Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהי נכנסה בי והיא מעדיפה לא להפעיל ביטוח

Dushane
שימו לב! השרשור הזה בן 692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

מישהי נכנסה ברכב שלי כשהיא נוסעת ברוורס.

מה שקרה לרכב שלי זה שהטמבון יצא מהמקום ויש עליו שפשוף. 

היא מעדיפה לא להפעיל ביטוח, לי זה לא משנה. העיקר שתשלם ו טמבון יחזור להיות כמו שהיה. 

רציתי לשאול איזה סכום אני צריך לגבות ממנה? 1000 שקל זה סביר? 

האם אני מחוייב לתת לה הצעות מחיר לתיקון פחחות שמשקפות את הסכום שאני דורש? 

עריכה אחרונה על ידי Dushane
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך למוסך ותראה לו את הנזק ותגיש לה את הצעת המחיר שלו. אם אתה רוצה להיות קצת יותר נחמד כנס למוסך שני לחוות דעת נוספת. למה אתה רוצה סכום שונה ממה שהצעת המחיר אומרת?

עריכה אחרונה על ידי David2540
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למוסך כדי לוודא מה הנזק הממשי. יתכן שהנזק קטן מ-1000 ש"ח, יתכן שמתחת לפדוש מסתתר נזק יותר גדול.

גש למוסך או שניים המקובלים עליך, בקש בדיקה והצעת מחיר והגש לנהגת הפוגעת - ואז תן לה להחליט כיצד תרצה לפעול.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא תתחיל לספר לך סיפורים בסגנון "בוא למוסך של הדוד שלי, הוא יתקן", תפעיל את הביטוח.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור הוא לא מגיע לסף הפעלת הביטוח. כמובן שההחלטה הסופית אחרי בדיקה על ידי בעל מקצוע.

מה שכן, אם יתגלעו חילוקי דיעות עם הפוגעת, סוכן הביטוח או חברת הביטוח יוכלו לסייע להגיע להסכמה או להגיש תביעה לבית המשפט (קרוב לודאי תביעות קטנות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו נכנס במהירות נמוכה ברכב של אישתי, ביקש לא להפעיל ביטוח.

נסענו ביחד לפחח, נתן הצעת מחיר, הפוגע העביר לי כסף וזהו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.5.2022 בשעה 20:17, yulianx כתב:

מישהו נכנס במהירות נמוכה ברכב של אישתי, ביקש לא להפעיל ביטוח.

נסענו ביחד לפחח, נתן הצעת מחיר, הפוגע העביר לי כסף וזהו.

גם בי נכנס מישהו, לחלוטין באשמתו.

הלכתי למוסך יבואן, קיבלתי הצעת מחיר בשמיים.

לא מכיר את הבנאדם, אבל זה מחיר אסטרונומי, ואמרתי שאחפש הצעת מחיר אחרת (מקווה שמישהו אחר היה עושה אותו דבר בשבילי).

אז הלכתי לפחח ליד, שליש מחיר (אבל אחלה עבודה), וזה מחיר שגם אני הייתי מוכן לשלם.

החצוף (הנהג הפוגע) עוד עשה לי פרצופים על המחיר הגבוה.

ברגע שאמרתי לו ש*אני* זה שהפסיד יום עבודה, ושיגיד תודה שלא הלכתי למוסך יבואן, הוא הסכים לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למוסכים פחחות הפרטיים יש 2 תמחורים:

1. לחברות הביטוח - הכללות הכל עד הסעיף של שייבה וכל מרכיב בעבודה. כולל פירוק רכיבי חשמל,עיצוב, החזרה של כול הרכיבים שהוסרו.

2. לאנשים הפרטיים - מחיר המינימום שצריך לעשות כדי להחזיר את האוטו למצבו המקורי. שימוש במסקנייטפ ולא מפרקים דברים מהאוטו, שימוש בבונדו ופחות ביישור פאנלים וכו'.

בכל מקרה יש לבצע תיאום ציפיות למה שיעשה ולקבל את הפרטים כמו שהם ולהבין שלהכל יש מחיר ואפשר כמובן להתמקח.

שני הסנט שלי....    

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...