Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: דאצ'יה ג'וגר 7 מקומות מנוע 999 סמ"ק, גיר רגיל ב-119900 שח ועכשיו גם אוטומטי הברידי ב...174990 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העולם מתקדם חביבי,

לפני 40 שנה אם היו מספרים לך על מנוע 1.2 שסוחב אוטו 5 מקומות במהירות של 100 קמ"ש בעליות היתה צוחק עלי,

אז נחכה למבחני רכב שיבדקו מאמץ ויעדכנו,

הם יודעים לעשות את זה טוב מאיתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, Michael01 כתב:

הפוקוס לא 7 מקומות ואני די בטוח שמנוע קטנצ'יק כזה שסוחטים אותו כל נסיעה עם טורבו בסוף מסיים את חייו אחרי 100,000 ק"מ

הי

זה לא המצאה של דאציה מנועי ליטר, בשנים האחרונות זה מקובל בתעשייה.

גם אוקטביה ליטר נשמע על פניו בדיחה וזה לא אוטו קליל....

אבל מסכים שתקנות זיהום האוויר מביאות לעולם בריאות משונות...

עכשיו האם הוא מסיים את חייו אחרי מאה אלף, לא חושב

לפני שעתיים, WE988244 כתב:

העולם מתקדם חביבי,

לפני 40 שנה אם היו מספרים לך על מנוע 1.2 שסוחב אוטו 5 מקומות במהירות של 100 קמ"ש בעליות היתה צוחק עלי,

עכשיו הזכרת לי שהלודגי נמכרה כאן עם מנוע 1.2 מצוין  

סוחב יפה ואפילו חסכוני לנהגים רגועים 

לפני שעתיים, WE988244 כתב:

העולם מתקדם חביבי,

יש מבחני רכב שבודקים מאמץ? 

בארץ? 

כי הם לא יודעים/ לא רוצים/ לא מעניין אותם 

לבדוק את זה. 

אם אני טועה, שלח לי לינק, אשמח לדעת שטעיתי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, מיני - וואן כתב:

עכשיו הזכרת לי שהלודגי נמכרה כאן עם מנוע 1.2 מצוין  

סוחב יפה ואפילו חסכוני לנהגים רגועים 

מנוע ה1.2 בנזין של רנו/ניסאן/דאצ'יה דווקא ידוע לשמצה.

לכל מי שחושב שזה לא יעבוד אזכיר שלפני 50 שנה המונית הנפוצה כאן היתה פיג'ו 404 סטיישן, עם 63 כ"ס אימתניים ו-30 שניות מ-0-100. הסיעה 8 אנשים בבטחה. 

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, אחרי חמישים סקירות מתחנחנות במערב אירופה, מגיעה אחת מהמזרח שמדברת תכלס:

הסיכום פשוט ומדוייק: מדובר ברכב שמתאים להסעת משפחה גדולה בעיר לסידורים ובי"ס, אבל לא לנסיעות ארוכות ובטח לא בעומס מלא. מי שחושב שהוא הולך לחצות עם הדבר הזה את היבשת (או אפילו את ישראל) במהירויות תלת-ספרתיות יגלה מהר מאד שזה לא רעיון טוב ולא בשביל זה הרכב נבנה. וזה ברמה היומיומית, עוד לפני שדיברנו על אמינות ושרידות לטווח ארוך.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Derish  היקר!

אני מעריך שהרוב הלקוחות הפוונציאליים של הדאצ'יה רוצים 7 מקומות בכל מחיר. חסרונן של מערכות מערכות הבטיחות  מעניין אותם כקליפת השום.

ברור לגמרי שדאצ'יה ימכרו כל כמות שתגיע - די בקלות. (גם לאלה שאוהבים לנסוע לאילת הרבה)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מדוע תייגת אותי, כשאני דווקא הסכמתי לאורך הדיון שהבטיחות פחות רלוונטית לקהל היעד. הבעיה שלי היא עם בידוד רעשים ויכולת המנוע לסחוב רכב כזה בתפוסה מלאה לאורך זמן. מי שחושב שיעשה עסקה טובה וידפוק את המערכת צפוי להתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה לא מביאים את הגרסה המתואמת ל LPG מקורי מהמפעל, הייתי מעדיף בהרבה מאשר התקנה מקומית

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, elibaba כתב:

מעניין למה לא מביאים את הגרסה המתואמת ל LPG מקורי מהמפעל, הייתי מעדיף בהרבה מאשר התקנה מקומית

ה LPG המקורי זה למייטב הבנתי מקראית כל מיני מבחנים, גרסת הזרקה רגילה (לא ישירה) של המנוע, ושם זה רק 100 כ"ס (לא 110) ו 16 קג"מ, לא 20. 

אותו מנוע שיש במייקרה ובקליאו הבסיסיות.

אתה מכיר רכב כלשהו שהיגע לארץ עם גפ"מ מקורי? לא שמעתי על כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Derish כתב:

כרגיל, אחרי חמישים סקירות מתחנחנות במערב אירופה, מגיעה אחת מהמזרח שמדברת תכלס:

הסיכום פשוט ומדוייק: מדובר ברכב שמתאים להסעת משפחה גדולה בעיר לסידורים ובי"ס, אבל לא לנסיעות ארוכות ובטח לא בעומס מלא. מי שחושב שהוא הולך לחצות עם הדבר הזה את היבשת (או אפילו את ישראל) במהירויות תלת-ספרתיות יגלה מהר מאד שזה לא רעיון טוב ולא בשביל זה הרכב נבנה. וזה ברמה היומיומית, עוד לפני שדיברנו על אמינות ושרידות לטווח ארוך.

סקירה עניינית!

עכשיו אני חייב לנסות את ה LPG  האטמוספרי בנפח ליטר שהוא מזכיר שם, אז נדבר על חציית יבשות 😁

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו ייבאו תקופה קצרה.

אין הטבות מס על זה, וזה מייקר את הרכב. בנוסף  התדלוק בגז לא ממש תפס בארץ, וגם יש הגבלות על כניסה לחניונים.

תכלס יש כבר יותר כלי חשמליים מכאלה המונעים בגפ"מ.

חשמליות יש כבר יותר מ-21000. גפ"מ 20500.

החשמליות למעלה מ-90% מ-2019 ואילך. גפ"מ רק 200 מכוניות מ2019 ואילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, PriceDevil כתב:

@Derish  היקר!

...

ברור לגמרי שדאצ'יה ימכרו כל כמות שתגיע - די בקלות.

נראה שפספסת קצת תוכן בשרשור. 

אין תיבה אוטומטית - ימכרו יחידות בודדות.

לא משנה המחיר בכלל. לא יקנו.

זאת המציאות ב-2022.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...