Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות - פיג'ו 2008 שנת 2016

זה עולם מסובך
שימו לב! השרשור הזה בן 711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! ממש מתנצל אם זה מעלה את הנושא שוב אבל אני קצת אובד עצות.

לפני חצי שנה קנינו פיג'ו 2008 שנת 2016 1.2 טורבו, איכשהוא למרות הבדיקות שעשיתי לא נתקלתי בנושא הרצועה (רכב ראשון..)

לרכב הוחלפה רצועה בריקול 2021

הבדיקה היתה מעולה, כולל קומפרסיה ושאר ירקות. 

לפני שבוע טופל אצל גבע שגם אמר שהמצב טוב.

הרכב נוסע טוב.

השאלה היא כזו,אם אין לי תקציב להחליף מנוע (סדר גודל של 13,000 להבנתי) כמה אני צריך לחשוש ממנוע כושל ולנסות למכור את הרכב עכשיו או שאם כרגע אין בעיות מיוחדות להמשיך ככה עד (אם בכלל) שתידלק הנורה הראשונה.

הרכב עבר 104,000 קמ.

תודה לכולם!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אתה מבצע מעקב על מצב הרצועה (לדעתי מספיק אחת לשנה עם הטיפול השנתי וגבע אכן יודעים לבדוק כמו שצריך) והמנוע לא אוכל שמן בצורה רצינית בין טיפולים אל תהיה מוטרד מזה. תהנה מהאוטו.

עריכה אחרונה על ידי TZR84
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קמ הוא עבר מאז החלפת הרצועה ?

לפי מה שקראתי כאן, ההמלצה היא להחליף שמן כל 10K, לא ברור אם גם להחליף פילטר ולנקות מערכת שמן.

רצועה כל 50K למחמירים או שמזהים שהיא מתחילה להתפרק.

אני מתלבט על לרכוש 208 ואם הייתי רוכש, הייתי עושה כל 7500, כמו בהונדה.

חבל שהיצרן|יבואן לא מציעים מעיין אחריות גם ליד2, תמורת תשלום סמלי והתחייבות לטפל אצלו. (ואז התועררתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מאז ההחלפה אין צריכת שמן בכלל לא הייתי מוכר.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתה ואתה נהנה ממנו עכשיו? במוסך אמרו שהכל תקין והוחלפה הרצועה?
אני לא שום סיבה למכור כרגע,
פשוט תקפיד על שגרת החלפות שמן והחלפת רצועה, ותעקוב אם מתפתחת צריכת שמן, במידה ואכן אתה מזהה צריכת שמן תחשוב על מכירה.
עד אז תהנה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...