Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ קניית רכב סטודנט

Romzop
שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים יפים, סטודנט שבור שהבין שאי אפשר להסתדר בלי רכב( לומד בצפון הרחוק)

מחפש רכב כמה שיותר חסכוני וכמה שיותר אמין, לא אכפת לי מהגודל שלו העיקר שיכול להסיע אותי מומלץ ידני לאקסטרה חיסכון 

מיועד לנסוע משהו בין עירוני לבינעירוני כי כל האיזור של המושבים קיבוצים באצבע הגליל זה משהו כזה 

תקציב של תפרן עד 20 אלף בתקווה גם פחות

אשמח שתושיעו אותי כי נשברו לי כבר הרגליים מהאופניים וטרמפים בחום 

תודה והמון לבבות❤️❤️❤️, ושרק תצאו ממעגל הרדיפה אחרי חיים שלווים. 

הסתכלתי בעיקר על קיה פיקנטו וi10.  אבל זרקו פה קצת בפורום שאולי המנוע שלהם קטן מדי ויפנצ'ר בעליות?.  לא יודע חבר'ה אשמח לעזרה ( חולם עם יאריס חמודה אבל איפה היא ואיפה התקציב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המכוניות הקטנות חלשות אבל חלשות באופן יחסי, זה לא שלא תצלח עלייה , פשוט יהיה רועש ולא מהיר. 
בהתחשב בתקציב וברצון לחסכון זאת פשרה סבירה.

תבדוק את השלישיה טויוטה אייגו\סיטרואן C1\פיג'ו 108. זה אותו רכב עם עיצוב וסמלים שונים. הוא יהיה חסכוני אבל זה רכב די בסיסי ולא מאוד מאובזר.

אפשרות נוספת היא רנו קליאו. דור 3 מנוע 1.2 לא חזק אבל די חסכוני. בדור 4 בנוסף ל1.2 יש גם 0.9 טורבו שיהיה חזק יותר וגם לו צריכת דלק סבירה. צריך לבדוק אם דגם הטורבו נכנס לתקציב.  

כל הדגמים שהצעתי נמכרים עם גיר ידני. 

בכולם כדאי לבדוק הסטוריית טיפולים מסודרת.

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אני אבדוק עליהם, אני בגדול לא מחפש להיות מהיר ולא משהו מיוחד אני מאוד חנון ובכלל נדיר אם אני עובר את המהירות המותרת. 

אשמח לעוד הצעות ודעות כמובן! 😬😍

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא עובר את המהירות, ואתה חנון,

אתה יכול לקנות איזה סוס, גם לא עולה דלק, קצת אוכל😀

ועכשיו ברצינות כמו שכתבו כאן טויוטה אייגו\סיטרואן C1\פיג'ו 108 זה מה יש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם פיאט פנדה ודאצ'ה סנדרו
שתהין בעלי מנוע 1.2 לא חזק אבל כנראה אמין וצריכת דלק טובה

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם מנוע ה1.2 של רנו שהוא עובד בסלד גבוה בבין עירוני.

באזור 25 הייתי באמת מחפש קליאו עם מנוע 0.9 טורבו, גם ביצועים לא רעים, אבזור ונוחות נסיעה בין עירונית, בעיר מרגישה נוקשה.

עוד אופציה חיסכונית מאוד היא מיצובישי ספייס סטאר, דווקא אוטומטית עם גיר רציף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, shrie כתב:

ידני אופציה?

אפילו מומלץ

לפני שעתיים, WE988244 כתב:

אם אתה לא עובר את המהירות, ואתה חנון,

אתה יכול לקנות איזה סוס, גם לא עולה דלק, קצת אוכל😀

ועכשיו ברצינות כמו שכתבו כאן טויוטה אייגו\סיטרואן C1\פיג'ו 108 זה מה יש.

תאמין לי שחלמתי שנחזור לזמנים שהכל היה לאט יותר והיה לוקח כמה ימים להגיע להביא אוכל ודברים מהעיירה הקרובה ובדרך עושים מדורה וכיף.

חח ועכשיו ברצינות הגרסאות האלה הן אפילו יותר קטנות בנפח מנוע ממה שהצעתי , הן לא אפילו חלשות עוד יותר ?

וכמה השנתון שלהם רלוונטי? אם אמצא יאריס 2010  יהיה שווה על פני אייגו/פגו 108 בשנתון כמו 2013-14?

לפני שעתיים, mcshmupi כתב:

יש גם פיאט פנדה ודאצ'ה סנדרו
שתהין בעלי מנוע 1.2 לא חזק אבל כנראה אמין וצריכת דלק טובה

יש איזשהו רכב בקטגוריות הנל שמגיע ל1/20 בכיף ? או משהו קרוב לזה?  או שהכל בסביבות ה 13-15 לליטר

לפני שעתיים, yulianx כתב:

הבעיה עם מנוע ה1.2 של רנו שהוא עובד בסלד גבוה בבין עירוני.

באזור 25 הייתי באמת מחפש קליאו עם מנוע 0.9 טורבו, גם ביצועים לא רעים, אבזור ונוחות נסיעה בין עירונית, בעיר מרגישה נוקשה.

עוד אופציה חיסכונית מאוד היא מיצובישי ספייס סטאר, דווקא אוטומטית עם גיר רציף.

האמת שממש עכשיו ראיתי ברחוב שלי מצובישי כזאת ואמרתי שאני צריך לבדוק עליה  מה היתרון שלה על גיר ידני ? הוא מגיע לאותם תצרוכות?

עריכה אחרונה על ידי Romzop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטומטית חזקה יותר ומעט מאובזרת יותר.

הרציף חסכוני בין עירוני רגוע 1/19 ויותר.

בין עירוני הררי עם מזגן 1/16 בערך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שהציעו החברים כאן,

סוזוקי אלטו

סקודה סיטיגו

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומד בצפון הרחוק זה אומר נסיעות ארוכות בסופי שבוע? אם כן הייתי מוותר על רכבי המיני שיהיו תענוג מפוקפק בנסיעות ארוכות ומתמקד בדגמים הגדולים יותר שהציעו לך כמו מיצובישי ספייסטאר, ניסאן מיקרה, דאצ'יה סנדרו ורנו קליאו.

אם אתה לא נוסע הרבה הפערים בצריכת הדלק לא יהיו מאוד קריטיים.

לעומת זאת אמינות ברכב משומש היא חשובה מאוד כי כל תקלה יכולה לפנצ'ר כל חיסכון תיאורטי בדלק.

אני הייתי בודק יונדאי i20, סיאט איביזה וסקודה פביה ידניות. כולן מרווחת ונעימות לנסיעה בין עירונית, אמינות וקיימות דיי בשפע בשוק כך שלא יהיה מסובך לאתר רכב במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Mike808 כתב:

לומד בצפון הרחוק זה אומר נסיעות ארוכות בסופי שבוע? אם כן הייתי מוותר על רכבי המיני שיהיו תענוג מפוקפק בנסיעות ארוכות ומתמקד בדגמים הגדולים יותר שהציעו לך כמו מיצובישי ספייסטאר, ניסאן מיקרה, דאצ'יה סנדרו ורנו קליאו.

אם אתה לא נוסע הרבה הפערים בצריכת הדלק לא יהיו מאוד קריטיים.

לעומת זאת אמינות ברכב משומש היא חשובה מאוד כי כל תקלה יכולה לפנצ'ר כל חיסכון תיאורטי בדלק.

אני הייתי בודק יונדאי i20, סיאט איביזה וסקודה פביה ידניות. כולן מרווחת ונעימות לנסיעה בין עירונית, אמינות וקיימות דיי בשפע בשוק כך שלא יהיה מסובך לאתר רכב במצב טוב.

נסיעות כן אבל גם המשפחה בצפון הפחות רחוק ככה שזה לא יותר משעה וקצת אבל אני כן הרפתקן :P  קליאו צרפתי לא להתרחק ?

לפני 19 דקות, yulianx כתב:

האוטומטית חזקה יותר ומעט מאובזרת יותר.

הרציף חסכוני בין עירוני רגוע 1/19 ויותר.

בין עירוני הררי עם מזגן 1/16 בערך.

היא פחות בתקציב שנתון 2013-2014 סביב ה30 אבל אני אשים עין על זה

לפני 17 דקות, shilo_v כתב:

בנוסף למה שהציעו החברים כאן,

סוזוקי אלטו

סקודה סיטיגו

טנקס! אתחיל לחפש אחריהן גם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Mike808 כתב:

בקליאו אני הייתי מתמקד ב-1.2 בנזין, מצד שני אני לא מכיר שמועות על תקלות מיוחדות ב-0.9 והוא יהיה זריז וחסכוני יותר.

קראתי משהו על הרצועות טיימינג שלה ? טבולה בשמן או שקרכלשהו?

לפני 2 דקות, Ido.G כתב:

לדעתי אפשר לבדוק גם שברולט ספארק.

בדיוק ראיתי גם כמה כאלה שלחתי להן הודעות , שנתון ספציפי ? או סצפציפי לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...