Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מקרטע, נכבה ברמזורים ומתקשה להניע? תבדקו את הדלק שלכם.

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה שקרה לידידה ונמשך בערך שבוע. עם המון כסף ועצבים 

הרכב התחיל לקרטע, ולהכבות ברמזורים- היא שאלה אותי מה יכולה להיות הבעיה? אמרתי לה  ניקוי מצערת.

הלכה למוסך, זה הדבר הראשון שעשה. לא עזר. בהמשך ניסה המון דברים אחרים, עזר חלקית. 

הרכב ישן, אקסנט שנת 2007 עם 200 אלף ולםעמים ברכב ישן יש איזה בריחת אוויר נסתרת שגורמת לשטויות מהסוג הזה(כבר קרה לי פעם לצערי) 

אז הוא הציג להם ברירה או ששהוא הולך לפרק חצי מנוע בשביל למצוא את זה, או שהם מחליפים רכב, או שפשוט חיים עם זה.

לחיות עם זה לא היה בא לה בחשבון, והוצאות על רכב חדש זה סתם מבאס כי הנוכחי עד לאותו רגע היה מתפקד מעולה בלי שום בעיות. אז החליטו ללכת על אופצית הפירוק. 

בסופו של דבר, הבעיה הייתה פשוט דלק מהול. כאשר החליפו את כול הדלק הבעיה פשוט נעלמה. אף אחד לא חשד בזה כי זאת הייתה תחנה שהיא מתדלקת בה כול הזמן מחברה ידועה. ככה נזרקו סביב ה 2000 שקל ושבוע שהרכב היה מושבת בגלל דבר כזה. 

ככה שאם פתאום מתחילות לכם תופעות דומות משום מקום, תשקלו שזאת יכולה להיות הסיבה

• מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מוכר. קרה לאחד הבנים שלי שנהג לתדלק בתחנה מוזלת מאד. למזלו המוסכניק הכיר את הסיפור, מכר לו תוסף דלק ושלח אותו לתדלק בתחנה אחרת.

חיפאית\קרייתית?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו תחנה מוכרת שהיא מתדלקת בה קבוע, לא נראה לי שמדובר בניסיון עוקץ של לקוחות. 

סביר יותר שמיכל האגירה סופג מי גשמים מהתקופה האחרונה ואיכות הדלק נפגמה.

יחד עם זאת, לתבוע את התחנה בהחלט רצוי, זו אשמתם הישירה.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, sperial כתב:

סיפור מוכר. קרה לאחד הבנים שלי שנהג לתדלק בתחנה מוזלת מאד.

האם מדובר בתחנה ליד קוקה קולה או זו שברחוב השיש שהחליפה בעלים כבר מאז ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. לא ידעתי שהחליפה בעלים שוב.

אני עזבתי אותה עבר לפני כמה שנים, עוד בימי סונול, אחרי שאיזה מתדלק סילק אותי ממשאבה והעביר אותי לסוף התור.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, davemustaine87 כתב:

כאשר החליפו את כול הדלק הבעיה פשוט נעלמה

יש דגש על 'כל' הדלק?

אם נשאר קצת ומתדלקים כרגיל והדלק המהול הולך ונמהל מחדש, הבעיה לא תפתר מעצמה?

לפני 12 שעות, sperial כתב:

מכר לו תוסף דלק

מה זה עושה?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יודע. לנקות משהו, אולי להמיס את מזהמי הדלק.

היותר חשוב הוא ששלח אותו לתדלק בתחנה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד תחנה שמוהלת כנראה.זו שעל שדרות ההסתדרות במקום דיזול.שכחתי את שמה.הרכב מתקשה להניע.חזרתי לתדלק בתחנה הישנה ומניע כמו גדול.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...