Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה תפקיד מפלסות השלג שאין שלג?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לעמוד בהאנגר ולחכות לשלג?
(זה מה שהן עושות בארה"ב ככל הידוע לי, אבל מחכות פחות זמן מאשר בארץ)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Mr.Hybrid כתב:

מה עושה מציל (חוף ים) בחורף?

מציל חכם הולך לעבוד במדינה אחרת שיש בה קיץ, לגבי מפלסות פחות אפשרי..

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Mr.Hybrid כתב:

מה עושה מציל (חוף ים) בחורף?

בדר"ב המצילים הם עובדי עירייה (בכל אופן בעיר מגורי). כאשר הם לא עובדים כמצילים העירייה נותנת להם משימות אחרות (קבועות כמובן, לא שבכל יום מקבלים משימה אחרת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, DareDevil כתב:

מציל חכם הולך לעבוד במדינה אחרת שיש בה קיץ, לגבי מפלסות פחות אפשרי..

ואז לעולם לא יהיה לו רצף תעסוקתי / וותק בעבודה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, הרקוליטו כתב:

" המפלסות שלג " בירושלים זה בסך הכל ציוד מכני הנדסי, מחפרונים, מעמיס אופני, גריידר. הם יכולים לבצע עבודות עפר כל השנה.

צודק. טרקטורים רגילים ורכבי עבודה של איסוזו שהוסיפו להם כף מקדימה, במשך השנה הן ניידות עובדי הניקיון של העירייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, הרקוליטו כתב:

" המפלסות שלג " בירושלים זה בסך הכל ציוד מכני הנדסי, מחפרונים, מעמיס אופני, גריידר. הם יכולים לבצע עבודות עפר כל השנה.

אצלי בשכונה היה אחד המוקדים לפינוי שלג בירושלים - כ-12 טרקטורים ו-2 מפלסות אמיתיות לגמרי. המפלסות נראו ישנות וחבוטות למדי, חלק מהטרקטורים, לעומת זאת, חדשים דנדשים. 

20220126_105720.jpg

20220126_105859.jpg

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות הן של מוטור גריידר ושל מעמיס אופני. 

חוץ מחתולי שלג בחרמון לא יצא לי לראות מפלסות שלג של ממש בישראל. ניתן היום להתקין על כל טרקטור כלי יעודי שמותאם לפינוי שלג. אבל רוב מה שרואים בחדשות זה בסך הכל סקרייפר של רפתות אם מחובר על מעמיס כלשהו ואם מחובר על חיבור שלוש נקודות אחורי של טרקטור.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, הרקוליטו כתב:

המפלסות שלג " בירושלים זה בסך הכל ציוד מכני הנדסי, מחפרונים, מעמיס אופני, גריידר.

" גריידר" בעברית זה מפלסת, לאו דווקא שלג. 

לזה הייתה הכוונה לדעתי, לא רשום שם

"מפלסת שלג". 

אני גם לא חושב שיש בארץ כלים יעודים לשלג בלבד, למעט בחרמון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את זה 'סוגרים את יחידת האלפיניסטים':

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה שעבר הייתי בליווי של כמה "מפלסות" באזור 375, הגיעו אלינו 4 דחפורים רגילים של עבודות עפר

עשו עבודה בסדר, למרות שהיו צריכים לעבור כמה פעמים בגלל שאין להם זווית בפילוס חצי מהשלג עובר לאמצע.

מה שכן - הם גילחו את העיני חתול מהכביש (המחזירי אור המרובעים שדבוקים לסימונים) ועכשיו כל הכביש שברים של זה.

זה אמור להיות 2 נתיבים (כביש עדיין סגור, עושים עוד סיבוב)

TimePhoto_20220127_061335.thumb.jpg.880f2a9d590c8e01923ec5c9d71a0e6a.jpg

ואחד מהם גם גילח את המגן אופנועים (הפלסטיק שיש מתחת למעקה)

TimePhoto_20220127_083052.thumb.jpg.4b9e146f7abf950e0e83ba905a6a61cf.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@hansמה ששלחת אלה כלים רגילים שעובדים באתרי עבודה, בגלל זה גם המפלסת הזו נראית כל כך רע.

spacer.png

לנושא, חיפשתי קצת. נראה שלירושלים יש נגררים יעודיים כלשהם שעושים עבודה של מפלסת.

בגולן, כנראה בגלל ששם השלג כבד ומפלסת רגילה לא תמיד מספיקה -יש גם מפלסות שלג יעודיות עם עם מיכל לפיזור מלח:

spacer.png

למרות שיש מצב שמורידים למשאיות האלה את המיכל ואת המפלסת אחרי החורף, אבל אני לא בטוח.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...