Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטוטו כאן - טויוטה BZ4X חשמלית החל מ-229900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטויוטה BZ4X תגיע לישראל בקרוב, ואני שמח לשתף בפרטים:

טווח: 516 ק"מ

הספק בכ"ס: 204 

0-100: 8.4 שניות

גודל סוללה: 75kWh

מחיר: 229900 ש"ח

מערכות הבטיחות מלאות כולל ניטור בשטח מת, התראה בנסיעה לאחור, וכמובן בקרת שיוט אדפטיבית.

הדגם בו מדובר הוא עם הנעה קדמית, ולמי שמתעניין בגרירה, ניתן לגרור איתו עד 750 ק"ג עם או בלי בלמים.

אם תהיה ליבואן הקצאה נורמלית - הוא יהיה להיט.

מי שרוצה להיות מראשוני המזמינים מוזמן להירשם באתר היבואן.

לפי המחירים בארה"ב יש להניח שהוא יגיע גם בייבוא מקביל.

image.png.d28f551ef32ae0e391f9286f8ced5491.pngimage.png.f873d36833dc00daf6f0e82883a9627b.pngimage.png.8e2412d2064aa7f79089d375dab0d449.pngimage.png.59d562a154a905ed07a75f42d8ee80bc.pngimage.png.916e0db8d3ffe58c473e56e32386e240.pngimage.png.ff5500b60b5b05198b51074781d4c41b.pngimage.png.933563d96c3ffbae24642beab8e47635.pngimage.png.39a0b1128b577b5b4a210f343250547d.pngimage.png.36a3c4fdcf51dc8947a02666a79b3226.pngimage.png.5fde85b9f62c1065c2b75a77a7026869.pngimage.png.3a820e80d9928e3c96057c9c9fa72154.png

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוץ מהשחור מעל בתי הגלגלים, נראה מרשים.

אבל אני לא רואה איך הוא יהיה להיט אם הוא עולה 40 אלף שח יותר מאיוניק 5 ולא נראה שהוא נותן יותר במשהו, ועולה גם הרבה יותר מחלופות בנזיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Uri-G כתב:

חוץ מהשחור מעל בתי הגלגלים, נראה מרשים.

אבל אני לא רואה איך הוא יהיה להיט אם הוא עולה 40 אלף שח יותר מאיוניק 5 ולא נראה שהוא נותן יותר במשהו, ועולה גם הרבה יותר מחלופות בנזיניות.

איוניק 5 הוא עדיין לא טויוטה.

7000 ראב 4 שנמכרו ב-2021 ועוד כ-2500 שנמכרו מתחילת השנה (רובם לא מרמת הגימור הבסיסית) מוכיחים שהציבור מוכן לשלם יותר בשביל טויוטה. (גם אם על הנייר יתכן שאתה צודק) בפועל, אני מעריך שיצליחו למכור כל הקצאה שיקבלו (בדיוק כמו מה שקורה עם הראב 4)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2750 טוסונים נמכרו מתחילת השנה(הטוסון הגיע באמצע 21), כך שכנראה הציבור מעריך את יונדאי יותר, כאשר הפער בינהם הרבה יותר קטן מ 40 אלף שח והראב 4 מגיע בגרסה הברידית חזקה (והיא רוב מוחלט של המכירות) וחסכונית, או שסתם רוב הציבור יודע לזהות עסקאות טובות.

אני מסכים שבימינו כל מה שטויוטה יצליחו להביא יימכר, אבל זה בעיקר כי אני חושב שהם לא יצליחו להביא כל כך הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר חזירי, בחו"ל היא נמכרת במחיר דומה לאיוניק 5.

בעוד עשיריה מקבלים את האיוניק 5 עם 2 המנועים.

האיוניק 5  מרווחת יותר, תא מטען גדול יותר ביצועים טובים יותר ומערכת חשמל מתקדמת יותר אבל לטויוטה מרווח גחון גדול יותר שימנע מפגש עם מדרכות וגם מערכת x mode של סובארו בגירסה הבכירה שמאפשרת נסיעה בשטח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה בעיה בכל הנוגע למוניטין של יונדאי יחסית לטויוטה. שני המותגים נמכרים כאן בכמויות מאוד מרשימות. לגבי הטויוטה החשמלית הזו, לפחות על פני הדברים היא נראית נחותה יחסית לאיוניק 5, ודאי יחסית למחיר. האמת היא שככל שמתווספים עוד ועוד דגמים חשמליים להיצע המקומי, מסתמנת היונדאי כקנייה הטובה ביותר יחסית למחירה. כשמשווים לדגם ההנעה הכפולה של האיוניק את טסלה Y למשל, שמרוקנת כזכור עוד מאיה מהארנק, הראשונה מסתמנת כחתיכת מציאה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הטווח בפועל יהיה זהה לזה המוצהר, זה לבד נתון שמנצח את האיוניק שהטווח שלה קטן בגרסאות הבכירות.

• אהבתי 1

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה ה-bz4X יעלה 3% יותר מהאיוניק 5 המקביל. בארה״ב, הטויוטה בכלל עולה 5% פחות. כאן, היא תעלה 21% יותר, כשזה רכב סה״כ נחות בפרמטרים החשמליים, במיוחד קצב טעינה AC שהוא 6.6KW חד-פאזי, מנוע, תאוצה. גם נפח מטען. ולאיוניק 5 יש V2L.
אבל לא מפתיע כי יבואן טויוטה מחזיק מהמותג רכב יוקרה.
אגב, יש עקומת לימוד לתיכנון רכבים חשמליים -- יונדאי/קיה מייצרים חשמליים כבר 6 שנים. לטויוטה זה הרכב הראשון (פרט לזוועה של לקסוס). בתחום הזה, אני סומך על יונדאי/קיה הרבה יותר.

עריכה אחרונה על ידי PinkDolphin
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה טויוטה חשבו לעצמם עם העיצוב הזה. 

נראה כמו תוצר של גילוי עריות בין ראב4 לפריוס, שמתביישים להוריד ממנו את הכיסויים.

מקווה שבמציאות זה ייראה יותר נורמלי. אני מבין שno more boring cars והכל, אבל יש גבול למוזרות.

וגם בתצורה הנוכחית אין לרכב הזה איזשהו יתרון שובר שוק.

מקווה שהקורולה החשמלית (שעניין של זמן עד שהיא תגיע), תציע איזושהי חבילת game changer, כי כמו שזה נראה עכשיו, זה מעט מדי, מאוחר מדי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

לא ברור מה טויוטה חשבו לעצמם עם העיצוב הזה. 

נראה כמו תוצר של גילוי עריות בין ראב4 לפריוס, שמתביישים להוריד ממנו את הכיסויים.

מקווה שבמציאות זה ייראה יותר נורמלי. אני מבין שno more boring cars והכל, אבל יש גבול למוזרות.

וגם בתצורה הנוכחית אין לרכב הזה איזשהו יתרון שובר שוק.

מקווה שהקורולה החשמלית (שעניין של זמן עד שהיא תגיע), תציע איזושהי חבילת game changer, כי כמו שזה נראה עכשיו, זה מעט מדי, מאוחר מדי.

לא הייתי בונה על זה... מבחינת פחות או יותר כל היצרנים בעולם, סדאנים זה passé לחלוטין, והם לא ישקיעו בהם יותר מדי, כשאפשר לגבות עבור קרוסאובר על אותה פלטפורמה 20% יותר, בלי להשקיע אגורה יותר בייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...