Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: דאצ'יה ג'וגר 7 מקומות מנוע 999 סמ"ק, גיר רגיל ב-119900 שח ועכשיו גם אוטומטי הברידי ב...174990 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Buki כתב:

לא שהיא מקופלת לתוך רצפה שטוחה. 

ואם המשענת מתקפלת על המושב עד הסוף,

בלי להרים את המושב קדימה כמו בתמונה,

כזה משמעותי שהתוצאה לא שטוחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 שעות, Buki כתב:

בקנגו למשל שזה גם רכב Low cost רק חצי רמה מעל, השורה השניה נבלעת לתוך רצפה. אין שם איזה תכנון יוצא דופן, מנגנון פשוט של כמה מנופים.

מסקירות וידאו של הקנגו האחרונה (ואחיה הסיטאן) דווקא עולה שאם אתה מעל מטר שבעים ומנסה לקפל את השורה השניה, היא תיתקע לך בגב של המושב הקדמי. בברלינגו המודרנית אין בעיה כזאת (כריות המושב של השורה השניה זזות קצת קדימה ולמטה והגב שלה נופל למצב שטוח), אבל אז אתה עדיין תקוע עם השורה השלישית בדיוק באותו מצב כמו בתמונה של הג'וגר. לפני מספר חודשים יצא לי להעמיס אחת כזאת לנסיעה ארוכה, וזה דרש לא מעט תכנון מקדים של מה יכנס מאיזו דלת.

לגבי כוכבי הבטיחות - נראה לי שאתם נותנים קצת יותר מדי קרדיט לציבור הרחב, קל וחומר לקהל היעד של המשאית הזאת. לדעתי דווקא סביר יותר שהם יעריכו בה את אותם דברים שמעריכים במכוניות סיניות (פחות מסכים וחיישנים, יותר כפתורים ומנופים עם פידבק ברור) ואת צריכת הדלק העדיפה שאופיינית בד"כ לגיר הידני, שלדעת אבירי המקלדת פה 'אין לו סיכוי'. אישית, שקלתי רכישה של ג'וגר כשהיא הופיעה לא מזמן בספרד (היכן שהיא נמכרת עם גפ"מ מהיצרן ויש הטבות גריטה מפליגות), אך מה שעצר אותי היה דווקא בידוד הרעשים הלוקה בחסר והמנוע שיצטרך לעבוד קשה ברגע שיהיו יותר משני נוסעים ברכב. אלו דברים שתכלס משפיעים מאד על השימוש היומיומי (בניגוד לפראנויה של מה יקרה כשאתרסק) ומשום מה לא מרבים לדבר עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Derish כתב:

בברלינגו המודרנית אין בעיה כזאת (כריות המושב של השורה השניה זזות קצת קדימה ולמטה והגב שלה נופל למצב שטוח),

מצרף תמונות של המנגנון הזה, זה משהו פשוט וחכם. 

628110748_--2019-20.thumb.jpeg.e8eb92efddfe5381808e73030160c1bc.jpeg

1991781961_--2019-21.thumb.jpeg.a523ec6a895e6033331b8f7f5fd60da3.jpeg

1201793478_--2019-23.thumb.jpeg.6c7f47ee6cfd79c2013d2c23589e2f96.jpeg

• רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Derish כתב:

אבל אז אתה עדיין תקוע עם השורה השלישית בדיוק באותו מצב כמו בתמונה של הג'וגר.

כפי שכתבתי לעיל... ברגע שמכניסים למשוואה את השורה השלישית, ההבדל לא כזה משמעותי בין הגו'גר לכל טנדרון עם 7 מושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם עם רק כוכב אחד, זה עדיף בהרבה על קומבינות שמוסיפות מושב שלישי ברכבים שלא מתוכננים לזה, כמו איביזה סטיישן למשל. 

לי אישית זה בכלל לא משנה, אם היתה גרסת טורבודיזל ידנית במחיר דומה היה יכול להיות מעניין עבורי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, race driver כתב:

יש איזה מתחרה בסיגמנט 7 מושבים עד 150K ?

רק הדאצ'יה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שמכרו את לוג'י ב 115 אלף ₪ , ניתן היה לקנות טויוטה ורסו/ קיה קארנס ב 155 אלף.

נכון, טויוטה שמרה טוב יותר על הערך באחוזים.

אבל  בשקלים ההפרש של כ 40 אלף ₪ די נשמר.

עכשיו מי שרוצה לקנות רכב 7 מקומות ולא רוצה דאצ'יה/ גיר ידני, צריך להוסיף למחיר כ 70 אלף₪, כפול ממה שהיה ב 2017.

ולטעמי לוג'י רכב מכוער, ג'וגר לא.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.5.2022 בשעה 04:25, Derish כתב:

והמנוע שיצטרך לעבוד קשה ברגע שיהיו יותר משני נוסעים ברכב.

גם שרידות המנוע לטווח ארוך של נגיד 250-300 אלף ק"מ זה בגדר נעלם, וזה אחד הדברים שמרתיעים אותי באוטו הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש 7 מקומות שייתן לי שקט נפשי ללא מוסך

לא נוסע יותר מדי

מה יש לי לקנות היום?

יד שניה מתפרקת?

חדשה במחיר מופקע?

ידני לא מרתיע

שמירת ערך כן

בהתלבטות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...