Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי בבייגלה רומני של פעם מה עושים?

boy23
שימו לב! השרשור הזה בן 677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני המון שנים הכינו בייגלה רומני אמיתי. ללא מכונות, עבודת יד. על תנור עם אבני שמות. בייגלה קשיח עם הרבה מלח באחד הקצוות.

אני זוכר את עצמי ילד קטן הולך עם אבא למשחקים של מכבי בקרית אליעזר ובחזור עוצרים יחד עם כל שאר האוהדים במאפיית הרשקו בחיפה בעיר התחתית (כל חיפאי אמיתי מכיר!) וואו איזה בייגלה רומני.

יוצאים רותחים מהתנור והעובד משלשל אותם לתוך חוט וקושר. ימים יפים... המאפייה נסגרה לפני המון שנים ומאז אף אחד לא מכין אפילו משהו שמתקרב בטעם. הכל תעשייתי, רך, בלי המלח בקצה ובלי הקראנציות...

לפני כמה שנים תוך כדי שיחה בעבודה מישהו זרק לי שיש מאפייה כזאת בקריות על אותו הקונספט וכך יצא שכל פעם שהייתי בסביבה הייתי קונה כמה,  והאמת שאותו הטעם פשוט נס!

אבל גם הזוג המבוגר שעבד שם החליט לסגור ומאז נפשי בודדה 😥

קצת כתבות למי שלא הבין על מה המוזר הזה מדבר:

https://theshingimel.wordpress.com/2012/03/07/bagel/

https://krayot.mynet.co.il/magazine/article/m_249284

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, boy23 כתב:

למשחקים של מכבי בקרית אליעזר ובחזור עוצרים יחד עם כל שאר האוהדים במאפיית הרשקו בחיפה בעיר התחתית (כל חיפאי אמיתי מכיר!) וואו איזה בייגלה רומני.

וואוו...העלית זיכרונות טובים מתקופה רחוקה,

גם אני הייתי קונה שם כאשר גרתי בקרית אליעזר.

קשה לראות היום עסקים כאלו, מכיוון שזו עבודת ידיים קשה

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.1.2022 בשעה 16:39, boy23 כתב:

אבל גם הזוג המבוגר שעבד שם החליט לסגור ומאז נפשי בודדה 😥

יש בקרית אתא את הבייגלה של סבא מרקו

יש שם לא מעט סוגי בייגלה לא רעים כולל הרומני.

וכן, גם  לי יש זיכרון ילדות של הבייגלך הרומניים מושחלים בתוך חוט ניילון. הם היו מושלמים

• רעיון טוב! 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הרגתם עם הבייגלה שקשור בחוט.

אם אבא שלי היה עובר בחיפה, הוא היה מביא חבילה כזו הביתה. הריח עוד באף שלי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.1.2022 בשעה 16:39, boy23 כתב:

אני זוכר את עצמי ילד קטן הולך עם אבא למשחקים של מכבי בקרית אליעזר ובחזור עוצרים יחד עם כל שאר האוהדים במאפיית הרשקו בחיפה בעיר התחתית (כל חיפאי אמיתי מכיר!) וואו איזה בייגלה רומני.

רק שתדע שהרשקו היה מהצד האדום (והנכון) של העיר.

מצטרף לזכרון להרשקו וימי קרית אליעזר.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • אהבתי 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...