Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק 2017 או 2018 מנוע 1.5 ליטר טורבו

bigmik
שימו לב! השרשור הזה בן 692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באוגוסט 17 די סמוך להשקה ביצעתי נסיעת מבחן בסיוויק 1.5, לא ציינת מה הדרישות מהרכב אז אני אכתוב לך בקצרה ממה שאני עוד זוכר: (בטוח אני לא זוכר הכל)

יתרונות: ביצועים, אבזור הכולל בקרת שיוט אדפטיבית אפשרות למצב ספורט שההגה נהיה קצר-סיבוב אחד מנעילה לנעילה, אני אהבתי, נוחות טובה, ישיבה נמוכה למי שאוהב, מושב נהג מרווח. 

חסרונות: תיבת הילוכים רציפה, פנים הרכב קודר וחסר גיוון צבעים, תא מטען קטן מאוד, מולטימדיה פשוטה, מחיר רכישה גבוה בזמנו, מאזדה 3 מנוע 2.0 תתן יותר ברוב הסעיפים.

החיסרון הגדול התבטא באמינות שעם הזמן נפוצו תלונות ברשת על דילול שמן, דבר שאילץ לקוחות לבצע החלפת שמן מנוע כל 8,000 קמ בערך, מבחינתי זה דיל ברייקר.

כמי שהעריץ את מותג הונדה בעבר לצערי הונדה של פעם זו לא הונדה של היום. 

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הכוונה שהשמן מאבד מהתכונות שלו. 

בשלב הזה נדלקת נורה בלוח שעונים שיש להגיע לטיפול בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Michael01 כתב:

תוכל להסביר את נושא דילול השמן?

הכוונה שנכנס מי קירור לשמן?

ארוך,אבל יכול לעזור לך להבין.

מנועי 1.5 הונדה סיוויק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חוץ מהחלפת שמני מנוע בחצי מהזמן הרגיל,

שזה לא נורא כל כך, כי המנוע מקבל שמן טרי ונקי ונשמר לאורך זמן , אין פה שום בעיה או דבר מעבר.

כשנדלקת מנורת החלפת שמן מנוע, היא נותנת לך התרעה של 3000 ק"מ לפני החלפת שמנים.

גם תא המטען לא קטן כלל וכלל כמו שרשם פה החבר מקודם.

הגיר הרציף קצת איטי, אך התערבות של מנופי העברת ההילוכים מאחורי ההגה/ או גיר במצב ספורט פותרות את הבעייה.

מולטימדיה פשוטה אך שולטת על מערכות הרכב , בעלת כיוונונים שונים של מערכות הרכב, ואיפוס טיפולים ולחץ אוויר.

ניתן לשדרג אותה על ידי הוספת קופסת אנדרואיד חיצונית , מבלי ליפרוץ את המכשיר.

את איכות הסאונד ניתן לשפר מאוד על ידי dsp חיצוני.

הרכב מאוד אקוסטי , ובהוספת מספר שכבות בידוד בדלתות ובריצפה , איכות הסאונד עולה, ורמת הרעש בנסיעה יורדת.

צריכת הדלק בסביבות ל 11..12 ממוצע .

עניין המחירון,

כשיש ביקוש גדול והיצע נמוך , ולא משנה סוג הרכב המחיר מטפס למעלה.

תשאל חוות דעת של בעלי הרכב, ולא של מישהו שרק שמע משהו , קרא משהו, או עשה נסיעת מבחן ולו זה לא התאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, avi60769 כתב:

חוץ מהחלפת שמני מנוע בחצי מהזמן הרגיל,

שזה לא נורא כל כך, כי המנוע מקבל שמן טרי ונקי ונשמר לאורך זמן , אין פה שום בעיה או דבר מעבר.

אני רוצה להציג דיעה שונה, למי שנוסע 20-25 אלף קמ בשנה זה נורא ואיום להחליף שמן כל 7-8 אלף קמ זה דורש 3 כניסות בשנה למוסך, לשרוף 3 ימי שישי במקרה שלי וזה בלי להתייחס לעלויות במוסכי הונדה שב"ה לא זולות בכלל. 

אם מישהו כל כך נחוץ לו שמן טרי שיתכבד להחליף שמן כל 1000 קמ אין צורך לחכות 8000 קמ. 

אני ברכב הפרטי לאורך השנים החלפתי כל 15,000 קמ כולל מס' רכבי הונדה שהחזקתי והשמן יצא נקי וטרי והכל בסדר- לא מחפש הוצאות מיותרות.

לגבי התא מטען הנפח במנוע 1.5 הוא קטן ועומד על כ-350 ליטר לעומת מנוע ה1.0 שם רצפת המטען נמוכה יותר וכך הנפח גדול יותר. 

לזוג בלי ילדים זה בסדר גמור, למשפחה עם ילדים שזה קהל היעד של רכב משפחתי התא מטען קטן ונופל כמעט מכל מתחרה שעולה לי כרגע לראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...