Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

"אף אחד באירופה לא יפסיק לתמוך בהם"

תן לזה עוד קצת זמן וניראה מה יהיה דעת האזרחים שמושפעים מזה בעוד מס' חודשים...

העתיד ניראה פיזד*ס והכל רק ימשיך להתייקר בצורה קיצונית, שזה יתחיל ליכאוב לאנשים חזק בכיס ניראה איך התמיכה שלהם הולכת ונעלמת, ככה זה בני אדם.

נ.ב2: עקבתי אחרי השיח בטוויטר מתחילת המלחמה ובהתחלה כולם מחאו כפיים על העזרה שארה"ב שלחה לאוקראינה, עכשיו אפשר ליראות ממש ההפך על כל הכרזה של ביידן של עוד מליארד פה ושם שהוא מעביר( אחרי שכבר יותר מ40 מליארד הועברו), אז לא חושב שעוד מס' חודשים דעת הקהל תשתפר לגבי התמיכה בזמן שהם קורסים תחת הנטל הכלכלי.

בינתיים הרובל שובר שיאים לעומת הדולר, ולא ניראה שהולך לעצור בקרוב.

image.thumb.png.b8580ecfd833b2cb70940198a15f8a10.png

עוד סקטורים שמושפעים לרעה:
image.thumb.png.767eeea32b58cb4ef40c9a9fa90fc43b.png

https://www.techpowerup.com/295984/supply-cut-of-noble-gases-from-russia-could-hit-chip-production

נ.ב: שמתי לב למשהו מוזר- מדוע כמעט ונעלמו סירי בישול לאורז? כמעט ואין להשיג יותר, אני זוכר שהיו יותר מעשרות דגמים בחניוית ועכשיו אולי אחד שלא במלאי.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, hwgeek כתב:

נ.ב: שמתי לב למשהו מוזר- מדוע כמעט ונעלמו סירי בישול לאורז? כמעט ואין להשיג יותר, אני זוכר שהיו יותר מעשרות דגמים בחניוית ועכשיו אולי אחד שלא במלאי.

מתכוננים להשתלטות הסינית

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, hwgeek כתב:

"אף אחד באירופה לא יפסיק לתמוך בהם"

תן לזה עוד קצת זמן וניראה מה יהיה דעת האזרחים שמושפעים מזה בעוד מס' חודשים...

לא יודע.

מבחינת אירופה עדיף להשאיר את אוקראינה בתור איזור ביטחון בינם לבין רוסיה, שזה גם היה הרעיון המקורי של פוטין מהצד השני.

להזרים תקציבים ונשק - מבחינתם סבבה. לקבל את אוקראינה לאיחוד או לנאט"ו - פחות.

לפני 1 דקה, Mech Morphix כתב:

מתכוננים להשתלטות הסינית

סינים אוגרים אורז וסירי בישול לחורף

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הערה קטנה לעניין הרובל - מכיוון שהוא לא נסחר בצורה חופשית, ויש הגבלות על תנועת הון אמיתיות מרוסיה וממנה, לא ניתן להגיד שום דבר על השער האמיתי שלו. גם בתקופת ברית המועצות דולר היה שווה פחות מרובל לפי השער הרשמי. ופאונד אנגלי באנגליה היה שווה 4 או 2.8 דולר, תלוי בתקופה, למרות שתכל״ס הוא היה שווה הרבה פחות. דווקא העובדה שאין תנועה חופשית פוגעת הרבה יותר במדינה, בטווח הזמן הארוך.

ולגבי הכלכלה ברוסיה:

המנכ״ל של בנק סברבנק (שליש מהכסף ברוסיה נמצא בו) טוען שיקח לפחות 10 שנים לכלכלה לחזור לרמות של תרום הסנקציות -2021 

יש ירידה של 50% בסחר. אז נכון, מחירי הדלק והנפט העולים עוזרים, ויש את אסיה. אבל זה לא יכול לפצות במהירות על עשרות שנים של התאמות למסחר עם המערב.

https://www.reuters.com/markets/europe/russian-economy-may-need-decade-return-pre-sanctions-levels-sberbank-says-2022-06-17/

עריכה אחרונה על ידי garicho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, garicho כתב:

רק הערה קטנה לעניין הרובל - מכיוון שהוא לא נסחר בצורה חופשית

למה רובל לא נסחר בצורה חופשית? נסחר ועוד איך. אחרת פוטין לא היה דורש תשלום על נפט ברובלים.

לפי מה שאני יודע, המטבעות הבודדים שלא נסחרים בצורה חופשית, זה וון צפון קוריאני, פסו קובני ועוד איזה משהו מוזר של מדינה טוטליטרית נידחת כלשהי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, vadim6385 כתב:

למה רובל לא נסחר בצורה חופשית? נסחר ועוד איך. אחרת פוטין לא היה דורש תשלום על נפט ברובלים.

לפי מה שאני יודע, המטבעות הבודדים שלא נסחרים בצורה חופשית, זה וון צפון קוריאני, פסו קובני ועוד איזה משהו מוזר של מדינה טוטליטרית נידחת כלשהי.

הכוונה זה ששער ההמרה לא נקבע בצורה חופשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נהדר. מעניין מתי הק.ג.ב. יחזור לעשות ביקורים "ידידותיים" לקרובי משפחה של אלה שעלו ארצה

https://www.ynet.co.il/news/article/byxtt38h9

רוסיה: "משרד המשפטים דורש להפסיק את פעילות הסוכנות היהודית במדינה"

לפי הדיווחים ברוסיה, השלטון במוסקבה דורש להפסיק את פעילות הסוכנות היהודית בשטח המדינה. בסוכנות שקלו להפסיק בעצמם את הפעילות בתחילת החודש, לאחר שהממשל הרוסי דרש לקבל מידע על יהודים שרוצים לעלות ארצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לא מתבייש לסגת 30 שנה.

אני סקרן האם ההתנהלות הזו כללית, או שיש לפוטין איזה "יחס מיוחד" ליהודים ולישראל, שהלחץ מוציא לאור.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו התנהגות כלכלית. כמו איסור על מסחר קריפטו.למנוע בריחת כסף מהמדינה. גם בריחת מוחות. 

אני מנחש שהחוק של הסוכנות הוטל בגלל אדם אחד חשוב שרוצה לברוח בחסות יהדותו. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק האיום על הסוכנות. זו גם ההתיחסות למינויו של לפיד לראשות הממשלה, מסוג הדברים שלא יאמרו ולא ייעשו בדיפלומטיה. הרוסים איבדו את זה לגמרי. 

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

זה לא רק האיום על הסוכנות. זו גם ההתיחסות למינויו של לפיד לראשות הממשלה, מסוג הדברים שלא יאמרו ולא ייעשו בדיפלומטיה. הרוסים איבדו את זה לגמרי. 

ברמה הבינלאומית לפיד אידיוט, אז קשה להגיד איך צריך להתייחס אליו.

לגבי הסוכנות, חצי מהאוליגרכים ברוסיה יהודים. לחלק גדול מהאליטה שם יש אזרחות ישראלית. 

די בטוח שמבחינתו הסוכנות היא כוח פוליטי שצריך לרסן, כמו כל כוח פנים ארצי שיש שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשוב שההתייחסות שלך ללפיד שגויה מאוד. אבל אם אני לא טועה הסמלון שלך עד לפני כמה ימים היה דגל רוסיה, אז אני נוטה לשייך אותך לצד הפוטיני.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי דגל רוסיה, אבל מצחיק איך @Gavrik תמיד כאן להתייצב. בכל מקרה אני כן מזוהה כאן עם רוסיה ואין לי בעיה עם זה. לא כתבתי כלום בתגובה שלי שהיא תומכת בפוטין או בכלל.

התפקוד של לפיד כשר חוץ והמוניטין הבינלאומי שלו זה משהו לשרשור המקביל.

ולגבי זה שחלק גדול מהאליטה והאוליגרכים ברוסיה הם יהודים, או שיש להם אזרחות ישראלית זו עובדה.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

אני סקרן האם ההתנהלות הזו כללית, או שיש לפוטין איזה "יחס מיוחד" ליהודים ולישראל, שהלחץ מוציא לאור.

אם כבר אז היה יחס מיוחד לצד השני, עם אנטישמיות בגרסה החביבה שלה שמייחסת לנו יכולות על מהחלל או משהו כזה.

ברמה הכללית אבל לא חושב שפוטין אנטישמי. היו לו מספיק מקורבים וחברים יהודים במהלך השנים. אני מניח שהוא פשוט רוצה למנוע בריחה

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התפקיד של הסוכנות בכלל? חוץ מלסדר ג'ובים..

שערי הברזל נפתחו לפני שלושים שנה. מי שרצה לעלות כבר פה.

מבחינתי שיסגרו את הארגון הזה.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...