Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובש בקירות ותקרת הבית

Mr.Hybrid
שימו לב! השרשור הזה בן 811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי כדי לחדד את דברי איציק: האם הבעיה היא שהקיר אינו אטום למים, או שהוא מתקרר (אינו אטום תרמית) ואז הלחות שבאויר בתוך הבית מתעבה עליו? אלה בעיות שונות, אם כי יכולות להתקיים יחד.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לחות  אין דליפות של מים וכו׳, לחות. הבעיה שהלחות פה ספציפית מטורפת. בצד השני של הבית שפונה לעבר שאר השכונה ולא שדה פתוח, הבעיה לא קיימת. הצד הצפוני אצלנו נמצא תמידית בצל (טוב לרכב) וההפרש בטמפ׳ בין חלקי הבית ניכר גם בחורף וגם בקיץ. וכפי שציינתי יש פה לחות גבוהה. אבל במקום להתאים למצב, הקבלן בנה כמו שהוא בונה בראשון בשכונת מגורים והנה זו התוצאה. 

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: שוחחתי עם בעל הבית

הוא בישר שבקרוב יתחיל שיפוץ נרחב של כל המבנה (מבחוץ, חיפוי חיצוני, הוספת ממ"ד ועוד)

בינתיים אני ינקה שוב ושוב עד שיסתיימו הגשמים.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Mr.Hybrid כתב:

עדכון: שוחחתי עם בעל הבית

הוא בישר שבקרוב יתחיל שיפוץ נרחב של כל המבנה (מבחוץ, חיפוי חיצוני, הוספת ממ"ד ועוד)

בינתיים אני ינקה שוב ושוב עד שיסתיימו הגשמים.

בהצלחה עם השיפוץ 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״שיפוץ״. תמא 38/1.  בהצלחה.. די בטוח שלא הולכים לשפר את האיטום אלא פשוט להדביק לכם מרפסת וממד. 

״בקרוב״ - יש היתר או שלט וכמה חתימות? הבקרוב הזה יכול להיות עוד 5 שנים גם. זו בעיה עם מבנים כאלה שהדיירים חושבים שיש תמא או פינוי בינוי, ומזניחים כי ״בקרוב״ המבנה יתחדש. הבעיה שזה יכול לקחת שנים יש הרבה מאוד תהליכים שעוברים עד שיושבים עם בירה בדירה חדשה / משופצת. כך שהייתי מכין דלי עם אקונומיקה וספוג לחורף הבא והבא אחריו גם כן. 

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה תמ"א 38 מחריף את בעיית העובש. מניסיון. 

החדר הנוסף , להלן ממ"ד , קירות בטון .

הבטון לא מבודד חום וגם סופח מים בכיף. 

הקבלנים בארץ עפ רוב יחסכו בטיח החיצוני ככה שיהיו נקודות חדירה של מים. 

יוצא שקירות הממד גם לחים וגם קרים מאד. מתכון מוצלח לעובש. 

צריך גם לזכור שאם בנית על קרקע חולית , החדר יזוז טיפה בשנים הראשונות. למרות הקוצים בבטון החיבור בין ישן לחדש יסדק ודרכו שוב תכנס לחות. איכות בנייה ישראלית טיפוסית. 

אמרת מרפסת : מרפסת מקור מעולה ללחות במיוחד עם חלונות גדולים, נניח טריפלקס 4x4 שכל כך נפוץ. כאשר שטח הזכוכית גדול מ 50% מהקירות,  הפרש הטמפ יתחיל להשפיע. קבלני אלומיניום חוסכים בגשרי קור ומשם הדרך להזעה בזכוכית ובאלומיניום קצרה. 

יש חומרים ופתרונות אבל זה מייקר בדרך כלל את הבנייה ואנשים בוחרים בהצעת המחיר הזולה ביותר. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Smiro כתב:

״שיפוץ״. תמא 38/1.  בהצלחה.. די בטוח שלא הולכים לשפר את האיטום אלא פשוט להדביק לכם מרפסת וממד. 

״בקרוב״ - יש היתר או שלט וכמה חתימות? הבקרוב הזה יכול להיות עוד 5 שנים גם. זו בעיה עם מבנים כאלה שהדיירים חושבים שיש תמא או פינוי בינוי, ומזניחים כי ״בקרוב״ המבנה יתחדש. הבעיה שזה יכול לקחת שנים יש הרבה מאוד תהליכים שעוברים עד שיושבים עם בירה בדירה חדשה / משופצת. כך שהייתי מכין דלי עם אקונומיקה וספוג לחורף הבא והבא אחריו גם כן. 

אבל הוא גר ביחידת דיור בבית פרטי @Mr.Hybrid תקן אותי אם אני טועה.

תמ"א זה לא יהיה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, DareDevil כתב:

אבל הוא גר ביחידת דיור בבית פרטי @Mr.Hybrid תקן אותי אם אני טועה.

תמ"א זה לא יהיה

צודק, משק פרטי במושב .

• אהבתי 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...