Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשי מנוע מהרמקולים

erezu2
שימו לב! השרשור הזה בן 789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם, 

מותקן אצלי מגבר 4 ערוצים כאשר 2 ערוצים מגבירים סט קומפוננט קידמי, ו2 ערוצים בגישור לסאב.

ה head unit הוא מערכת מולטימדיה אנרואיד.

לפני שהמגבר היה מותקן, הכל עבר בסדר, כאשר התקנתי מגבר והעליתי את ה Gain שלו, שומעים את רעשי המנוע ברמקולים (האצה, בלימה, החלפת הילוכים, אפילו סיבוב הגה) ממש חזק.
החיבור מהמולטימדיה למגבר הוא עם כבלי rca
כאשר אני מנתק את ה rca מהכניסה של המגבר, הרעשים נעלמים כמעט לחלוטין, עדיין אפשר לשים לב למשהו כמו רעש לבן, אבל כמעט לא מורגש.
אז אני לא בטוח האם הרעש נגרם מהמולטימדיה ואז המהגבר פשוט מגביר אותו או שהמגבר הוא זה שגורם לרעש.

המגבר מותקן מתחת לכסא של הנוסע, וההארקה של המגבר מחוברת לגוף הרכב עם בורג שקדחו במיוחד, בלי שקילפו את הצבע.
אז החשד שלי שההארקה של המגבר היא הבעייתית, אבל, האם גם המוליטמדיה צריכה חיבור הארקה מיוחד? אם כן, איפה אני מחבר לה הארקה?

שאלה נוספת, למולטימדיה יש יציאה אופטית, אז חשבתי לחבר כבל אופטי במקום ה rca אל מכשיר DAC שיישב צמוד למגבר, האם זה יעלים את הרעשים כי אולי אות דיגיטלי לא יושפע מההפרעות החשמליות?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, erezu2 כתב:

היי כולם, 

מותקן אצלי מגבר 4 ערוצים כאשר 2 ערוצים מגבירים סט קומפוננט קידמי, ו2 ערוצים בגישור לסאב.

ה head unit הוא מערכת מולטימדיה אנרואיד.

לפני שהמגבר היה מותקן, הכל עבר בסדר, כאשר התקנתי מגבר והעליתי את ה Gain שלו, שומעים את רעשי המנוע ברמקולים (האצה, בלימה, החלפת הילוכים, אפילו סיבוב הגה) ממש חזק.
החיבור מהמולטימדיה למגבר הוא עם כבלי rca
כאשר אני מנתק את ה rca מהכניסה של המגבר, הרעשים נעלמים כמעט לחלוטין, עדיין אפשר לשים לב למשהו כמו רעש לבן, אבל כמעט לא מורגש.
אז אני לא בטוח האם הרעש נגרם מהמולטימדיה ואז המהגבר פשוט מגביר אותו או שהמגבר הוא זה שגורם לרעש.

המגבר מותקן מתחת לכסא של הנוסע, וההארקה של המגבר מחוברת לגוף הרכב עם בורג שקדחו במיוחד, בלי שקילפו את הצבע.
אז החשד שלי שההארקה של המגבר היא הבעייתית, אבל, האם גם המוליטמדיה צריכה חיבור הארקה מיוחד? אם כן, איפה אני מחבר לה הארקה?

שאלה נוספת, למולטימדיה יש יציאה אופטית, אז חשבתי לחבר כבל אופטי במקום ה rca אל מכשיר DAC שיישב צמוד למגבר, האם זה יעלים את הרעשים כי אולי אות דיגיטלי לא יושפע מההפרעות החשמליות?

בוקר טוב, אם יש לך יציאה אופטי דיגיטלית לכבל - TOSLINK, תחבר כבל אופטי למכשיר DSP. זה יעלים לך את כל הרעשים שיש לך עכשיו במערכת.

זה בדוק 100% 🙏🙏 גם אני סבלתי מרעשי אלטרנטור וצפצופים ברמקולים עם מכשיר מולטימדיה פשוט. שעברתי למולטימדיה עם כבל אופטי נעלמו כל הרעשים וגם קיבלתי צליל דיגיטלי נקי ומעולה. ממומלץ מאוד. איזה מכשיר DSP יש לך ??  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Dani Cohen כתב:

בוקר טוב, אם יש לך יציאה אופטי דיגיטלית לכבל - TOSLINK, תחבר כבל אופטי למכשיר DSP. זה יעלים לך את כל הרעשים שיש לך עכשיו במערכת.

זה בדוק 100% 🙏🙏 גם אני סבלתי מרעשי אלטרנטור וצפצופים ברמקולים עם מכשיר מולטימדיה פשוט. שעברתי למולטימדיה עם כבל אופטי נעלמו כל הרעשים וגם קיבלתי צליל דיגיטלי נקי ומעולה. ממומלץ מאוד. איזה מכשיר DSP יש לך ??  

וואלה, אז יש תקווה...

למעשה אין לי DSP אני מתכוון לחבר למגבר ממיר מדיגיטלי לאנלוגי יחסית פשוט.

כרגע אני מחכה שיגיע בדואר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חשוב שכבל המינוס יהיה מחובר לבורג עם שיוף טוב טוב של הצבע . כבל 4G (עבה)

RCA באיכות נמוכה

RCA שעובר על כבל + 

מגבר ללא פלטה מתחת 

מגבר באיכות נמוכה.

תעלה קצת תמונות שנבין מה מדובר איזה ציוד

גם של המסך. 

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...