Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צולמתי בכביש בגין על 101 מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 

צולמתי לפני 3 שבועות ע"י מצלמה בכביש בגין על 101 קמ"ש כשהמהירות המותרת היא 80, קיבלתי קנס ע"ס 750 ש"ח בלי נקודות

אני נהג חדש (מתחת שנה) הרכב לא שלי 

אין לי מושג מה אני צריך לעשות, לערער על הקנס איך? לבקש להישפט? הרכב לא רשום על שמי אז איך אני מצהיר שאני עשיתי את העבירה ולא בעל הרכב?

אין לי שמץ של מושג מה אני צריך לעשות אז אשמח לעזרתכם

תודה רבה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנס מהירות בגובה 750 ש"ח כולל גם נקודות. משהו פה לא נכון.

ערעור או בקשה להסבה מגישים כאן:

https://www.gov.il/he/service/drivers_inquiries_forms

אפשר גם לבקש להישפט.

אם תעלה את הדו"ח (לאחר מחיקת פרטים אישיים), אולי יוכלו לעזור לך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהינך נהג חדש מאוד משמעותי. זה יכול לגרום לך להתחיל תיאוריה מחדש. תחפש נהג ותיק שיקח על עצמו, זה לא מסובך בשבילו כי אין לו ניקוד על זה.

https://akrewi.co.il/דוח-מהירות-מצלמה/

באמת מוזר סכום הדו"ח ללא ניקוד. כנראה חומרת העבירה היא לפי דרך עירונית למרות שזה נראה כמו כביש בינעירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שניתן לראות בדו"ח, יש גם 8 נקודות.

כיון שיש רכב צמוד אליך, תבדוק אם בתחתית התמונה מופיע מספר הנתיב הנכון בו אתה נמצא. הנתיבים נספרים מימין לשמאל (הימני 1, לשמאלו 2 וכו'). 

יש גם את עניין אמינות המצלמות שתלוי ועומד בבית המשפט, אני לא בקיא בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח נושא 8 נקודות.

מה פירוש "הרכב לא שלי"? איך הגיע אליך דוח של רכב שאינו בבעלותך?

לעצם העניין: האם הרכב שלך הוא הימני או השמאלי? מה מספר הנתיב המצויין בפס שבתחתית התמונה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

מה פירוש "הרכב לא שלי"?

הרכב רשום על אח שלי ואני נהגתי באותו זמן

הרכב שלי הוא השמאלי 

אני לא רואה שמצויין מספר נתיב בתמונה

עריכה אחרונה על ידי tan tan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב רק שממש לא מומלץ להסב את הדוח על שמך מכיוון שאתה נהג חדש ונהג חדש שיש לו דוח מהירות לא מחדשים לו את הרשיון אחרי שנתיים אלא הוא ממשיך להיות נהג חדש...

הייתי ממליץ על עו"ד או להסב למישהו עם ותק רשיון ועבר נקי ואז לבקש המרה באזהרה (לא בטוח שאפשר על דוח מהירות) או משפט

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך לעזור מבחינה של חוק,אבל תגיד תודה שהרכב לא על השם שלך. 

תשלם את ה750 של הדוח ותיתן 1000 שח לבעל הרכב שיקח את הדוח עליו. 

נהג חדש על עבירת מהירות ממשיך עוד שנתיים של נהג חדש(ועוד שנתיים במחיר מופרך של ביטוח רכב)

תעבור בשלום את התקופה של נהג חדש. 

יש לי חברים שעדיין עם נהג חדש בגלל עבירות מהירות ויש להם רישיון כבר 5 שנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי כעת שוב על הצילום שהעלית - כנראה שהסריקה באיכות נמוכה. נסה לסרוק שוב, התרכז בפס שמתחת לתמונה הימנית (הגדולה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...