Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

איך זה עוזר לי שהם באמת נאצים באזוב?

זה מצדיק כאילו?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם בארה"ב יש כל מיני ניאו נאצים, שיפלשו לשם נראה אותם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, David32 כתב:

איך זה עוזר לי שהם באמת נאצים באזוב?

זה מצדיק כאילו?

לא עוזר בכלום, זה פשוט היה נושא הדיון לפני עשרות עמודים, בכללי אף פוסט בשרשור הזה לא עוזר בכלום…

לפני 25 דקות, SlowRide כתב:

גם בארה"ב יש כל מיני ניאו נאצים, שיפלשו לשם נראה אותם.

אתה מפספס את הנקודה. אין כאן חדש בזה שבכל מקום בעולם יש ניאו נאצים. אבל לא בכל מקום הם נתפסים כגיבורים ונכנסים תחת גוף רשמי של המדינה.

וכשאתה רואה כתבות שמנסות להראות אותם באור חיובי בחדשות בארץ, זה בכלל אירוני משהו.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Giant_TA כתב:

אבל לא בכל מקום הם נתפסים כגיבורים ונכנסים תחת גוף רשמי של המדינה.

נגיד ישראל הותקפה על ידי מדינה עויינת כלשהי.

אחרי תקופה של לחימה, ההנהגה הישראלית רואים שהמצב על הפנים, סכנה קיומית למדינה, צה"ל בחלקו הוכרע ונכנע, בחלקו עוד נלחם, אין כבר מה להפסיד.

פותחים את בתי הסוהר, משחררים את כל האסירים. 

מקימים מהם גדוד, הגדוד מצטרף ללחימה, משיג הצלחות כאלה ואחרות, נגיד בהמשך מצטרפות עוד מדינות לצד ישראל וישראל מנצחת. 

גדוד אסירים הזה גם יקבל הערכב והוכרה על ההישגים שלו, לא משנה מה הם היו קודם. 

או במילים אחרות, אזוב התפרסמו באור חיובי בגלל הרוסים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Buki כתב:

מסכים ב-100%. יחד עם זאת:

- הם נהיו חלק אינטגרלי באוקראינה לפני התקיפה.

- הם רחוקים מהתסריט שלך כי הם היו הראשונים להילחם, אחרי זה ישבו חודשים כמו עכברים מתחת לאדמה ביחד עם אזרחים, ולבסוף נכנעו והתחילו לדבר כמו ילדים טובים ירושלים…

לא רואה טעם להמשיך לטחון את הנושא, והם גם לא הצדקה לפלישה לאוקראינה. אני כן מצפה שבמדינות נורמליות לה יהיה מערך לוחם של נאו-נאצים כחלק מהשגרה…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Giant_TA כתב:

הם רחוקים מהתסריט שלך

אולי. 

אני לא יכול לנהל את הדיון הזה איתך מהסיבה שהסברתי איפשהו בהתחלה. 

אז פרשתי. 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזוב כנראה שלא חבורה של צופים, אבל בוא לא בגלל זה הרוסים שם וגם לרוסים יש גדוד נאו נאצי שנקרא ספרטה ויחידת מתנקשים בשם ווגנר על שם המלחין האהוב של היטלר..

אותי יותר מעניין איך תסתיים המלחמה הזאת, כי כפי שזה נראה עכשוו הם נכנסים למלחמת התשה שעלולה להמשך שנים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. בוריס תפס לי את השורה על כח וואגנר.

הרוסים הולכים לתפוס רצועת ביטחון . (כמו שכתבתי לפני המון פוסטים).  זה יקח להם כמה שנים , עד שכמו בלבנון, יגיע אהוד ברק ויוציא אותם מרצועת הביטחון עם הזנב בין הרגליים.

במהלך השנים האלה האוקראינים ירו עליהם נשק מדוייק, הרוסים, כהרגלם ישיבו בירי ארטילרי מפוזר וחוזר חלילה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2022 בשעה 18:58, Buki כתב:

בנתיים הכריזו שבמפעל של רנו לשעבר, זה שיש בו ציוד לייצר דאסטר, יקום לתחיה המותג ההיסטורי Mosckvich. 

אני קראתי איפשהו שהמותג הזה בכלל שייך לVAG, שקנו אותו פעם מסיבות לא ברורות (אולי ליצור מותג לואו קוסט למדינות חבר העמים, שיתחרה בלאדה ודאצ׳יה).

אבל לא נראה לי שלרוסים כל כך אכפת, וגם לא חושב שוואג יתבעו אותם על זה בקרוב.

בתאריך 20.5.2022 בשעה 18:58, Buki כתב:

איזה רכב זה יהיה, מאיפה יביאו אותו - לא ברור. 

כנראה שיהיה על בסיס רכב סיני כלשהו

https://europe.autonews.com/automakers/russia-could-use-chinese-platform-revive-moskvich-brand-report-says

חבל, עד שרוסים סוף סוף התחילו לייצר מכוניות מודרניות, הם חוזרים אחורה שוב.

לפני שעתיים, save כתב:

זה יקח להם כמה שנים , עד שכמו בלבנון, יגיע אהוד ברק ויוציא אותם מרצועת הביטחון עם הזנב בין הרגליים.

לאהוד ברק לפחות היה את האומץ להודות בכישלון ולקפל את הבאסטה.

פוטין, או זה שיבוא אחריו, יהיה מספיק עקשן כדי לשבת שם עד אחרון החיילים, ולשפוך טונות כסף שאין על להחזיק ברצועה בכל מחיר, או עד שכבר לא יהיה כסף לוודקה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

אני קראתי איפשהו שהמותג הזה בכלל שייך לVAG,

בטקבקים לידיעה שהבאתי, אנשים כתבו שמותג ALECO שייך ל VAG, לא מותג Moskvich. 

לפני 5 דקות, vadim6385 כתב:

כנראה שיהיה על בסיס רכב סיני כלשהו

גם הדעעה הזו משמעה, רק שבהנחה שהם רוצים לייצר באותו מפעל במוסקבה שנקנה מרנו, יצטרכו לזרוק משם את כל הציוד לייצרו דאסטרים. והם לא רוצים לוותר על דאסטר, רכב פופולרי שמתאים להם מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Buki כתב:

גם הדעעה הזו משמעה, רק שבהנחה שהם רוצים לייצר באותו מפעל במוסקבה שנקנה מרנו, יצטרכו לזרוק משם את כל הציוד לייצרו דאסטרים. והם לא רוצים לוותר על דאסטר, רכב פופולרי שמתאים להם מאוד. 

הם יעשו מה שהם עשו בעבר ופשוט יעשו שינוי קליל בדאסטר וידביקו שם דגם כלשהוא.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, DareDevil כתב:

הם יעשו מה שהם עשו בעבר ופשוט יעשו שינוי קליל בדאסטר וידביקו שם דגם כלשהוא.

זה בדיוק מה שלאדה עשו עם פיאט 124, ודאצ׳יה עם רנו 12.

בסופו של דבר זה יהיה משהו שנראה דומה למקור, אבל עם סמל שונה וירידה ניכרת באיכות החומרים וההרכבה.

לפני 4 שעות, Buki כתב:

נגיד ישראל הותקפה על ידי מדינה עויינת כלשהי.

אחרי תקופה של לחימה, ההנהגה הישראלית רואים שהמצב על הפנים, סכנה קיומית למדינה, צה"ל בחלקו הוכרע ונכנע, בחלקו עוד נלחם, אין כבר מה להפסיד.

פותחים את בתי הסוהר, משחררים את כל האסירים. 

מקימים מהם גדוד, הגדוד מצטרף ללחימה, משיג הצלחות כאלה ואחרות, נגיד בהמשך מצטרפות עוד מדינות לצד ישראל וישראל מנצחת. 

גדוד אסירים הזה גם יקבל הערכב והוכרה על ההישגים שלו, לא משנה מה הם היו קודם. 

זה יותר כמו שיקחו את נוער הגבעות ויהפכו אותם ליחידה מיוחדת בצה"ל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

זה בדיוק מה שלאדה עשו עם פיאט 124, ודאצ׳יה עם רנו 12.

בסופו של דבר זה יהיה משהו שנראה דומה למקור, אבל עם סמל שונה וירידה ניכרת באיכות החומרים וההרכבה.

אבל, כמה זה יעלה בארץ?
והאם יש כבר יבואן מקומי בקשר עם המפעל להביא אותם ?

רק שלא ישכחו להשאיר 2 חורים בגג,  על מנת שהחמור שקנה את האוטו הזה יוכל להוציא את האוזניים שלו.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם מגבים בתוך האוטו... ככה שיוכל לנגב כל פעם שיגיד " טפו... חרא של אוטו!" 🤣

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2022 בשעה 00:11, Ooga כתב:

בסה"כ חיל האוויר שלנו מעולם לא התמודד עם S400, ואם יש סיבה לפרנויה של צהל בנוגע אליו, אולי הוא יתקשה כשיצטרך. הרי בסופו של דבר פעילות מערך הנ"מ היא חלק גדול מהסיבה שישראל נמנעת מלקחת צד בסכסוך הזה.

אני מאמין שכן נוכל להתמודד איתם, אבל לא יודע האם זה יהיה פשוט כל כך כמו שזה היה בעבר, גם עם הרבה הכנה.

החשש של מערכת הביטחון היא לא מה-S400 בגלל מערכת בודדת, אלא בגלל שהטווח שלה הוא מאוד רחב - עד 400 ק"מ.

וזה אומר שאם יש פרישה נרחבת של המערכת הזו יש שטח חפיפה גדול ביניהן.

עכשיו החשש הוא לא מטיל אחד של S400, כי עם זה קל להתמודד, החשש הוא שאיזה 3-4-5 מערכות כאלה יירו במקביל על אותה מטרה.

מערכות ישנות יותר (נניח S300) עם טווח קטן יותר, מייצרות פחות שטח חפיפה, ומקטינות את הסיכוי של ירי במקביל מכמה מערכות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...