Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המותג METZGER - האם הוא איכותי ברמת OEM?

D driver
שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רנו מגאן 2013 דיזל

אני מחפש רכיבי מתלה קדמי ונתקלתי במותג גרמני שמגדיר עצמו  איכותי ברמת מקורי ומייצר חלפים OE לפורשה, פרארי, מזראטי, מייבאך ועוד

לא נתקלתי בהמלצות ברשת לכן אני פונה לעזרה - האם למישהו יש ניסיון עם המותג ויכול להמליץ?

האמת שרציתי לקנות למפורדר או TRW אבל ממחסור במלאי בודק את החלופה הזו.Metzger-Logo.thumb.jpg.187bae7ef4def51e6464f6df2e1f2576.jpg

SKODA ROOMSTER 1.6L AUTOMATIC 2009 :evil:

CHEVROLET CAVALIER CS 2.2L AUTOMATIC 1998 - R.I.P :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, מרק10 כתב:

אני רכשתי חלקים לרכב של המותג METZGER ואכן מדובר על חלקים באיכות גבוהה וברמת OEM.

מצויין, אני שמח לשמוע.

מוזר שהמותג הזה לא מוכר בארץ ולא רואים אותו בחנויות החלפים.

תודה מרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, teyal כתב:

זה מותג מדבקה גרמני בדיוק כמו MEYLE FEBI וכו'
אמור להיות איכותי.

זהה לא מה שהם כותבים על עצמם באתר הבית

מתורגם מגרמנית : "

40 שנה חלקי חילוף לרכב

אנו עסק משפחתי מודרני בו שותפות ורוח צוות מתנהלות הן בארגון והן בשיתוף עם לקוחות וספקים.

המגוון שלנו כולל יותר מ-35,000 חלקי בלאי באיכות מקורית או זהות למכוניות והוא מורחב ללא הרף על ידי רכישה וניהול מוצר.

זמינות ומהירות הן מילות המפתח, אותן אנו ממלאים בצורה מושלמת עם הלוגיסטיקה המתקדמת שלנו.

שוק הליבה שלנו הוא גרמניה - על זה מבוססים תקני האיכות שלנו. מחלקת הייצוא שלנו מספקת חלקי חילוף לרכב של מצגר ליותר מ-50 מדינות ברחבי העולם.

אנו מספקים מקורות ברחבי העולם עבור לקוחותינו - תמיד בהתייעצות עם מחלקת אבטחת האיכות, הבודקת כל מוצר לפני הקבלה.

כחברת הדרכה אנו מתמקדים בקיימות בצוות שלנו כבר שנים רבות ומכשירים את "הדור החדש" בפרופילי עבודה וסטודנטים שונים בשיתוף האוניברסיטה הכפולה.

אוריינטציה של לקוחות, נכונות לביצוע והמשכיות אינן מילות באז, אלא פילוסופיית החברה שלנו, אותה חיים יותר מ-150 עובדים מוסמכים ובעלי מוטיבציה.

דרך אגב FEBI זה כנראה מותג מדבקה. יש לו גם מוצרים מעולים ברמת מקורי וגם מוצרים נחותים ברמה נמוכה.. אי אפשר לדעת על מה תיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, D driver כתב:

זהה לא מה שהם כותבים על עצמם באתר הבית

מתורגם מגרמנית : "

40 שנה חלקי חילוף לרכב

המגוון שלנו כולל יותר מ-35,000 חלקי בלאי באיכות מקורית או זהות למכוניות והוא מורחב ללא הרף על ידי רכישה וניהול מוצר.

זה בדיוק "מותג מדבקה" רכישה מספקים והדבקת הלוגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Ooga כתב:

סתם מותג מדבקה, אחד מיני רבים באירופה.

אפשר ליפול על חלק איכותי ואפשר שלא.

זה לא סתם מותג מדבקה. כול החלקים ובעיקר חיישנים של המותג שהזמנתי דרך האתר https://cars245.com/en/ היו איכותיים וממש לא ברמה ירודה של ייצרן או משווק סיני.

יחסית החלקים של המותג METZGER יקרים יותר מ-VEMO או FEBI BILSTEIN שגם הם משווקים ולא ייצרנים.

אני יכול לתת לך עוד שמות של ייצרנים וגם משווקים שאף אחד לא שמע עליהם בארץ והם משווקים חלקים באיכות מקורית. אני מדבר מניסיון

של שנים איתם.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, אתה מאלו ש"חייבים להגן" על הרכישה שלהם?
מה הויכוח בכלל? עוגה צודק 100% זה מותג מדבקה לכל דבר ועניין, אחד מיני רבים, אין בו שום דבר מיוחד זו לא חברה יצרנית.
בדיוק, אבל בדיוק כמו ,SWAG MEYLE FEBI VEMO ועוד הרבה.
שאלת מיליון הדולר ממי הם קונים את הסחורה, אם הם קונים מיצרן איכותי כמו למפורדר אז הרווחת.

אם מנהל הרכש, החליט לחסוך, ולרכוש חלקי מתלה טורקיים, ולשים עליהם את המדבקה שלהם אז הפסדת.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, teyal כתב:

מרק, אתה מאלו ש"חייבים להגן" על הרכישה שלהם? ממש לא.

כמו שאתה יודע אני כבר יותר מ-30 שנים נוסע רק על גולפים ולמדתי לזהות חלקים איכותים אם מתוך ניסיון אישי או מהמלצות של חבר הפורום מוסך רון.

לדוגמא הזמנתי לפני שנתיים משאבה למערכת ניקוי שמשות עבור גולף דור 5 של המותג METZGER וחד משמעית איכות המשאבה מצויינת וגם עובדת ללא דופי. המחיר 7.5 דולר לעומת כ-50 דולר למשאבה מקורית.

20220518_193334.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, teyal כתב:

מרק, אתה מאלו ש"חייבים להגן" על הרכישה שלהם?
מה הויכוח בכלל? עוגה צודק 100% זה מותג מדבקה לכל דבר ועניין, אחד מיני רבים, אין בו שום דבר מיוחד זו לא חברה יצרנית.
בדיוק, אבל בדיוק כמו ,SWAG MEYLE FEBI VEMO ועוד הרבה.
שאלת מיליון הדולר ממי הם קונים את הסחורה, אם הם קונים מיצרן איכותי כמו למפורדר אז הרווחת.

אם מנהל הרכש, החליט לחסוך, ולרכוש חלקי מתלה טורקיים, ולשים עליהם את המדבקה שלהם אז הפסדת.

Meyle דווקא לא מותג מדבקה. הם אומנם מייצרים בסין היום, אבל יש להם מפעלים שלהם ועל החלקים שלהם יש הטבעה עם שם החברה ושם דגם, ובאופן כללי הרמה מעל febi.

לפבי גם יש מפעלים (כנראה לחלק מהליין. נניח נוזל הגה מקורי לואגיות הוא שלהם) אבל זה ממש תלוי מה אתה קונה, והאיכות נעה בצורה קיצונית ולכן אני קצת פחות מזמין חלקים שלהם.

לגבי מצגר - גם אני קניתי חלקים שלהם @מרק10 לא חוויתי בעיות, אבל זה מוצר מדבקה בוודאות, אפילו שם החברה לא מופיע עליהם. מעבר לזה, מה שאני ספציפית רכשתי היה עם גימור לא ברמה של מקורי, אם כי זה לא הפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא קניתי תושבת מנוע של MEYLE וקיבלתי תושבת למפורדר עם מק"ט משוייף.
או שזה היה סוואג, אני כבר לא זוכר.  בכל אופן הניסיון שלי עם החברות האלו הוא סביר לא יותר מזה.
חוץ מפעם אחת שנדפקתי עד העצם עם חיישן סיבובי מנוע חדש של MEYLE שהיה גורם לכיבויי מנוע אקראיים.
ללא קוד תקלה. ורק לאחר חודשים של סבל, כמעט גירושין, כי האוטו של המפקדת כבה באמצע הצומת והיא לא הצליחה להניע (כי שכחה להחזיר את הידית ל P)

ולוגים בנסיעה עליתי על זה. מאז בחלקים קריטיים אני רוכש רק מקורי או OEM, לא את המדבקות האלו.

לפני שעתיים, מרק10 כתב:

כמו שאתה יודע אני כבר יותר מ-30 שנים נוסע רק על גולפים ולמדתי לזהות חלקים איכותים אם מתוך ניסיון אישי או מהמלצות של חבר הפורום מוסך רון.

לדוגמא הזמנתי לפני שנתיים משאבה למערכת ניקוי שמשות עבור גולף דור 5 של המותג METZGER וחד משמעית איכות המשאבה מצויינת וגם עובדת ללא דופי. המחיר 7.5 דולר לעומת כ-50 דולר למשאבה מקורית.

20220518_193334.jpg

הסיגריות גם של מצגר?😀 תאכלס אתה לא סותר את מה שאמרתי.
כנראה שמשאבות שפריצר מצגר קונים מיצרן איכותי, אבל זה אומר כלום ושום דבר לגבי שאר המוצרים.
אה, יש לי עוד דוגמה, רכשתי בית טרמוסטט כפול של 1.4 TSI מאחד מהמדבקות האלו.
קיבלתי בית טרמוסטט ישראלי של MOTORAD, שכמותו פירקתי לאחר חודשיים מיום ההתקנה בגלל שהוא נזל.
כמובן שלא טרחתי אפילו להרכיב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@teyal הדוגמא של מוטורד היא בדיוק דוגמא שרציתי לתת עד שאתה הבאת בעצמך.

את גייטס אתה מכיר אני משער, נכון? יצרן OEM ללא ספק, עם מפעלים והכל. הרבה יפניות יוצאות עם רכיבים שלהם מהמפעל.

אז שתדע שבחלק מהדגמים, אם תזמין טרמוסטט של גייטס, תקבל טרמוסטט של מוטוראד. כנל לגביי דייקו (שהיא גם חברת OEM), הנה דוגמא:

image.thumb.png.9271774fd8bd7165db131a5b321e8921.png

אני גם לא חובב את מוטוראד דרך אגב, הטרמוסטט שלהם זייף לי.

דוגמא נוספת? רכשתי תושבות בולמים של KYB, על כמות הדברים שהם מייצרים לא צריך לפרט. מה קיבלתי? תושבות של SNR בקופסא של קייבא. עם מיסב שמיוצר בצרפת. זה חד משמעית לא לרעתי כי SNR יותר יקרים כשהם בקופסא של SNR :P

בכל מקרה, אני רוצה לומר שהרבה חברות שהן לא חברות שיווק בלבד (כמו מצגר ועוד המון אחרות) אלא כאלה שמייצרות בעצמן (גייטס, פבי, מיילא וכו') עדיין במקרים רבים רוכשות מצד שלישי ושמות בקופסא שלהם. אבל שם בדרך כלל אתה רואה מי היצרן המקורי. בחברות מדבקה רבות, בחלק גדול מהמוצרים אתה בכלל לא יודע מי היצרן המקורי, אלא אם כן פנו לייצר טוב מסיבה שלהי.

דוגמא נוספת זאת מגנטי מרלי. חברה מובילה בתחום ההזרקה לרכב. אבל יש להם ליין מוצרים ממש ממש זול שהוא פשוט מוצרי מדבקה.

אתה יכול למצוא בליין שלהם חלק ב 5 דולר, וחלק אחר באותו מקט ב 40, כנראה בייצור איכותי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Ooga כתב:

@teyal הדוגמא של מוטורד היא בדיוק דוגמא שרציתי לתת עד שאתה הבאת בעצמך.

את גייטס אתה מכיר אני משער, נכון? יצרן OEM ללא ספק, עם מפעלים והכל. הרבה יפניות יוצאות עם רכיבים שלהם מהמפעל.

קשה מאוד להתחקות מי באמת הייצרן מאחורי המוצרים של רוב החברות כולל אלא שציינת.

אני אתן לך דוגמא:
אתה חושב שחברת בוש מייצרת ממסרים לרכב שהם ייצרן OEM של קונצרן VAG או חיישני טמפ' שונים ? אם חשבת שכן אז אני אגלה לך סוד.

אני חקרתי לעומק את העניין ומצאתי שמי שמייצר עבורם את החיישנים והממסרים אלה חברות כמו פאנסוניק/TE/Omron/ וגם TDK.

הבעיה שצריך להבין באלקטרוניקה וללמוד את דפי הנתונים של הממסרים בכדי למוצא את הממסר או החיישן המתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקורי ברנו זה TRW אבל יש איתם קטע 
הזמנתי לאחרונה זוג תפוחי משולש שלהם המקורי שמגיע על הרכב זה גם TRW אבל הם נראים שונה כאילו יש שני סדרות של ייצור לתפוח משולש הזה
אם זה יחזיק אני ידע בעתיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...