Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט שאני שומע כל היום - "אין מה לעשות הכל התייקר - אז גם אצלי"

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@Potato לא מבין למה אתה לא בעד לתת ברקס בחיים לאיזה כמה חודשים בשביל להתאזן.

אתה ממש כמו טרנספורטר והסטייק ב1000 שקל לקילו.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מבסס את זה? שהוא לא חי על חשבון אחרים?

אגב על החופשות הרפואיות שלך בים המלח אתה גם הולך לוותר? או שכשאחרים משלמים על זה מחירי המלונות לא חזיריים?

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Potato כתב:

אני אצא למסעדה בידיעה שהחשבון יהיה 350 ולא 300 ואקזז את זה ממקום אחר

החיים הם לא שחור ולבן.

פעם היינו משאירים 500 שקל במסעדה והיום כ 700 אז ממשיכים לצאת אבל עם יד על הדופק. 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה כנראה ימשיכו להשתין עלינו והמחירים ימשיכו לעלות. כל אחד נושך קצת את השפתיים ומוציא מהכיס עוד קצת - כנראה שיש מדינות שיותר קשיחות להעלאת מחירים ויוצאות להפגין כשמכופפים אותם. אנחנו שבעים מדי כנראה. חבל מאוד

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים עולים בכול מקום בעולם + אינפלציה לא פוסחת על מדינות.

איפה כול ההפגנות?

מי משתין עליך?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה אכפת לי אני תמיד ממלא ב100 שקל.

• מצחיק 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Potato כתב:

לא אצל כולם האשראי בשמיים,ולא כולם חיים כאילו מחר הולכים למות.

אני אצא למסעדה בידיעה שהחשבון יהיה 350 ולא 300 ואקזז את זה ממקום אחר.

אבל כן,יותר כלכלי לאכול לחם עם מרגרינה ולמלא כוס מים מהברז,רצוי בחושך שלא יעלה חשמל חס וחלילה.

האממ, אתה אולי נמצא בסביבה אחרת ממני, אבל בסביבה שלי - רוב מוחלט של האנשים חיים כאילו מחר הולכים למות. לא יודע אם זה בגלל הקורונה, האשראי הזול או שזה תמיד היה ככה ופשוט עכשיו זה יותר בולט לעין. 

זה היה מאוד מאוד בולט בקיץ שעבר, שמחירי החופשות במלונות בארץ היו במחירים הזויים, והיה המון תלונות והתבכיינות, אבל לא היה ניתן למצוא חדרים פנויים חודשיים קדימה.

שם זה באמת הכה בי עד כמה הישראלי באמת פראייר, וזו לא שאלה "אם הוא יוציא כסף" או אפילו "מתי הוא יוציא כסף" השאלה היחידה היא "כמה התבכיינות תתלווה להוצאת הכסף"

ובדרך כלל אני משתדל שלא להנכס לדיונים כאלה, כי הרבה פעמים אם יהיה מישהו שמעלה את הנושא של אחריות כלכלית, מיד שולחים אותו לאכול לחם בן שבוע עם מרגרינה פגת תוקף. 

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תראה, קשה להאמין שכל יושבי המלונות ומזמיני הטיסות במינוס גדול + הלוואות. 

לאנשים יש כסף. הבכיינות יוצרת מצג שווא כאילו מחר מעקלים להם את הרכב ובעל הבית זורק אותם מהדירה. בתכלס הם סתם בוכים שהדברים האלה לא בחינם או במחירי בדיחה. למה? כי למה לא. זה בתרבות שלנו, להתלונן כל הזמן. לספר את האמת שהכל דבש ותותים עושה עין הרע.

לדעתי רוב מי שבאמת לא יכול להרשות לעצמו, לא קונה ולא טס.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

החיים הם לא שחור ולבן.

פעם היינו משאירים 500 שקל במסעדה והיום כ 700 אז ממשיכים לצאת אבל עם יד על הדופק. 

זה בדיוק מה שרשמתי.

שמח שאנחנו מסכימים על משהו סוף סוף :)

לפני שעתיים, eladns כתב:

@Potato לא מבין למה אתה לא בעד לתת ברקס בחיים לאיזה כמה חודשים בשביל להתאזן.

אתה ממש כמו טרנספורטר והסטייק ב1000 שקל לקילו.

רק נוסע ברכב מיני ידני ב20K, גר ביחידת דיור קטנה ומחר אכין שניצלים ואורז שיהיה לי לקחת בקופסה לעבודה להמשך השבוע.

שעד כאן אגב הכל כולל הכל עולה לי באיזור ה5.5K בחודש.

אז מעבר לזה נשאר לי כסף בצד ואני מוציא אותו על מה שבא לי - מסעדה או תחביבים שאני מתעסק בהם.

ואם יתחשק לי ממש סטייק ב1000 שקל אני אקנה ולא אחשוב יותר מידי :)

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

מה אכפת לי אני תמיד ממלא ב100 שקל.

נו, אז מה הבעיה? תתחיל למלא רק ב-90 שקל כל פעם, ומיד תחסוך 10%.

עריכה אחרונה על ידי PinkDolphin
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, farkash7 כתב:

בדיוק רציתי לרשום שלכולם יקר וקשה אבל נתבג מפורק מנוסעים ולסוכני נסיעות אין מה להציע.

אין מה לעשות הכל באמת התייקר.

ברגע שמחירי התובלה עלו פי 6 ויותר, מחירי הדלק בשיא ומחירי התבואה בטוח גם משתוללים כל שאר הדברים בשרשרת התייקרו.

יש הרבה דברים שאפשר להתלבש עליהם, אבל טיסות לחו"ל, למרות מראית עין, זה פינאטס ושום כלום.

בדיוק סגרתי טיסה לאיטליה. כרטיס הלוך ושוב גמיש עם טרולי, 550 שקל. זה כלום בפיתה.

אדם יכול לטוס פעמיים בשנה ככה וזה לא באמת ישנה משהו בהתנהלות השוטפת. (בהרגשה ואיכות החיים של הבנאדם מצד שני, זה משנה המון. תוכל אפילו להגיד שזו הוצאה מהחכמות שאפשר לעשות)

שיא השיאים היה מעט לפני הקורונה, ביליתי 5 ימים באוסטריה, עם שהות, טיסות והכל בפחות מ 1000 ש"ח.

כמובן שזה קיצוני, אבל טיסות לחו"ל הן לא האימפקט שגורם לזה שאנשים לא יוכלו לקנות דירה ומה לא.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...