Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור קצר על אדם שקנה רכב עם הלב וכמה שאלות

רכב לנסוע
שימו לב! השרשור הזה בן 789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, רכב לנסוע כתב:

ואני מרוויח רכב עם קילומטרז' של 150 אלף עם מנוע משופץ כמו חדש ועם ישור קו של החיים. 

נשמע לי עדיף.. לא? 

זה לא מדויק. קרא שוב את התגובה שלי. אוטו זה לא רק מנוע. זה גם מערכות היקפיות וגם רכיבים נוספים.

בהצלחה במה שתבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן דוד זה לחזור לאותו מקום תוך זמן קצר מאוד

הבן האדם לא נכנס בחיים למוסך עם הרכב

סדר במינימום כסף 

ותעיף אותה אצל הבני דודים בסביבה

כמה יותר מהר

אגב קיבלת רכב לחצי שנה ב7 אלף (אחרי מכירה) זה לא רע....

ופנצר קורה לכל גלגל ( צריך לסדר עם בן גביר שיסללו יותר אצלכם באיזור)

עריכה אחרונה על ידי מוטי אלתר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישה נחמדה? נפלת על האמא של הנוכלות. סוחר רכב לא היה מצליח להפטר מנבלה כזאת.

דרוש ממנה לקנות אותו חזרה על אי גילוי נאות.

עריכה אחרונה על ידי Albetx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.1.2022 בשעה 07:24, davemustaine87 כתב:

לפני שהייתי מחליף מנוע, הייתי מבקש מהמוסכניק לעבור על שאר הדברים , לראות שהם לא במצב קטטוני. כי אם הם כן, תצפה לעוד כאפה ענקית מבחינת עלויות תיקון. 

לדעתי העצה הכי טובה בשבילך, אם המוסכניק יגיד שכל השאר תקין / בלאי סביר תחליף מנוע. אחרת תמכור

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Albetx כתב:

אישה נחמדה? נפלת על האמא של הנוכלות. סוחר רכב לא היה מצליח להפטר מנבלה כזאת.

דרוש ממנה לקנות אותו חזרה על אי גילוי נאות.

עם כזאת נוכלת, היא עוד תתבע אותו על הטרדה/איומים (שלא היה ולא נברא, כן?) והיא עוד תזכה. שומר נפשו ירחק. נפילה כזו שוות ערך לשכר לימוד באונ' של החיים.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.1.2022 בשעה 07:24, davemustaine87 כתב:

לפני שהייתי מחליף מנוע, הייתי מבקש מהמוסכניק לעבור על שאר הדברים , לראות שהם לא במצב קטטוני. כי אם הם כן, תצפה לעוד כאפה ענקית מבחינת עלויות תיקון. 

לא הייתי סומך על מוסכניק שצריך קודם להחליף מצבר (ולא לעשות בדיקת מתח עם וולטמטר או פשוט לנסות להניע עם כבלים, או בכלל להבין מה הצליל של מצבר גמור) כדי להבין שהמנוע הלך.

אני מצטרף לדעתו של @Igalz . הרכב הזה הוזנח לא רק בשמן, כנראה בעוד חלקים רבים. מזדות מהשנים האלו כבר צריכות החלפת משולשים (ראשונה אם לא שניה), לא ידוע מה מצב מערכת הקירור אבל אני מאמין שגם רע, שזה אומר רדיאטור חימום בנוסף לתיקון שאר מערכת הקירור, הגירים שלהם גם רגישים לחוסר תחזוקה ובאיזור 150-200 אלף מתים. 

הייתי מוכר את הרכב במינימום הפסד, (3000 שקל נשמע טוב לנבלה כזו) ומחפש רכב שמחירו נמוך בגלל השנה ולא בגלל מצבו. זאת כמובן בניגוד לקנייה שאתה עשית שמחיר הרכב היה נמוך בגלל מצבו ולא בגלל השנה שלו.

זאת אומרת - אם הסתדרת עם גטס, תחזור לחפש אחת כזו שמורה שיכולה לעלות לך 5-6 אלף שקל. או שתחפש סיויק מהשנים האלו, לא חסר רכבים אמינים ותקינים בכמה אלפי שקלים, צריך סבלנות ולהבין קצת על מה אתה מסתכל.

תציץ במדריך בחתימה שלי כדי ללמוד קצת יותר.

@DareDevil שמע, מטרת הקבוצה שלנו זה לקדם עשייה עצמאית למי שרוצה ומתעניין, וכבר מזמן לא לתת שירות לקהילה של מכונאות בחינם.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, EliC25 כתב:

@DareDevil שמע, מטרת הקבוצה שלנו זה לקדם עשייה עצמאית למי שרוצה ומתעניין, וכבר מזמן לא לתת שירות לקהילה של מכונאות בחינם.

לקחתי לתשומת לבי

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Boltik כתב:

לפי החישוב שלך צריך להוציא 20 ואתה מקבל רכב במצב ידוע וסביר אחרי זמן מוגדר (נניח שבועיים).

אם מוכרים את הרכב הנוכחי ב-3 וקונים אחר דומה ב-10, מקבלים חתול בשק ב-13 שגם יצטרך יישור קו כזה או אחר. בנוסף צריך לבזבז זמן על החיפושים ולאתר רכב סביר במחיר כזה יכול לקחת לא מעט זמן ומאמצים.

אם קיימת הנכונות וההבנה להוציא את הסכום שציינתי ואף יותר מכך - אז כן, אולי זה שווה את זה. אבל להניח שאחרי החלפת המנוע יתקבל אוטו חדש - לא. כנראה שלא.

בשביל שנחשוב על העניין והכדאיות שלו לעומק, צריך להבין מה מצב האוטו. כמה הוא שמור מבפנים, מה מצב הפחחות, הצבע, האם נראה שעבר תאונה... 

אם מדובר בבובה שמורה דנדשה ונראה שצריך רק מנוע, בסדר. אבל לתחושתי זה רחוק מלהיות המקרה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.1.2022 בשעה 21:50, רכב לנסוע כתב:

אני תקוע בבית ומשוחח טלפונית  עם האישה שבאמת נחמדה שאמרה לי שהיא מתה על הרכב הזה. ושהרכב מטופל במוסך מורשה.

זה רק מראה עד כמה לא צריך להאמין לאף אחד שרושם במודעה שלו שהאוטו מטופל במורשה או מטופל בכלל. נוכלים כאלה מגעילים אותי... או שיש תיעוד טיפולים או שאין. אותו דבר נכון לגבי אלה שאין להם חשבוניות כי לא רצו לשלם מע״מ. כל עוד לא רואים חשבוניות עם פירוט חלפים ועבודה, מבחינתך, להבא, כאילו לא נעשה טיפול, ואז אתה פשוט מתרחק משם. ולגבי הרכב הספציפי, כל עוד השאר לא פיקס, ייתכן שעדיף יהיה אם תמכור אותו ותשכח את הסיפור.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, כל הכבוד למאזדה שהרכב נסע ככה 7 חודשים אצלך :)

לא ראיתי כזו בוצה מאז שייבשו את החולה.

מצטרף לדעה להעיף את הרכב ב 3000, זה נשמע שק של צרות. תחפש משהו יותר ישן אבל במצב סביר יותר.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, imprezadude כתב:

אז אתה מבקש חשבוניות על חלפים, אבל מחוץ לפורום בטח שלא הייתי קונה ממישהו כזה.

חשבוניות על שמן? מישהו בפורום כאן שומר חשבוניות כאלו? :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לשמור חשבונית של כלום.

אבל כדאי לנהל תיעוד ורישום.

בעבר הייתי מרכז הכל במייל שהייתי שולח לעצמי וכל דבר הייתי מגיב למייל מה שנעשה והתאריך.

היום יש לי אקסל עבור 2 הרכבים הראשיים בבית, מהיום הראשון שלהם (8 ו12 שנים אחורה) כל מה שעשו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...