Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת נהג פוגע - תביעות קטנות או דרך וובי?

שימו לב! השרשור הזה בן 306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהג פגע ברכב שלי בחניה באוגוסט קודם, יש תיעוד ממצלמה אבטחה.

לאחר המון זמן חברת הביטוח שלו דחתה את התביעה נגדם בטענה שהוא היה בלי רשיון בתוקף (אז אין כיסוי ביטוחי) ושהוא טוען שלא היה מגע בין הרכבים.

אני מבוטח בוובי, והם הציעו להגיש תביעה לבית משפט שלום באמצעות השירות (החינמי שלהם), שכולל שירותי עריכת דין.

האם להשתמש בשירות הזה, או להגיש תביעה בעצמי באמצעות תביעות קטנות?

הנזק לאחר הערכת שמאי הוא 3500 שח (דוח גלובאלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך, אתה משלם ביטוח וחלק מהביטוח כולל את המצב אליו נקלעת.
למה לך להוציא עוד כסף? אתה תגיע לאותה המטרה שהיא לתבוע את הפוגע בבית המשפט.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רלוונטי כיוון שלרוב מבקשים להשית על הנתבע הוצאות משפט. כאשר הוצאות המשפט הן סכום גבוה מאוד ביחס לסכום התביעה אתה עלול לא לקבל את כל ההוצאות כאשר היה ניתן לתבוע בתביעות קטנות עם הוצאות נמוכות משמעותית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Tom777 כתב:

לא הבנתי אותך, אתה משלם ביטוח וחלק מהביטוח כולל את המצב אליו נקלעת.
למה לך להוציא עוד כסף? אתה תגיע לאותה המטרה שהיא לתבוע את הפוגע בבית המשפט.

תביעה דרך תביעות קטנות לא תעלה לי כסף, כי לא נדרש עורך דין.

@Nemesisשמע ההוצאות עצמן לא ממש מעניינות אותי, זה על וובי. אני משלם רק על פתיחת תיק.

השאלה אם בכלל יש הגיון לקחת עורך דין בשביל הדבר הזה.

אני אישית חשבתי שלא אבל וובי אומרים שזה בכל מקרה על חשבונם, אז למה לא (אמירה שלהם).

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Ooga כתב:

תביעה דרך תביעות קטנות לא תעלה לי כסף, כי לא נדרש עורך דין.

@Nemesisשמע ההוצאות עצמן לא ממש מעניינות אותי, זה על וובי. אני משלם רק על פתיחת תיק.

השאלה אם בכלל יש הגיון לקחת עורך דין בשביל הדבר הזה.

אני אישית חשבתי שלא אבל וובי אומרים שזה בכל מקרה על חשבונם, אז למה לא (אמירה שלהם).

אבל גם דרך הביטוח לא עולה לך כסף, רק פתיחת תיק בבית משפט - בערך 500 ש"ח אם אני לא טועה.
ואתה מקבל עורך דין שמכיר את התחום ויכול לעזור לך עם הניסיון שלו.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Nemesis כתב:

אני הייתי מוודא היטב שאכן יגיע עורך דין לבית המשפט כדי לייצג אותך.

עורך הדין אמור לדבר איתי במידה ואני מחליט לתבוע דרכם.

טוב, אגיד להם להעביר את הפרטים הלאה. אחרי השיחה עם עורך הדין שלהם אהיה חכם יותר, ואולי אעדכן פה.

@Tom777הגבתי לאמירה שלך "למה להוציא עוד כסף" . התכוונתי שאין הבדל משמעותי בעלות בין שתי האופציות.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן:

חזרו אלי ממשרד עורכי הדין. התביעה היא מול חברת הביטוח של הנהג, עלות פתיחת תיק פלוס מסמכים כ 500 שח (שכר הטרחה על וובי).

האמת שאני שוקל. הסרטון אומנם מהווה הוכחה אבל אין בו מספר רכב (די ברור שזה הרכב ויש גם צילום נזקים עליו). חברת הביטוח שלו די בוודאות תתנער במשפט, ולכן באמת שיקול האם לגשת לתביעות קטנות, שם לא יהיה עו"ד שיחרטט בשבילו.

גם בסופו של דבר בגלל שיש לי צד ג' בלבד, לחברת הביטוח שלי תהיה פחות סיבה להלחם, כי במילא לא יוצא כסף מהכיס שלהם..

יש לי עד מחר להתלבט.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היה משפט לפני כחודש.

המשרד שייצג אותי התנהל פח, אבל הפוגע בכלל לא הגיע אז לעורך דין שלו לא היה הרבה עם מה לעבוד, במשפט זכיתי.

אם הוא היה מגיע יש מצב שהתוצאה הייתה שונה, כי עורך הדין שליווה אותי לא הכיר את התיק ולא ידע להתנהל.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Be roo כתב:

תוכל לפרט לגבי טיב השירות שקיבלת ממשרד עורכי הדין? למה פח? מה זאת אומרת לא ידע להתנהל?

לפני 18 שעות, Ooga כתב:

עורך הדין שליווה אותי לא הכיר את התיק ולא ידע להתנהל

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...