יפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mikelt89 כתב:

הרכב היה בבעלות פרטית וניתן לסוחר לצורך מכירתו

אני היחיד שלא הבנתי מה כתוב כאן?

אתה אדם פרטי, הבאת לסוחר והוא מכר? הסוחר פרסם ואתה מכרת? 

זה חשוב

עריכה אחרונה על ידי tinoki
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שפות"ש רוצה לומר שהוא קנה את הרכב המדובר מסוחר,  רכב שנמסר לסוחר מידי בעל הרכב הקודם, שהיה אדם פרטי

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין, הסוחר הוא שקוף אבל חלו עליו חובות של גילוי נאות כלפיך בכל הקשור לרכב, אבל זה  כולו הסטוריה. מבחינתך, נראה שמכרת את הרכב ללא תקלה שידועה לך, בוצעה בדיקה במכון  וכאן נגמר  הקשר בינך לקונה , במיוחד לאחר שנה. אין סיכוי שיצא לה משהו מהטרלול הזה, אין לך מה לדאוג, חזל"ש

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לה הודעה בכך שהרכב נמכר לה בשקיפות לאחר בדיקה, החזירה לי תשובה שאני שקרן והאכב בכלל לא יד2 וכך וכך וממשיכה לאיים בתביעה אם לא אתקן את התקלות, פשוט הזויה, יש מה להגיב לה למה אני עצבני טילים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...