Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרייב - פודקאסט הרכב מבית 'הפודיום' עולה לאוויר.

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 17 שעות, discoTD5 כתב:

אנחנו מדברים על מכוניות, על אותם דברים עליהם כולנו מדברים בקארספורום. 

להעלות נושאים שתרצו שנדבר עליהם

בהצלחה!!

אישית אני אשמח אם תדברו על כל, בדגש על כל מה שמדברים (או דיברו בעבר והיום פחות) בקארספורום.

הכוונה שלא רק על טסלה ואיוניק וMG חשמלי, אלא גם על אלפא סוד, על טויוטה היילקס ועל דלוריאן. 

שתעסקו גם בנישות שלכאורה "עברו מהעולם" ו"זה מעניין רק את הזקנים" 😀

שוב, המון בהצלחה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההערות והתובנות. מבטיח שנתייחס. 

בינתיים, עלינו לאוויר! 

פרק ראשון

פרק שני

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, discoTD5 כתב:

בינתיים, עלינו לאוויר

בספוטיפיי. בגוגל פודקאסט עדיין לא.

גזענים!!

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק, היה צריך לעלות.

אולי לא שילמת? או לא לחצת חזק על הלחצן? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע הפרק הראשון, באייטם על שוק היד השנייה

שלומי נשמע אחלה גבר, האמת. אולד סקול כמו שצריך 😄

אה, וגם הבנקאי הזה... שמתלהב ממכוניות חשמליות 🤓

• מצחיק 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי האזנה לשני הפרקים הראשונים, סה"כ לא רע בכלל, נהניתי להקשיב. חלק מהנושאים קצת לעוסים עבור חובבי רכב אבל ברור שהפודקאסט מנסה לפנות גם לקהל יותר רחב וזה בסדר גמור.

לגבי המגישים, דווקא אין לי טענות בכלל לגבי יואב ושלומי, אני חושב שעשיתם עבודה מצוינת. אם כבר בועז קצת שתלטן 😂

בכל זאת הערונת או חמש:

- אני מבין ששלומי ובועז מכירים כבר הרבה שנים אבל היה מקרה או שניים שהם הריצו ביניהם איזו בדיחה פנימית, לי אישית זה מציק כשאני שומע פודקאסטים ויש הערות כאלו בלי הקשר, זה פוגע בשטף ההאזנה (מקווה שמבינים למה אני מתכוון).

- בסגמנט על בדיקת רכב משומש, הקטע עם בועז שכל הזמן מתעקש להניע היה קצת מוגזם לדעתי. אני לא יודע אם זה היה מתוסרט או לא, אם זה האפקט שניסיתם להשיג אז קטונתי ואולי אחרים נהנו מזה, אני אישית יותר אוהב שהמגישים בפודקאסט בהרמוניה ופחות מתווכחים.

אני שוב מדגיש, סה"כ נהניתי מאוד והפודקאסט היה מבדר ואינפורמטיבי, התחלתם חזק ואם הפרקים ממשיכים להשתפר מכאן אז אתם ממש על המסלול הנכון, עם קצת ליטושים יש כאן פוטנציאל לפודקאסט מעולה.

נ.ב. לצערי בגוגל פודקאסטס אין אפשרות לדרג, אחרת הייתם מקבלים 5 כוכבים או עגבניות או קסדות או וואטאבר.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel
  • אהבתי 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

בכנות, אנחנו עוד עובדים על הדינמיקה בין שלושתנו. אנחנו משלושה עולמות שונים מאוד, ומשתדלים למצוא ולתת לכל אחד את המקום שלו. 

יש ויהיו בדיחות פנימיות, אנחנו מנסים לקיים בפודקאסט סוג של שיחת חברים בענייני רכב, עם נושאים שאנחנו מכינים מראש ודאחקות זה חלק מהסיפור, כולל דברים שקורים במקרה כשאנחנו נפגשים בחניון של אולפן ההקלטות.

אני מבין בדיוק למה אתה מתכוון, ולדעתי בפרקים הבאים זה משתפר משמעותית. 

ועוד דבר, לגבי בועז קורפל, הבחור תותח. אני לא כותב את זה כדי להתנחמד, אלא כי זה מה שאני באמת חושב, ולא הכרתי אותו קודם למעט שלום-שלום כשהיינו מצליבים מבטים בהשקות לעיתונות. הוא מקצוען, והיו פעמים שהסתכלתי עליו ב 'וואווו, איזה תותח'. 

תודה על ההערכה, אנחנו מעדיפים עגבניות אבל כאלה של 16.90 לק"ג ולא אלו שמוכרים ברשתות המזלות ב 4.90 לק"ג. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמאזין קבוע של הפודיום על נגזרותיו השונה ואחד שקורא כאן לעיתים, בהחלט אוסיף לרשימות המעקב שלי. אתם מתכננים לסקור גם השקות של דגמים חדשים שיגיעו לישראל או לדבר על מגמות כלליות בלבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, AlonBZNR כתב:

אתם מתכננים לסקור גם השקות של דגמים חדשים שיגיעו לישראל

נדבר על כל מה שמעניין, ואם תהיה השקה מעניינת, בהחלט נדבר עליה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...