Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אמין מרווח לזוג + 2 והיד עוד נטויה..

א.ד.מ.
שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה לחברי הפורום היקרים.

מחפש רכב למשפחה - זוג + 2 ילדים (תינוק ובן שנתיים)

הנסועה 90 אחוז עירוני סידורים קניות וכ"ו. (מרכז הארץ הפקוק)

הדרישות העיקריות הם :
מרווח פנים ומטען (שני עגלות ומזוודה גדולה למשל)

אמינות.    - כל השאר בונוס.

תקציב בין 15K - 22K  

שמתי עין על פוקוס 2013 סטיישן טיטניום 2.0

כו"כ על סובארו B4 2010 - ניראת לי מאוד מרווחת.

אשמח להחכים מניסיונכם.

נ.ב. גיר ידני בהחלט באופציה

תודה מראש לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס לא מתכון טוב לאמינות-וזה בלשון המעטה.

ה-B4 אכן רכב אמין ומרווח יחסית,רק קח בחשבון שצריכת הדלק גבוהה יחסית.

אופציות נוספות לדעתי הן לדוגמה הונדה סיוויק,רכב אמין מאוד וצריכת הדלק שלו לא רעה יחסית לנפח המנוע (1.8),והאופציה השנייה והפחות פופולארית,היא רכב דיזל ידני (ג׳טה,אוקטביה,פלואנס אפילו)

לי אישית במשפחה יש אוקטביה דיזל שלא הייתה מונית (נדיר מאוד) והיא עברה את ה-300,000 קילומטר והתחושה בה בנהיגה היא שהיא רק בתחילת הקריירה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאין משהוא קונקרטי נגד הסובארו.

הסיווק מרגישה לי צפופה מידיי ל 4 נפשות ומטען כנ"ל מאזדה 3.

דיזל ידני - כמעט אין כאלו שהם לא מוניות עם קילוטראז בשמים,

ואלו הסבירות לא בתקציב.

עד כמה גרועה פורד פוקוס? למה לשים לב, והאם יש הבדל בים רמות הגימור מבחינת אמינות (מנוע ה 1.6 וה 2.0)

עריכה אחרונה על ידי א.ד.מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית היה עם הפוקוס בלאגן גדול בנוגע לתיבת ההילוכים כפולת המצמדים שלה, שהייתה לא אמינה בעליל,היבואן בעקבות כך זימן לריקול את כל הפוקוסים עם הגיר הנ״ל וכמו כן ניתנה הארכה לאחריות על הגיר ל-8 שנים אם איני טועה או עד 150,000 ק״מ.

מעבר לכך,הפוקוס לא מזדקנת יפה כל כך,וחלקים כמו גומיות למיניהן מתבלים מהר מאוד.

בשורה התחתונה לדעתי,עדיף להתרחק מהרכב הזה,אלא כן כן יש כאן בעלי פוקוס שיכולים להגיד כי הריקול האחרון שהיה אכן פתר אחת ולתמיד את הבעיה בגיר,ואז,אפשר לומר בזהירות שזו תוכל להיות עסקה סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה נגד הפוקוס. וגם אם כן לקחת 1600 ולא 2000 אם הנסיעה שלך בעיקר עירונית כי צריכת הדלק תהיה מאוד משמעותית.

בתקציב אז הייתי ממליץ לך יותר על ה i30 או קיה סיד. יש לך בהם את האופציות לסטיישן או הצ'בק לפי הצורך שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...