Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשים לדעתכם את מספר הפלאפון על חלון הרכב?

Ronithen
שימו לב! השרשור הזה בן 705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה חונה באדום לבן אני לא רואה סיבה למה שיתקשרו אלייך לפני מתן דוח. 

אם אתה חוסם בן אדם בהחלט כדאי להשאיר מספר פלאפון ליצירת קשר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באדום לבן השוטר לא יתקשר אליך. 

עדיף בכלל לא לחסום, תמצא חניה קצת יותר רחוקה, איפה שאתה לא חוסם אף אחד. אבל אם אין ברירה, למשל הבאת משהו כבד ובשביל לפרוק את זה ולעלות לקומה אתה חייב להחנות קרוב ולחסום מישהו, כמובן תשאיר מספר טלפון. 

אם לא תשאיר מספר טלפון, בעל הרכב החסום יתקשר למשטרה, הם יאתרו את הטלפון שלך ויתקשרו אליך אבל זה כבר פחות נעים. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לחסום אף פעם, הזמן שלך יקר יותר משל החונה? תחנה רחוק יותר.

אפשר להשאיר מישהו ברכב או אם באמת אין ברירה לוודא שאתה בודק כל דקה-שתיים מקסימום שאף אחד לא מחכה.

קרה לי פעם שחניתי ולא ראיתי שמדובר בכניסה לחניה (זה לא נראה ככה) והיה שלט למכירה על הרכב. בעל החניה התקשר שאזיז. התנצלתי אלף פעמים והרגשתי מאוד לא נעים.

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד ממקומות העבודה שלי זה נוהל קבוע, ישרות אנשים חןנים במעברים, ואם אני יוצא מוקדם אני צריך לבקש מ-3-4 אנשים להזיז,את הרכב. לכן מקןבל להשאיר מספר טלפון בחלון.

כיוון שהרבה פעמים הפתק דוהה או לא קריא, ואם את חוסמת אנשים לעתים קרובות, אני ממליץ להזמין מעליאקספרס מתקן להצגת מספר הטלפון בחלון. עניין של 30-40 ש"ח (נדמה לי שיש ל-baseus).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, nev כתב:

לא לחסום אף פעם, הזמן שלך יקר יותר משל החונה? תחנה רחוק יותר.

אפשר להשאיר מישהו ברכב או אם באמת אין ברירה לוודא שאתה בודק כל דקה-שתיים מקסימום שאף אחד לא מחכה.

יש מצבים שאין ברירה ואין חניה גם במרחק.
אצל ההורים שלי יש בחגים מצוקת חניה כזו שברחוב אין שום חניה פנויה, גם לא במרחק 5 דקות הליכה. פשוט חוסמים אחד את השני בחניון של הבניין, ומשאירים פתק עם מספר טלפון + ממלאים שם, מס' דירה, סוג הרכב וטלפון בדף ייעודי בלוח מודעות בכניסה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש חניה טריקית אני תמיד משאיר מס', פעם אחת זה אפילו עזר (תמונה).
1234123.thumb.jpg.5d411bc9fe28a427195e0001cb609857.jpg

• מצחיק 5

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, דור-- כתב:

יש מצבים שאין ברירה ואין חניה גם במרחק.
אצל ההורים שלי יש בחגים מצוקת חניה כזו שברחוב אין שום חניה פנויה, גם לא במרחק 5 דקות הליכה. פשוט חוסמים אחד את השני בחניון של הבניין, ומשאירים פתק עם מספר טלפון + ממלאים שם, מס' דירה, סוג הרכב וטלפון בדף ייעודי בלוח מודעות בכניסה.

אם זה מקובל זה משהו אחר. אני מדבר על מצב רגיל שבו אתה לא מכיר את העל הרכב השני ואין נוהל כמו שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, sperial כתב:

כיוון שהרבה פעמים הפתק דוהה או לא קריא, ואם את חוסמת אנשים לעתים קרובות, אני ממליץ להזמין מעליאקספרס מתקן להצגת מספר הטלפון בחלון. עניין של 30-40 ש"ח (נדמה לי שיש ל-baseus).

דוגמה למתקן ולעוד דגם

עריכה - משום מה יש בעיה בפתיחת הלינקים, אבל זה פועל בהעתקת הלינק והדבקה בשורת הכתובת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לאשתי מתקן דומה של Baseus שהוא גם נשלף, ככה שבשאר הזמן המתקן סגור והמספר טלפון מוסתר, ורק כשצריך אז לוחצים והמתקן נפתח והמספר טלפון גלוי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקן נחמד, אבל לא בטוח שהאדם הממוצע יבין שמוצג בו מספר הטלפון של הנהג.

לי תמיד יש ברכב דף A4 מוכן עם הכיתוב גדול "אם חסמתי התקשר למספר 0545777777" ואני שם אותו בשמשה אם יש צורך.

זה עוד מהימים שגרתי במרכז רחובות וחלקתי חניה עם עובדי בית מרקחת שהיה בבניין. היינו חוסמים אחד את השני קבוע, ולפעמים גם היינו חוסמים לקוחות חוצפנים שהיו תופסים חנייה לא שלהם.

לא היה אחד שפספס את זה

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כתוב בפורמט של 05X-XXXXXXX

ככה שזה מקושר באופן דיי טבעי למספר טלפון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי בן אדם עצבני על זה שחסמו אותו ספק אם יבין שזה מספר טלפון. 

דף נייר עם כיתוב כמו שיגאל רשם זה הכי בולט והכי מובן, זה גם מה שאני עושה. 

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מלחיץ להשאיר את המספר שלך על החלון ככה שכל אחד יכול להתקשר, אבל אם חסמת אז עדיף להשאיר.

מקרים בהם זו הנורמה זה סיפור אחר, בשתי עבודות שונות שעבדתי בהן בחניה התת-קרקעית מקומות החניה היו בנויים לעומק בכוונה, כך שאפילו חוייבנו לחסום (לפעמים אפילו 3 שורות). במקומות האלה המזכירות דאגה להדפיס דפים עם לוגו החברה, שם וטלפון כדי שנוכל לשים על השמשה כשחוסמים. מה שכן זה עודד אנשים לבוא מוקדם, כדי שיוכלו לתפוס את מעט המקומות שמיועדים לרכב יחיד.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...