Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש הצעות לניקוי סיר שמסרב להיפטר מלכלוך שומני?

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משרה עם ג'ל אקונומיקה, נוזל שטיפת כלים ומים, כמובן שאחר כך שוטף ומאוורר היטב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Night Driver כתב:

צמר פלדה.

אתה יודע ממה מכינים צמר פלדה? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה אכן לכלוך אז הייתי מנסה מהקל אל הכבד:

להרתיח עם נוזל כלים + לימון סחוט + סודה לשתייה

אקונומיקה ולהשרות 24 שעות

אמצעי הכי חריף מסיר שומנים שחור של סנט מוריץ. להיזהר כי הדבר הזה מסיר גם איברים שנוגעים בו. אני לא צוחק, הוא קרע לי זוג כפפות כשעבדתי יותר מדקה. להקפיד לשטוף מאוד טוב אחרי זה עם סבון והרבה מים זורמים. 

אם זה לא יעבוד אז השלב הבא הוא לשלוח את הסיר למריופול. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, discoTD5 כתב:

אתה יודע ממה מכינים צמר פלדה? 

אני יודע איך עושים ממנו זיקוקים (כולל לשרוף שטיח). 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אבקת כביסה. קניתי צמר פלדה ואכן הכל ירד בקלות 👍

לפני 16 שעות, ירחמיאל כתב:

לי זה כלל לא ניראה כמו ליכלוך שנישאר, אלא קורוזיית מתכת, אכילת השטח ולכן נוצרו כתמים/שקעים.
לדעתי זה לא לכלוך.

צודק זה כנראה שאריות שומן או אוכל או מה שלא יהיה שנדבקו לתחתית הסיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא טורח כי זה מוסיף טעם לתבשיל הבא?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקת BARKEEPERS FRIEND

מחדשת כל נירוסטה כמו חדש

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם נתקלתי בלכלוך מהסוג הזה שמתכת-על-מתכת לא הצליחה להוריד, אם כי אישית אני לא חובב צמר פלדה ומעדיף ברזלית:

8201-min.jpg

כימיקלים זה סבבה, אבל אם הם לא נמצאים בשימוש תדיר בבית אז חבל סתם לקנות אותם ולבזבז מקום מתחת לכיור. אצלי למשל חבילה קטנה כמו בתמונה יכולה להספיק לאיזה חמש שנים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...