Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: דאצ'יה ג'וגר 7 מקומות מנוע 999 סמ"ק, גיר רגיל ב-119900 שח ועכשיו גם אוטומטי הברידי ב...174990 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל אלו שתהו מה לגבי המזגן בשורה השלישית,
בשבת היו אצלינו ברחוב אורחים עם רנו לוגאן,
אני מסכל טוב דרך החלון ומה אני רואה, הבחור לקח צינור שרשורי של מתקין מזגנים (4 צול) הדביק אותו בצורה מדוייקת ומלאה לפתח הימני של המזגן (צד נוסע,
הגג בלוגאן קצת מוגבה ביחס למכוניות אחרות והחור העביר אותו צמוד לגג לשורה השלישית,
שיחה קצרה איתו (הוא נתן דוגמא מהקקטוס שגם שם אין פתח בצד ימין) והוא אומר שזה עובד פשוט מצויין...

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, llaavvii כתב:

לכל אלו שתהו מה לגבי המזגן בשורה השלישית,
בשבת היו אצלינו ברחוב אורחים עם רנו לוגאן,
אני מסכל טוב דרך החלון ומה אני רואה, הבחור לקח צינור שרשורי של מתקין מזגנים (4 צול) הדביק אותו בצורה מדוייקת ומלאה לפתח הימני של המזגן (צד נוסע,
הגג בלוגאן קצת מוגבה ביחס למכוניות אחרות והחור העביר אותו צמוד לגג לשורה השלישית,
שיחה קצרה איתו (הוא נתן דוגמא מהקקטוס שגם שם אין פתח בצד ימין) והוא אומר שזה עובד פשוט מצויין...

גדול

ולכן (אחת הסיבות) בוטלה ההזמנה והגיע קורולה דנדשה (כמעט, ישירות מטיוטה סלקט) בחנייה.

זה לא נותן מענה ל7 מקומות כך שבאמת אין קשר אך ההחלטה נפלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

התייעצות. 

חבר קיבל ג'וגר לפני כשלושה חודשים מהחברה בה הוא עובד כרכב ליסינג. 

הוא עובד בחברה כבר 7שנים ונסע במגוון רכבים ידניים, הבחור נהג רגוע . 

השבוע, אחרי 10000 קילומטרים הגיר נכשל, כנראה צריך להחליף קלאצ'. המשווק טוען שזה בלאי ולא כשל. 12000₪ נזק.

מאשימים אותו בצורת הנהיגה שלו, 

מישהו מכיר תופעה כזו?

• מבאס 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לפנות לתקשורת וכדו' או לפרסם כמה שיותר על זה שזה יגיע לקרסו בדרך אחרת ולא ישיר דרכך ככה הם יקחו אותך יותר ברצינות..

לדוג' להעלאות פוסט בפייסבוק ולספר את הסיפור במלואו.

קלאצ' לא אמור ללכת אחרי 10000 קמ וגם לא אחרי 50000 קמ...

תתקשר להנהלת החברה ותעשה בלגן עד שיקחו אחריות.

בהצלחה..

נ.ב. בעבר החזקתי דאציה והיה לי תקלה בחשמל שניסו להפיל עלי. מכתב מעו"ד התראה לפני תביעה והם נרגעו...

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי לא פעם את הסיפור הזה, כל תקלה בקלאץ' מוגדרת כ"תפעול לא נכון על ידי הלקוח" ולא באחריות.

קשה מאוד להוכיח את העובדה שאם הנהג נוהג 20 שנה במכוניות ידניות ולא היו לו בעיות, אין סיכוי שהוא דווקא באוטו הזה לא מתפעל נכון את הקלאץ'...

בכל מקרה, פתח חוברת אחריות ותקרא שם מה בדיוק רשום לגבי אחריות למצמד. יש יצרנים שכן נותנים כיסוי אחריות קצר כלשהו (לדוגמא 30 או 40 אלף ק"מ) למצמד ולא מחריגים בזמן זה תקלות תפעול. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שלא מספרים את כל הסיפור. מצמד עולה 1000-2000 שח ברכב רגיל.

עבודה במידה ודורשת פירוק הגיר בלבד, תעלה עוד 1000-2000? לא מדובר על פרארי שצריך להוציא את המנוע.

מאיפה הגיע המספר של 12000? יש נזקים נוספים?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, amosbmw כתב:

מאיפה הגיע המספר של 12000

מניח שמכנסים גלגל תנופה dual mass בטענה שנשרף. ואלו מחירים של מוסך מורשה יבואן. רק מצמד עם עבודה יכולים לעלות שם 4500-5000 ש"ח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, 101hgec כתב:

התייעצות. 

חבר קיבל ג'וגר לפני כשלושה חודשים מהחברה בה הוא עובד כרכב ליסינג. 

הוא עובד בחברה כבר 7שנים ונסע במגוון רכבים ידניים, הבחור נהג רגוע . 

השבוע, אחרי 10000 קילומטרים הגיר נכשל, כנראה צריך להחליף קלאצ'. המשווק טוען שזה בלאי ולא כשל. 12000₪ נזק.

מאשימים אותו בצורת הנהיגה שלו, 

מישהו מכיר תופעה כזו?

ההודעה הזו הזכירה לי שרשור ישן:

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בדרך: היברידי ואוטומטי 

https://www.icar.co.il/חדשות_רכב/בדרך_לישראל:_דאצ'יה_ג'וגר_אוטומטי_והיברידי/

עריכה אחרונה על ידי לב טוב
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...