Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המוסך דפקו לי מחיר?

Yonatansc
שימו לב! השרשור הזה בן 671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז, בשעה טובה, הצלחתי לקנות רכב יד 2 (סיאט איביזה 2012) והיום לקחתי אותו לטיפול תקופתי. המוסך הוציא לי הצעת מחיר עם רשימה של תקלות שאני צריך לתקן לקראת הטסט ודורש לא פחות מ3000 שקלים בשביל התיקונים.

האם זה הגיוני?

1934724952_WhatsAppImage2022-05-27at10_56_55AM.thumb.jpeg.ceda7f2c6fa0e1df2dad0245c8b3cc75.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטוש פנסים יקר מאוד.

באוטודיפו עלה לי 100 שקל.

כיוון פרונט אפשר לעשות גם באזור ה 180 שקל.

לכן כבר פה יש לך חיסכון של כמה 300 שקל בערך.

לגבי שאר הדברים פחות מבין.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים יחסית יקרים וגם נשמעים קצת מיותרים.

ממליץ לבדוק בעוד מוסך.

האם זה מוסך קבוע? אן מזדמן?

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, TomerLL כתב:

מאיזה אזור אתה? 

קבל הצעה מאופיר המכונאי האקדמאי

https://m.facebook.com/pages/category/Automotive-Restoration-Service/אופיר-המכונאי-האקדמאי-109462143986714/

אני מאיזור חיפה

לפני 23 דקות, המהיר הזהיר כתב:

מחירים יחסית יקרים וגם נשמעים קצת מיותרים.

ממליץ לבדוק בעוד מוסך.

האם זה מוסך קבוע? אן מזדמן?

מוסך מורשה, פעם ראשונה שאני שם

לפני 8 דקות, om2 כתב:

חלקים מקוריים או חלופיים?

אני מניח שמקוריים כי מורשה אבל זה לא נראה שיש שם יותר מדי החלפת חלקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוף שמן? אלה ילמדו רוקח לדפוק מחיר. המחירים ששילמתי שם לטיפול גבוהים משמעותית מאלה ששילמתי למכוניות שלי שאינן VAG.

חוץ מזה, תיקונים והחלפת חלקים הל חלק מהמחיר של החזקת רכב ישן. גם כזה עם מוניטין אמינות מעולה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, David2540 כתב:

הייתי ממליץ לך לעבור במסלול טסט ולראות מה מתוך הרשימה באמת דורש החלפה ולא החמירו עליך יותר מדי במוסך כדי ש"בטוח" יעבור. אח"כ תתקן.

גם אני מה שהוא אמר.

וההצעה היא באמת ביזיון. אין מקט"ים, אין פירוט אם מקורי או חליפי. לא הייתי נותן להם את התענוג של הרכב שלך עם ההצעה הזו. נדמה לי שממליצים כאן על מוסך אנרג'י במפרץ, אבל שוב, הייתי שוקל אותם אחרי הטסט.

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לפחות יש לך מוסך אחד שאתה יודע לא להגיע אליו לעולם.

דבר שני שלא יפחידו אותך עם מילים כמו לא יעבור טסט.

בסדר.. נלך לטסט מה שלא יעבור נסדר!

המוסכים בטיפולים נוהגים לתת רשימות מכולת כדי להעמיק מכירה ואתה צריך לדעת מה צריך לתקן ומה לא.

ורם אתה לא יודע תתיעץ כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דפקו מחיר למה לדבר כך זה המחירים וזה המצב במורשה.

אתה מהצפון, תיקח את הדף הזה, תעבור אצל "חושי" האלוף, תאמר לו שאתה רוצה בדיוק את מה שרשום שם, אה כן ו גם שיביא לך את הרכב בפרונטים למצב -0 אפס כמו רכב חדש שיצא מהמפעל, השערה שלי יעלה לך אלפייה פחות בשקט, או שאולי בהפרש תתחדש ב 4 צמיגים טריים, אולי גם בהחלפת נוזל קירור ...הם סופר מקצועיים שם.

עלה והצלח.

עריכה אחרונה על ידי m&t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...