Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו וסיטרואן- פיצוי למי שנקרעה לו רצועת תזמון (טיימינג)!

Erez M
שימו לב! השרשור הזה בן 665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,
היה ריקול לפני כשנה לכל מנועי ה 1.2 כי רצועת התזמון היתה נקרעת בטרם עת בחלק מהרכבים.
העניין הוא שלרבים וטובים נקרעה הרצועה עוד לפני הריקול, וכולנו יודעים מה קורה כשנקרעת רצועה. התארגנה קבוצה של בעלי (ואוהבי) פיז'ו- סיטרואן, ונתחיל בקרוב במגעים מתקדמים יותר עם החברים בלובינסקי. לפי מה שנראה, ישנה דרך (נעימה- יאמר לזכות היבואן!) לקבל פיצוי למי שזה קרה לו.
אנא צרו איתי קשר בטלפון 050-8487240. בהצלחה! (ותודה ליוצרי הפורום על הבמה המצויינת כאן)
ארז
עריכה אחרונה על ידי Erez M
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחילו בהתנצלות רשמית ומכבדת בפני כל מי שהעלה את העניין וקראו לו הוזה שמפיץ דיסאינפורמציה, החצופים.

וכן, ככה בדיוק הורסים לעצמם את השם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי רצועה שנקרעת יודע לגבי רצועה שמתפוררת..אבי עשה לפני כחודש-חודש וחצי אוברול למנוע ב308SW האם הוא זכאי גם? לא במוסך יבואן אבל במוסך מאוד מוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי פיג'ו 301 שנת 2015 מנוע 1.2, הרכב אצלי רק חודש ואין לי מושג אם הוחלף לו רצועה.

גם בשנתון הזה היה ריקול?

כי אם היה עליו ריקול, לא היה ניתן לעשות העברת בעלות, אז זה אומר שהחליפו?

ואם לא החליפו, איך אני יכול לדעת, ומה ניתן לעשות במקרה שלא החליפו?

נ.ב. אין לי ממש אפשרות לברר מול הבעלים הקודם.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.6.2022 בשעה 13:17, Erez M כתב:
. לפי מה שנראה, ישנה דרך (נעימה- יאמר לזכות היבואן!) לקבל פיצוי למי שזה קרה לו.

למה שלא תתן קצת יותר פרטים פה, במקום לעשות שיחות טלפון? זה היעוד של הפורום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 22.6.2022 בשעה 19:13, Nissim_ כתב:

ברשותי פיג'ו 301 שנת 2015 מנוע 1.2, הרכב אצלי רק חודש ואין לי מושג אם הוחלף לו רצועה.

גם בשנתון הזה היה ריקול?

כי אם היה עליו ריקול, לא היה ניתן לעשות העברת בעלות, אז זה אומר שהחליפו?

ואם לא החליפו, איך אני יכול לדעת, ומה ניתן לעשות במקרה שלא החליפו?

נ.ב. אין לי ממש אפשרות לברר מול הבעלים הקודם.

תודה!

מן הזכור לי, הריקול היה רק על רכבים מ2016-2017.

בכל מקרה, אתה יכול לבדוק מול כל מוסך מורשה יבואן אם הוחלפה הרצועה (בתנאי שזה נעשה דרכם). אם לא, זכור לי שבמובך גבע בת"א או באורן שירותי רכב בחולון יוכלו לבדוק לך את מצב הרצועה. מידע נוסף תוכל למצוא בשרשור:

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...