Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב ששטרות של 20 ו 50 פאונד ישנים יוצאים מהמחזור ויהיו שווים 0

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תושבי בריטניה ממהרים להשתמש בשטרות ה-20 וה-50 פאונד שבידיהם בעקבות הודעת הבנק המרכזי לפיה העסקים יפסיקו לקבלם בעוד 100 ימים, והם יהפכו לחסרי ערך.

אולטימטום לבריטים: "יש לכם 100 ימים לבזבז 14.5 מיליארד פאונד" | כלכליסט (calcalist.co.il)

**אם מישהו טס בקרוב יש לי 400 פאונד כאלה ואשמח לעזרה בהחלפתם

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשטרות הנייר בלבד, שטרות פולימריים נשארים בתוקף. את השטרות הישנים ניתן יהיה להחליף בבנק המרכזי, ברחוב Threadneedle בלונדון. 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהוא ייסע לבריטניה הוא יחליף בבנק המרכזי או שיקפוץ לצ'יינג', או לבנק ויחליף לשקלים.

זה לא שיש לו מה לעשות איתם בארץ 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה לא נכון שאפשר יהיה להחליפן בקלות: Old bank notes: Paper £20 and £50 paper not legal tender from October 2022 | This is Money

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.6.2022 בשעה 13:19, nitch כתב:

מדובר בשטרות הנייר בלבד, שטרות פולימריים נשארים בתוקף. את השטרות הישנים ניתן יהיה להחליף בבנק המרכזי, ברחוב Threadneedle בלונדון. 

מקווה שלא צריך לקלוע חוט לקוף כדי שיחליפו לך 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...