Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף? - מיצובישי אטראז' 2016 או סובארו אימפרזה 2014?

איש שמח
שימו לב! השרשור הזה בן 695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1.2.

ה 1.5 פחות חסכוני אך חזק יותר, בכול מקרה ה1.5 שודך רק לדגם הישן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, yulianx כתב:

1.2.

ה 1.5 פחות חסכוני אך חזק יותר, בכול מקרה ה1.5 שודך רק לדגם הישן.

כן אני יודע

מה דעתך על הסבה לגז בכללי?

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

תודה לכל העוזרים אז היום סגרתי באלדן מיצובישי אטראז' 2016 נסעה 137K ק''מ

ב37 אל''ש

אשמח לחוות דעת על שווי העסקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לדעת האםצהעיסקה טובה תבדוק רכבים כאלו מאותו שנתון ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, yulianx כתב:

בשביל לדעת האםצהעיסקה טובה תבדוק רכבים כאלו מאותו שנתון ביד 2.

המחירים פחות או יותר אותו דבר אבל היתרון הגדול הוא שהם נותנים אחריות לשלש שנים

ובנוסף אני מקבל רכב אחרי השבחה במצב חדש קוסמטית ומכנית

עריכה אחרונה על ידי איש שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תתחדש.

שנית, אני מציע וטו כללי בפורום על הביטויים "במצב חדש", "כחדשה", "רכב חדש" וכו'. לאחרונה ראיתי אדם יקר שפרסם טראנו עם 400K "כחדשה". 

הדרך היחידה לתת לך רכב בן 6 עם 137K חדש מכאנית זה לגרוט אותו ולתת לך רכב חדש מכאנית.

שלישית, ה"השבחה" של מגרשי רכב זה בד"כ 2 צמיגים סיניים נחותים שאלוהים ישמור וקצת מכחול על השריטות בטמבון -- אבל היי, אולי נפלת על צדיקים. עשית לרכב בדיקה? הם התחייבו לתקן את הליקויים? מה הליקויים?

הרכב היה פרטי? (אתפלא מאוד, מי קונה אטראז' פרטית?). מהשכרה, ליסינג? שירות המדינה חו"ח?

בדוק היטב מה ה"אחריות" כוללת. אני מאוד מסופק אם אחריות לרכב עד גיל +9 (לא כתבת עד איזה קילומטראז') היא אחריות כוללת. אבל היי, אולי נפלת על צדיקים. 

אם נסעת ברכב והוא נעים וטוב לך אז זה מה שחשוב. "נעים וטוב" זה לא מה שאנשים בדרך כלל כותבים על פחנוע שמיוצר במקור לשוק ההודי, אבל הרכב הוא לא עבור אחרים הוא עבורך. בהצלחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, אבנר.אלקיים כתב:

ראשית, תתחדש.

שנית, אני מציע וטו כללי בפורום על הביטויים "במצב חדש", "כחדשה", "רכב חדש" וכו'. לאחרונה ראיתי אדם יקר שפרסם טראנו עם 400K "כחדשה". 

הדרך היחידה לתת לך רכב בן 6 עם 137K חדש מכאנית זה לגרוט אותו ולתת לך רכב חדש מכאנית.

שלישית, ה"השבחה" של מגרשי רכב זה בד"כ 2 צמיגים סיניים נחותים שאלוהים ישמור וקצת מכחול על השריטות בטמבון -- אבל היי, אולי נפלת על צדיקים. עשית לרכב בדיקה? הם התחייבו לתקן את הליקויים? מה הליקויים?

הרכב היה פרטי? (אתפלא מאוד, מי קונה אטראז' פרטית?). מהשכרה, ליסינג? שירות המדינה חו"ח?

בדוק היטב מה ה"אחריות" כוללת. אני מאוד מסופק אם אחריות לרכב עד גיל +9 (לא כתבת עד איזה קילומטראז') היא אחריות כוללת. אבל היי, אולי נפלת על צדיקים. 

אם נסעת ברכב והוא נעים וטוב לך אז זה מה שחשוב. "נעים וטוב" זה לא מה שאנשים בדרך כלל כותבים על פחנוע שמיוצר במקור לשוק ההודי, אבל הרכב הוא לא עבור אחרים הוא עבורך. בהצלחה 

תודה

אז ככה אלדן כחברה ששלחתי אליה הרבה חברים קודם והם היו מרוצים באמת משביחים את הרכב ומפנקים אותך עם שוברים לכל מה שצריך שזה צמיגים מצבר מגבים וכו' 

הרכב היה בבעלות החברה ושינע עובדים מסניף לסניף ולכן הק''מ נמוך

האריות היא לשנה על כל המכלולים ובשנתיים הנוספות על גיר ומנוע עד 40K ק''מ שזה בערך הנסועה שלי

ברור שאני מתפלל שילך מנוע באיזשהו שלב במסגרת האחריות😋 אבל הרכב - בובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, איש שמח כתב:

תודה

אז ככה אלדן כחברה ששלחתי אליה הרבה חברים קודם והם היו מרוצים באמת משביחים את הרכב ומפנקים אותך עם שוברים לכל מה שצריך שזה צמיגים מצבר מגבים וכו' 

האריות היא לשנה על כל המכלולים ובשנתיים הנוספות על גיר ומנוע עד 40K ק''מ שזה בערך הנסועה שלי

137 אלף ק"מ לרכב בן 6 זה לא נמוך, רוצה לדעת מה זה נמוך? רכב בן 5 שעבר 70 אלף ק"מ, ולא, הרכב לא ליסינג או שום דבר, אני יד 00 של מאזדה 2, שנת 2017.

אבל כבר סגרת עם אלדן על הרכב, אז תתחדש וסע בדרכים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, איש שמח כתב:

תודה

כמו שהסבירו לך האיכות שלרוב מגיעות ה"מתנות" האלה היא לא גבוהה - בחברה גדולה כ"כ שצריכה למכור הרבה רכבים הם לא יתנו לך צמיגים איכותיים/מצבר איכותי וכו' וכו' אלא את ההכי זול שהשיגו בדיל הכי זול שאפשרי בשבילם.

ב2016 החזרתי לאלדן איביזה אחרי שעברה עבודות פחחות אצלהם עוד אצלי(תאונת פח שהייתה לי) - ראיתי את הרכב לפני שנה וקצת, כל הצביעה שהם עשו בפגושים התקלפה כבר החוצה כמעט(הפגושים בשחור עם שאיריות קילופי לבן והרכב לבן), שאר עבודות הצבע היו מרושלות ממש.

התיקונים המכאניים כנ"ל(אם צריך להחליף ישימו את החלק החלופי הסיני הכי זול שיש ולא משהו שקרוב למקור או לרכיב איכותי אבל רוב הסיכויים שלא יטרחו להחליף כמעט כלום, למה מה אכפת להם? האוטו שלהם?) ומנוע? אתה לא רוצה שמנוע ילך כי רכב חברה לשעבר מחברת ליסינג עם מנוע מוחלף יהיה רכב לא סחיר בעליל(וזה לא שאטראז' חברה עם נסועה גבוהה כ"כ זה רכב שיהיה קל למכור בכל מקרה).

בכל מקרה, נראה שהיית צריך רכב ולא היה לך זמן לעשות סקר שוק מעמיק יותר - לדעתי חבל, מקווה שתהנה מהרכישה וששום דבר ממה שדובר פה יתרחש(ועדיין רוב הסיכויים שלא).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכר שלי רכש לפני חודש אטראז (כמדומני מאלדן) עם 200 אלף ק"מ. נסתרת הן דרכי האל

בהתחלה חשבתי שהוא רכש תוך כדי שבץ מוחי את הנבלה. מסתבר שלא. לכל סיר יש מכסה, אפילו לאטראז, ליסינג או השכרה עם 200 אלף ק"מ.

נסתרות הן דרכי האל...

• מצחיק 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט סביב ה 25K לבציר 2016
עם שנה אחריות לגיר ולמנוע.

מי נותן שנת אחריות רכב עם 200K?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כניראה זאת הסיבה לקניה, אחריות ומחיר זול ביחס לשנתון.

המתחרות עולות הרבה יותר כמו הריו או i25.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...