Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המותג METZGER - האם הוא איכותי ברמת OEM?

D driver
שימו לב! השרשור הזה בן 678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי מ- CARS245 שני חלפים של מצגר. תופס לדלת ומיכל עיבוי (שמגיע עם חיישן גובה מים מובנה).

תופס הדלת נראה זול ולא איכותי, אך הוא עושה את העבודה כבר כמעט שנתיים ללא בעיה (גם החלק המקורי די בעייתי).

לגבי מיכל העיבוי הסיפור אחר. כבר בדרך חזרה מהמוסך האוטו כבר הציג התראת שווא על גובה מים, שחזרה מדי כמה ק"מ. נתתי לו כמה ימים להתאפס על עצמו ושיחקתי מעט עם הצמה, אך הבעיה לא נפתרה.

נאלצתי לקנות מיכל עיבוי מקורי, הוא הורכב והבעיה נעלמה מיד. 

מסקנה - Never Again

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, מרק10 כתב:

קשה מאוד להתחקות מי באמת הייצרן מאחורי המוצרים של רוב החברות כולל אלא שציינת.

אני אתן לך דוגמא:
אתה חושב שחברת בוש מייצרת ממסרים לרכב שהם ייצרן OEM של קונצרן VAG או חיישני טמפ' שונים ? אם חשבת שכן אז אני אגלה לך סוד.

אני חקרתי לעומק את העניין ומצאתי שמי שמייצר עבורם את החיישנים והממסרים אלה חברות כמו פאנסוניק/TE/Omron/ וגם TDK.

הבעיה שצריך להבין באלקטרוניקה וללמוד את דפי הנתונים של הממסרים בכדי למוצא את הממסר או החיישן המתאים.

סבבה,זה ברור. הרי גם מוצרים מקוריים לא מיוצרים על ידי היצרן עצמו.

גם  בתחום החומרה אגב, יש עשרות חברות שמיצרות SSD וזכרונות ראם. אבל בעולם יש רק שלושה יצרנים מכובדים בכל מקרה, וכל המותגים הנורמאליים מכילים צ'יפים שלהם.

בכל מקרה, לא אכפת לי למי בוש פונים, כי על המוצר בסוף רשום "בוש" והוא תוכנן עבור בוש והם עומדים מאחוריו.

במקרה של מצגר, לפחות ממה שאני ראיתי (ופעם אחת זה לגמרי מספיק) - סה"כ משווקים גנריקה, לא משהו שתוכנן ספציפית עבורם או כולל שם של יצרן כלשהו בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, lior134 כתב:

המקורי ברנו זה TRW אבל יש איתם קטע 
הזמנתי לאחרונה זוג תפוחי משולש שלהם המקורי שמגיע על הרכב זה גם TRW אבל הם נראים שונה כאילו יש שני סדרות של ייצור לתפוח משולש הזה
אם זה יחזיק אני ידע בעתיד

על תפוחי המשולש מוטבע הלוגו של TRW?

עריכה אחרונה על ידי D driver

SKODA ROOMSTER 1.6L AUTOMATIC 2009 :evil:

CHEVROLET CAVALIER CS 2.2L AUTOMATIC 1998 - R.I.P :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, D driver כתב:

מה בנוגע למותגים SASIC ו- CORTECO

אלה מותגי מדבקה או יצרנים? והאם הם איכותיים ?

Sasic הוא יצרן, אבל יצרן חליפי (לפחות מהמוצרים שרכשתי) ולא OEM. החלקים שלהם מיוצרים ברחבי אירופה, וסהכ עבור המחיר הם סבבה לגמרי. באוטו שלי יש תושבת מנוע הידראולית שלהם עוד מהבעלים הקודם והיא שורדת יפה.

לגבי קורטקו - יצרן, ואני יודע שאטמים ומחזירי שמן הם מייצרים בעצמם, את שאר הליין שלהם קשה לדעת. בדומה לפבי, הם לא רושמים מדינת ייצור על האריזה.

בכל מקרה, נחשבים לחברה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...