Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, itsik170 כתב:

מקווה שגם ה-BRZ תזכה דרכם לתמחור מעניין.

מצטער - אבל אין מצב.

- על דגמים מבוקשים לא מקבלים מחירים שמאפשרים תמחור מעניין - אלא רגע לפני (או אחרי) הפסקת הייצור -  האבארט תוכיח.

- סמל"ת מתמחרים תמחור מעניין רק במכירות חיסול של דגמים שתומחרו בצורה לא ריאלית מלכתחילה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון,בוודאות המחיר 300k+?

השוק של הברז יד 2 הולך לפרוח בטירוף....בידיוק כמו שלא היה מיאטה זמינה משנת 2011 עד 2016 בארץ. 

בעלי ברז יזכו גם לעלייה מתמדת במחירון כמו המיאטה עכשיו. 

ב300 אלף קונה m2 משומשת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ספציפית בלאקסרי מוטורס הזה מבקשים 300. יש מקומות כמו בווריאן אם אני לא טועה שמבקשים 276 אלף, זה כרגע הכי נמוך שראיתי.

התקווה היא שב 2023 יגיע יבוא רשמי והמחיר קצת ירגע אבל גם אז אני לא מצפה לפחות מ 230 במקרה הכי טוב (ואם צריך להמר מהכרות עם היבואן/ים אז גם זה עבור trim היותר זול מבין השניים, בניגוד למה שמוכרים כרגע ב 300 שהוא רמת הגימור הגבוהה)

ריאלית אם בכלל יגיע? אני חושב שיבקשו אפילו 240 לאור המחירים המשתוללים שיש בכל מקום, הם יודעים שגם במחיר כזה העסק ירוץ טוב כי לצערנו אנשים פה פשוט משלמים כמעט כל מה שמבקשים והיי, גם ב 240 זה רכב הספורט החדש עם התמורה הכי גבוהה לכסף בארץ, זה לא שיש אפשרויות. 

אני לא חושב שאי פעם נגיע למחיר של ה 200 אלף כמו שקרה עם הדור היוצא, אלא אם כן האקלים של השוק ישתנה לגמרי (וגם זה במרחק של שנים ומי יודע אם ימשיכו לייבא אותה עם איך שהשוק יראה עד אז). בכל אופן כרגע זה נראה שהמחירון של הדור היוצא יישמר יפה בארץ לעוד הרבה מאוד זמן.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Doron_Z כתב:

כן ספציפית בלאקסרי מוטורס הזה מבקשים 300. יש מקומות כמו בווריאן אם אני לא טועה שמבקשים 276 אלף, זה כרגע הכי נמוך שראיתי.

התקווה היא שב 2023 יגיע יבוא רשמי והמחיר קצת ירגע אבל גם אז אני לא מצפה לפחות מ 230 במקרה הכי טוב (ואם צריך להמר מהכרות עם היבואן/ים אז גם זה עבור trim היותר זול מבין השניים, בניגוד למה שמוכרים כרגע ב 300 שהוא רמת הגימור הגבוהה)

ריאלית אם בכלל יגיע? אני חושב שיבקשו אפילו 240 לאור המחירים המשתוללים שיש בכל מקום, הם יודעים שגם במחיר כזה העסק ירוץ טוב כי לצערנו אנשים פה פשוט משלמים כמעט כל מה שמבקשים והיי, גם ב 240 זה רכב הספורט החדש עם התמורה הכי גבוהה לכסף בארץ, זה לא שיש אפשרויות. 

אני לא חושב שאי פעם נגיע למחיר של ה 200 אלף כמו שקרה עם הדור היוצא, אלא אם כן האקלים של השוק ישתנה לגמרי (וגם זה במרחק של שנים ומי יודע אם ימשיכו לייבא אותה עם איך שהשוק יראה עד אז). בכל אופן כרגע זה נראה שהמחירון של הדור היוצא יישמר יפה בארץ לעוד הרבה מאוד זמן.

איך יצרן כזה "קטן" תפס פה 2 דגמים שאין להם תחרות במחיר שלהם ועדיין אפשר להגיד שהם יקרים מידי (BRZ, Forester)

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Ido12 כתב:

דורון,בוודאות המחיר 300k+?

השוק של הברז יד 2 הולך לפרוח בטירוף....בידיוק כמו שלא היה מיאטה זמינה משנת 2011 עד 2016 בארץ. 

בעלי ברז יזכו גם לעלייה מתמדת במחירון כמו המיאטה עכשיו. 

ב300 אלף קונה m2 משומשת. 

איזה תמחור נוראי.. מבאס לשמוע שלא נראה הרבה כאלה על הכביש

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, PriceDevil כתב:

מי שמעוניין יכול לפני לסוכנות Luxury Motors  ברח' גלגלי הפלדה 11 הרצליה פיתוח. יש גם עם גיר ידני, וגם עם גיר אוטומטי.

image.thumb.png.19f5d24324d91413d7f7bfc555156739.pngimage.png.63680866ed7608456bd98ff8435d1779.pngimage.png.691d47cf6b0ee95dc76f061cef2d73e3.pngimage.png.f93d46b40688be7eb03c05bfa60e91d1.pngimage.png.0eea4afc1b833a1f43c9369588f18350.png

קרי לילה רק מהתמונות. 

שאפו, יצא להם עיצוב של רכב ששווה הרבה יותר. גם בפנים כבר לא ספרטנית מדי. רק עושה חשק לשבת בה. עבודה מרשימה, חבל על המחיר, איט איז וואט איט איז. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Doron_Z כתב:

השאלה אם 300K זה המחיר שננקב לרוכש רציני, והתשובה שהמחיר בפועל נמוך יותר, ולא באלפים בודדים (אלא הרבה יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מעניין שבייבוא המקביל בחרו להביא הנה את הברז החדשה ולא את האחות הנאה יותר מבית טויוטה (GR86).

אולי עניין של הקצאות בחו''ל, לטעמי הביצוע של טויוטה מוצלח יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שבמצב השוק היום כשמצד אחד הדגם חדש בעולם והביקוש אליו גבוהה ומצד שני יש הייצור מוגבל בגלל משבר השבבים היבואן הרשמי לא יכול לקבל את הרכב בכמות סבירה ובמחיר שהוא רוצה.

גם אם היה יכול לקבל אותה למכור מעט מכוניות במחיר גבוהה עכשיו ולהוריד אותו בעוד שנה-שנתיים יראה רע כלפי הלקוחות שקנו אז עדיף לחכות.
יבואן זעיר יכול להביא דגמים בודדים במחיר גבוהה בתנאי שזה משתלם לדילר שהוא רכש ממנו יחסית למחיר (הגבוהה לכשעצמו) שהוא מקבל עליו בשוק המקומי.

יקנו אותה אנשים שיכולים להרשות זאת לעצמם ולא רוצים לחכות ליבואן הרשמי. הרי גם למיאטה במחיר דומה יש לקוחות (מעטים) וגם לאבארט ברבע מיליון שקלים יש לקוחות.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, mcshmupi כתב:

גם אם היה יכול לקבל אותה למכור מעט מכוניות במחיר גבוהה עכשיו ולהוריד אותו בעוד שנה-שנתיים יראה רע כלפי הלקוחות שקנו אז עדיף לחכות

זה בגדול מה שהיבואן הזה עושה עם כל דגם שהוא מוכר כמעט גם כשיש לו כמויות גדולות (כולל הדור הקודם של הברז), אז לא זו לא תהיה הפתעה גדולה אם זה יקרה גם עם הברז החדשה, וזה בטח מה שיקרה...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדור הקודם של הרבז המחיר ירד מ230 ל 200, בשנתיים האחרונות של הדגם ואני חושב שבמחיר 230 אנשים קיבלו הנחה כך שבפועל ההפרש היה קטן יותר.

באיזה עוד דגמים הם הורידו מחיר בצורה משמעותית? אתה מתכוון לסובארו או מותג אחר?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...