Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: דאצ'יה ג'וגר 7 מקומות מנוע 999 סמ"ק, גיר רגיל ב-119900 שח ועכשיו גם אוטומטי הברידי ב...174990 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

5 כוכבי בטיחות של 2008, לא של 2022. 

אין סיכוי שה-5 תקבל 5 כוכבים בדירוג של היום

שמשקלל מערכות בטיחות בין השאר. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 30.6.2022 בשעה 01:56, Derish כתב:

לפעמים אני קורא הודעות בפורום, רציניות או בחצי-צחוק, ותוהה לעצמי: מיהם האנשים האלה שקונים אוטו מתוך הנחה שהם ירסקו אותו? האם הם נקלעים לתאונות מדי יום? מדי שבוע?

קצת פרופורציות, במטותא. בכ"ז, מובילי דעה וזה.

לפעמים אני קורא הודעות בפורום ואין לי מושג אם מי שכתב אותו מבין על מה הוא מדבר.יש לך דרך לדעת מתי איפה ואיך תהיה התאונה הבאה שלך?

יש לך סוג של מידע מוקדם או שאתה חי בפוזה של "לי זה לא יקרה"

אם אנשים יכלו לחזות את התאונה שקרתה להם, היא לא היתה נקראת תאונה.

אל תעשה ביטוח חיים כי מי אמר שמתים עכשיו? הממוצע הוא 82 אז עכשיו מוקדם מידי לבזבז כסף.

ביטוח מקיף בטוח שלא צריך. אתה הרי לא עושה תאונות וכמעט בטוח שלא יגנבו לך את הרכב 

קסדה לאופנוע? שטויות. יש לך שליטה מעולה בכלי 

אטמי אוזניים במפעל? חרטא אני שומע מעולה.

מסיכת ריתוך ? מה אני ילדה? 

אני לעומת זאת אעדיף לקבל את המקסימום האפשרי מבחינת בטיחות כי אני, מה לעשות, לא סופרמן כמוך, אין לי מידע מוקדם על תאריכי התאונות שלי ואני גם מודע לזה שיש מצב שאני (לא כמוך חלילה) עלול לעשות תאונה בכל רגע ורגע והיא עלולה להיות קטלנית גם אם אני לא גרמתי לה.

החמור הבא שיעקוף על פס לבן ויפגע במשפחה שבאה ממול, יכול להרוג ויכול לפצוע, תלוי במרכיבי הבטיחות 

כוכב אחד ב 2022 גרוע לאין שיעור מ 5 כוכבים ב 2010

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי לשמור על פרופורציות, לא לשבור 180° לכיוון השני. התגובה הקיצונית והבורדליין-פנאטית שלך רק מחזקת את האבחנה הראשונית שלי, ומקשה עליי לקחת את דבריך (הענייניים בד"כ) ברצינות. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yoav911gt2 כתב:

5 כוכבי בטיחות של 2008, לא של 2022. 

אין סיכוי שה-5 תקבל 5 כוכבים בדירוג של היום

שמשקלל מערכות בטיחות בין השאר.

מעניין.

כבר לפני כמה דפים בשירשור שהדירוג של היום הרבה פחות מעניין מהדירוג של שנות ה90 כי הכניסו המון דברים לחלוטין לא רלונטיים לשיקלול הניקוד.

אבל הלכתי לבדוק את תאוצות ה80-120 של ומרחק הבלימה מזדה 5 מ2008 לעומת הנתון של דאצ'יה ג'וגר. הייתי בטוח שהמאזדה עם מנוע 2000 תיתן נתון יותר טוב ולכן מבחינתי היא בטוחה יותר.

להפתעתי הג'וגר מציגה נתון יותר טוב, אם כי בצורה מזערית. בהנחה שהנהג יודע לתפעל את תיבת ההילוכים הידנית בצורה אופטימלית.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואווו,

מקווה שהיא תוכיח את עצמה כמו הלודגי',

הלודגי מראה אמינות יוצאת מן הכלל,

ה+ הגדול ברכב הזה שהוא מאוד מכאני ופחות מחשב, לכן צורך פחות תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.7.2022 בשעה 17:22, ch2856 כתב:

בסופו של דבר זו רק סנדרו מאוד ארוכה, אין כאן תכנון מיוחד לרכב 7 מושבים, רכב עולם שלישי קלאסי, ולכן המחיר בהתאם. 

רכב מרווחבאופן יחסי (לפחות קודמיו), בשורה השלישית משמעותי מנניח מאזדה 5, או לחילופין אורלנדו\C4.

שלמשפחה גדולה זה לכשעצמו נתון מאוד משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, ceyal כתב:

לפעמים אני קורא הודעות בפורום ואין לי מושג אם מי שכתב אותו מבין על מה הוא מדבר. יש לך דרך לדעת מתי איפה ואיך תהיה התאונה הבאה שלך?

............

אני לעומת זאת אעדיף לקבל את המקסימום האפשרי מבחינת בטיחות 
.........

כוכב אחד ב 2022 גרוע לאין שיעור מ 5 כוכבים ב 2010

קודם כל, בהנחה שיש 175K כדי לרכוש אאוטלנדר חדשה ומאובזרת בבטיחות - מעולה.
יש לא מעט אנשים במדינת ישראל שאין להם ועדיין צריכים רכב 7 מקומות ואמין.
אז זה או לקנות אאוטלנדר 2014 ללא אביזרי בטיחות, או לקנות דאציה חדשה ששים לב: מצויידת בבלימה אוטונומית והתראת סטייה מנתיב(בכל הגירסאות), ובהתראת שטח מת (בגירסה היקרה)!

לגבי הקביעה שלך שכוכב אחד בודד 2022 גרוע לאין שיעור מ 5 כוכבים 2010 - אשמח שתחזק את זה במקור מדעי ומהימן.
אחרת, אני אחזיר אותך לשאלה ששאלת האם מי שכותב בפורום מבין על מה הוא מדבר...

עריכה אחרונה על ידי דור--
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי אאוטלנדר מ 2014 מצויידת בבלימה אוטונומית, בבקרת שיוט אקטיבית ובבקרת סטיה מנתיב מקורית וקיבלה 5 כוכבים ב NCAP.

גרסאות הליסינג הגיעו עם בקרת שיוט לא אקטיבית ועם מובילאיי. החל מ 2017 כל הגרסאות הגיעו עם כל האבזור הבטיחותי המלא.

מאזדה 5 יוצרה עד 2015  ועד 2015 קיבלה 5 כוכבי בטיחות. ב 5 היה את מיטב האיבזור הבטיחותי נכון לתקופה. כולל בלימה אוטונומית וסיוע בבלימת חירום בשנת היצור האחרונה. (2015)

להשוות אאוטלנדר מ 2014 או מזדה 5 מ 2015 לדאצ'יה עם כוכב אחד, זה קצת..הייתי אומר.. מגוחך.

ולמה הכוכב הבודד של הג'וגר גרוע במיוחד  ? מאד פשוט.

כשמושג ציון ריסוק מקסימלי אבל אין את הבקרות האלקטרוניות של השנים האחרונות, הרכב מאבד בין כוכב אחד לשניים, תלוי בחוסר. אתה יכול לקרוא את זה בדברי ההסבר של המבחן.

זה גם יכול לקרות ההיפך, כשציון הריסוק לא גבוה אבל יש מערכות אלקטרוניות מגבות, כמו למשל AIWAYS, הציון יכול לרדת באותה הצורה.

אבל כשיש לנו כוכב אחד במבחן ריסוק שהבוחנים מציינים בו פגיעות קשות לנוסעים, דשבורד שקורס על יושבי השורה הראשונה וגורם לפגיעות קשות בבית החזה וזה עוד לפני שהתיחסו לחוסר במערכות בטיחות, הבעיה כנראה כפולה ומכופלת.  או במילים של בוחני NCAP, ליקויים חמורים שיכולים להוביל לפגיעות קשות.

אם זה קשה לעיכול, אפשר להסתכל על ה DS-4 שנבחנה במקביל, קיבלה הערות על הגנה חלקית של הנוסעים אך משום מה ובאורח פלא, קיבלה 4 כוכבי בטיחות.

כלומר, במילים אחרות, בוודאי - תן לי אאוטלנדר 2014 כל יום.

קפיש?

נ.ב 

אפשר תמיד ללכת בדרכו של ,derish, ולומר שזה לא משנה כי אנחנו לא מתכננים לעשות תאונות כל הזמן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.6.2022 בשעה 19:27, NP1 כתב:

מסכים שהוויתור על האבזור הוא לא דרמטי.

אני פשוט לא זוכר בשנים האחרונות רכב שמגיע ללא חלונות ומראות חשמליות 

זה אכן מפתיע... זוכר שראיתי לפני כמה שנים מאמר באתר רכב אמריקאי שטען שבד״כ יותר יקר ליצרן לתת אופציה בלי/עם חלונות חשמליים, מאשר לעשות את החשמלים לסטנדרטיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ceyal כתב:

מיצובישי אאוטלנדר מ 2014 מצויידת בבלימה אוטונומית, בבקרת שיוט אקטיבית ובבקרת סטיה מנתיב מקורית וקיבלה 5 כוכבים ב NCAP.

גרסאות הליסינג הגיעו עם בקרת שיוט לא אקטיבית ועם מובילאיי. החל מ 2017 כל הגרסאות הגיעו עם כל האבזור הבטיחותי המלא.

מאזדה 5 יוצרה עד 2015  ועד 2015 קיבלה 5 כוכבי בטיחות. ב 5 היה את מיטב האיבזור הבטיחותי נכון לתקופה. כולל בלימה אוטונומית וסיוע בבלימת חירום בשנת היצור האחרונה. (2015)

להשוות אאוטלנדר מ 2014 או מזדה 5 מ 2015 לדאצ'יה עם כוכב אחד, זה קצת..הייתי אומר.. מגוחך.

ולמה הכוכב הבודד של הג'וגר גרוע במיוחד  ? מאד פשוט.

כשמושג ציון ריסוק מקסימלי אבל אין את הבקרות האלקטרוניות של השנים האחרונות, הרכב מאבד בין כוכב אחד לשניים, תלוי בחוסר. אתה יכול לקרוא את זה בדברי ההסבר של המבחן.

זה גם יכול לקרות ההיפך, כשציון הריסוק לא גבוה אבל יש מערכות אלקטרוניות מגבות, כמו למשל AIWAYS, הציון יכול לרדת באותה הצורה.

אבל כשיש לנו כוכב אחד במבחן ריסוק שהבוחנים מציינים בו פגיעות קשות לנוסעים, דשבורד שקורס על יושבי השורה הראשונה וגורם לפגיעות קשות בבית החזה וזה עוד לפני שהתיחסו לחוסר במערכות בטיחות, הבעיה כנראה כפולה ומכופלת.  או במילים של בוחני NCAP, ליקויים חמורים שיכולים להוביל לפגיעות קשות.

אם זה קשה לעיכול, אפשר להסתכל על ה DS-4 שנבחנה במקביל, קיבלה הערות על הגנה חלקית של הנוסעים אך משום מה ובאורח פלא, קיבלה 4 כוכבי בטיחות.

כלומר, במילים אחרות, בוודאי - תן לי אאוטלנדר 2014 כל יום.

קפיש?

ההחלטה באמת היתה בין אאוטלנדר 2014 לדאציה מהניילונים

מה שהכריע את הכך היה השקט הנפשי מתקלות ובלתמים באופן מוחלט מבחינה כלכלית

ספציפית זה החליף רכב ישן בן עשור שהתחיל וגם הצליח לכלות ממונם של ישראל (אמ.. טיוטה ורסו שכביכול אמינה להפליא ומתברר שמזדקנת רע)

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...