Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מתווכים בקהל?

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, שליקו99 כתב:

כל פרט יעזור.

ימכרו לך הרים וגבעות, לפני שאתה מוציא מלא כסף על קורס, הייתי הולך דווקא על הקורס האונליין של רימקס. יעביר אותך את המבחן רישוי, לאחר מכן למצוא סוכנות לעבוד בה או להתחיל לבד סוכנות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99% מהמתווכים מוציאים שם רע לכל השאר

התחום סובל מתדמית גרועה של בעלי מקצוע פח אשפה

ודוקא משום כך הטובים מצליחים להתבלט ולקנות לעצמם שם טוב, וחלקם מרווחים סכומי עתק

סדר היום?

טלפונים יזומים למוכרים וקונים

מענה לטלפונים

ביקור בנכסים לשם גיוס בלעדיות

ביקור בנכסים לשם הצגת נכס לרוכשים פוטנציאלים

פעולות שיווק נכסים (דיגיטלי, שילוט, פלאיירים במקומות מסויימים)

שת"פ עם מתווכים אחרים

שת"פ עם עורכי דין ויועצי משכנתאות

השתתפות בכנסים / הרצאות

צריך המון משמעת עצמית

חוק המספרים הגדולים עובד גם פה

לצורך המחשה (המספרים מדמיוני הקודח)

100 טלפונים --> 10 פגישות פרזנטציה--> 2 גיוסי בלעדיות --> מכירה 1

מכאן, שאם אתה רוצה 3 עסקאות בחודש, אתה צריך לבצע 300 שיחות טלפון יזומות

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מקצוע לא קל.

אפשר להתפרנס בו בכבוד אבל קח בחשבון שזו עבודה בשעות לא שגרתיות, יש גם לא מעט הוצאות (פרסום, משרד, מיסים, רכב וכו') ושזו עבודה עם עם ישראל על כל גווניו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא מצאתי סיבה לפנות למתווך.

הייתי מחפש עבודה אמתית.

המבחן קל, רשיון עולה כמה מאות בשנה.

אבל לא הייתי בונה על זה קריירה.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 4

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה אמיתית? כלומר מאות האלפים שמתפרנסים מכך בכבוד ברחבי העולם הם פרזיטים ונוכלים?

לא מצאת סיבה? רוב העולם לא מצא סיבה לבקר בפורום הזה, זה אומר שהוא לא עוזר לרבים שכן פנו?

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת פה בעבר הקרוב על עבודה בבנק, מכירת רכבים באולם תצוגה ועכשיו שמאי.

מצד אחד אתה צעיר וזה הזמן לחפש את התחום שמתאים לך, בלי לחץ של פרנסת משפחה. מצד שני אם תקפץ בין תחומים כל כמה חודשים לא תצליח באף תחום.

תיווך נדלן בישראל זה תחום די פרוץ. יש בהחלט בעלי מקצוע מכובדים ואמינים. אבל יש גם עשרות ומאות של מתווכים קטנים שמתחרים אחד בשני, בלי גבולות.

זה מקצוע שדורש אסרטיביות, יוזמה, יכולת שיווק ומכירות, כשרון לניהול משא ומתן ואנרגיה לקום כל בוקר מחדש ולעבוד בקידום העסק שלך.

האם יש לך את התכונות האלו?

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, Potato כתב:

עדיין לא מצאתי סיבה לפנות למתווך

כשתרצה לקנות או למכור דירה בלי לבזבז ימי עבודה על כל מיני חרטטנים וקשקשנים, אתה תפנה.

@פינדר הוא שאל על תיווך לא שמאות, זה דווקא די דומה לתחום הקודם שהוא התעניין בו, מכירות. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

הוא שאל על תיווך לא שמאות

תיקנתי.

כתבתי שמאות אבל התכוונתי לתיווך.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

כשתרצה לקנות או למכור דירה בלי לבזבז ימי עבודה על כל מיני חרטטנים וקשקשנים, אתה תפנה.

@פינדר

אתה עדיין צריך להסתובב ולראות דירות.

זה לא שהעבודה שלו מצמצמת לך משהו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה רואה דירות שהוא מציע לך לפי הנתונים שביקשת, והוא כבר ראה את הדירות. זה יותר מדוייק מלהיכנס ליד2 ולגלות שכל מודעה זה בעצם לא בדיוק מה שמפורסם.

במכירה, הוא מתאם עם אנשים להגיע מתי שאתה קובע ואתה לא צריך להיות בקשר עם 20 איש שכל אחד יכול ביום אחר ובשעה אחרת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Potato כתב:

זה לא שהעבודה שלו מצמצמת לך משהו.

מתווך טוב(!!) יביא אותך לדירות שמתאימות לך, יסנן עבורך את אלו שסתם פרסמו מודעה בשביל לדעת כמה הבית שלהם שווה, יגיד לך מה לדעתו המחיר שהמוכרים יכולים לרדת אליו ויוריד מהעץ מוכרים שחושבים שהנכס שלהם בנוי מזהב.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

זה תלוי במתווך. לא מזמן מכרתי וקניתי. היו מתווכים שהיו אנשי מקצוע והיו כאלה שמראש פסלתי (כולל אחד שאחרי שעה ורבע של ז$&י שכל זרקתי כמעט בכוח מהבית). בסוף גם מכרתי וגם קניתי ללא תיווך.

יש כאלה שיבדקו את הצרכים שלך ויתאימו את הלקוחות/הצעות ויש כאלה שכל מה שמעניין אותם זה לקבל בלעדיות, לשכנע אותך שהנכס שלך לא שווה כלום ולא לעשות כלום (מכרתי ביותר מ 30% ממה שהמתווכים "העריכו" את השווי). גם ברכישה יש כאלה שיהיו ממוקדים ויהיו כאלה שאין להם מושג בכלום (הייתי מאוד ספציפי במה שחיפשתי ואחת הדרישות היתה חדרים מרווחים. השיא היה מתווך שהביא אותי לבית עם סלון פצפון שנמצא על דלת הכניסה שנמצאת ליד הטלויזיה ושאל איפה הסלון, אחר כך בחדר ההורים החדר בגודל המיטה פלוס כ 30 ס"מ מסביב וכשאמרת[נו שאין מקום לארון התשובה שלו היתה שאפשר לשים במרפסת ולהגיע אליו מהחלון). מתווך טוב שווה את מחירו אבל מתווכים טובים זה דבר נדיר וכשאתה קונה/מוכר פעם בכמה שנים טובות אין לך את היכול לברור את הטובים ואתה מוצא את עצמך משקיע הרבה זמן בסינון מתווכים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מתווך טוב זה באמת לא משהו שקל למצוא. 

יש גם מקרים קיצוניים שכל הדירות שאתה מעוניין לקנות הן מתיווך, ואז אין לך ברירה.

אני מאמין בגישה של כמה שפחות גורמים בעסקה, ככה יותר טוב. אבל לפעמים יש אילוצים והכנסת מתווך פותרת יותר בעיות ממה שהיא יוצרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...