Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למצלמת רשת זולה לצורך פגישות בזום ושום דבר מעבר

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, outnex כתב:

https://www.amazon.com/gp/product/B08ZXNDNYQ/
לאחר מספר השוואות בחרתי במצלמה הזו. מאוד מרוצה.

onlyfans?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה נראה כמו משהו שנותן תמורה טובה למחיר
https://ksp.co.il/web/item/40860

אם אתה רוצה משהו פשוט יותר, אז זה:
https://ksp.co.il/web/item/12244

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה שנתנתו פה מאלי מעניינת - https://www.aliexpress.com/item/4000990806306.html  כולה  12.2$ מה יש להפסיד

לגבי לוגיטק 920 - יש מספר סוגים. יש הבדלים ביניהם? יש 920/920s/920e/920x/922/925 ועוד ועוד. 

איך 50-60$ באמזון הופכים ל450 שח בארץ?

חיבור מצלמה - יש לי טלפון GALAXY S10 עם מסך די מת, עד כמה זה פשוט להשמיש אותה? האם צריך להתעסק עם המכשיר לעיתים קרובות גם או שיכול להשאר טעון ונעול לנצח?

יש מצב שיש לי מצלמת CANON 710IS עתיקה איפשהוא, אולי גם 560 וכאלה, אפשר לחבר אותה ישירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, KipodYam כתב:

לגבי לוגיטק 920 - יש מספר סוגים. יש הבדלים ביניהם? יש 920/920s/920e/920x/922/925 ועוד ועוד. 

איך 50-60$ באמזון הופכים ל450 שח בארץ?

מינורים ביותר 

ה922 לזכרוני היא המתקדמת יותר ואפשר לכייל אותה יותר אבל האפליקציה קל לוגיטק זוועה (ובמק ממש שבורה)

בכלליות זו מצלמה דיי בינונית עם תמונה רכה מאוד.

לפני 5 שעות, vadim6385 כתב:

אז מה הן שונות ממצלמות שמובנות ברוב הלפטופים?

הן לא שונות מהותית. לפעמים חיישן יותר גדול או כאילו תאורה חיצונית.

פשוט לפעמים אתה רוצה לעבוד רק עם מסך חיצוני או מחשב שולחני.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Liviur כתב:

בכלליות זו מצלמה דיי בינונית עם תמונה רכה מאוד.

אני משתמש ב C920, ולא מבין מה התלונה פה. לישיבות או להיות בחלון הקטן במסך בזמן מצגת המצלמה הזאת בת זונה. 

אולי היא לא מספיקה כדי להיות cam girl, אבל זאת לא הדרישה. 

אם כבר הייתי שם יותר דגש על מיקרופון סבבה.

• מצחיק 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש C920 בבית ו-C270 במשרד, ולצרכי הזום זה הרבה יותר ממספיק.

כבר אמרו לי שפספסתי איזה איזור בקיצוץ הזקן 🤣 זה כנראה אומר שהאיכות יותר מדי טובה

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, David32 כתב:

אולי היא לא מספיקה כדי להיות cam girl, אבל זאת לא הדרישה. 

gotta make that money!

אם לא הובנתי נכון - היא סבירה לגמרי יחסית לWebcam - אפילו לא רעה לקטגוריה. ולמי שרק רוצה תמונה סבירה ואמינות - C920 אחלה.

יחד עם זאת - אם אתה מעביר הרצאות וכו (שאצלינו לדוגמא הן מוקלטות) או רוצה לעשות מעבר - כל הWebcams שנתקלתי בהן - בינוניות להחריד.

והC920 יחסית לרזולוציה מוציאה תמונה רכה וחסרת פרטים.

בשביל ריבוע קטן בזום של אחד מ15 משתתפים - לא קריטי.

בשביל להציג ושיהיה מוקלט וכו - אפשר יותר טוב. אפשר לראות את זה בהמון סקירות אבל בשביל ה״ספורט״ - שמרתי תמונה מההרצאה הנוכחית שעשיתי לפני כמה ימים (onboarding שכל המפתחי iOS שמתחילים לראיין את הסבב הראשון שלנו צריכים לראות / השתתפו).

אני מקבל מחר או מחרתיים את הגופרו החדשה ואני אעלה תמונה להשוואה.

(אני מנצל את זה כמובן כתירוץ גם לשדרג את הגופרו הנוכחית שלי בשביל הימי מסלול כן ? :) רק לשיחות כנראה שהייתי נשאר או משדרג לרייזר, לStreamCam או לBrio אפילו שהן גם בינוניות להחריד - אבל לפחות החדות משמעותית עדיפה)

לפני 5 שעות, KipodYam כתב:

חיבור מצלמה - יש לי טלפון GALAXY S10 עם מסך די מת, עד כמה זה פשוט להשמיש אותה? האם צריך להתעסק עם המכשיר לעיתים קרובות גם או שיכול להשאר טעון ונעול לנצח?

פלאפונים עושים עבודה לא רעה בכלל מבחינת איכות תמונה אבל דורשים קצת התעסקות ולוודא שהם בתוך האפליקציה. מבחינת יציבות וDelay אבל הם בינוניים למדי. ניסיתי , נפסל בשבילי - כי אמינות ודיליי יותר חשובים מאיכות תמונה.

לפני 5 שעות, KipodYam כתב:

יש מצב שיש לי מצלמת CANON 710IS עתיקה איפשהוא, אולי גם 560 וכאלה, אפשר לחבר אותה ישירות?

בשביל המצלמות היותר וותיקות - אין WebCam mode (שקיים ברוב המצלמות החדשות - יחי הקורונה - כולם הוסיפו את הפיצ׳ר) אז צריך להשתמש בCapture card ותוכנה בשם OBS Studio או דומה לה. זה בעצם מה שרוב הסטרימרים עושים. האיכות תמונה מעולה אבל זה דורש התעסקות (ראשונית) וכיול של המצלמה (ולוודא שיש לה HDMI out או מיני / מיקרו HDMI)

הדונגלים הזולים אגב לרוב עושים את העבודה ב1080P. אין טעם באמת להשתגע עם היקרים יותר (כמו Elgato camlink) - כי רוב האפליקציות פגישות מוגבלות בסופו של יום ברוחב פס ואיכות שהן מעבירות.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, amosbmw כתב:

הכל תלוי במטרת השימוש.

לילדים שמתי מצלמה ב$15 מעליאקספרס. לא הבנתי מה הבעיה שאיכות כזאת היתה גם במאה ה19. רואים שזה הילד ושומעים אותו? מספיק. והיא לא באמת כזאת גרועה.

אם הייתי מרצה לאנשים שמשלמים כסף על ההרצאה - הייתי משקיע בסטודיו עם מצלמה מקצועית, מיקרופון ורקע מסודר ונקי.

לא רואה שום הצדקה למוצרים שנמצאים בין 2 הקצוות האלה.

זאת המצלמה. עובדת ללא תקלות מאז ימי הסגר הראשון..

Screenshot_20220120-101232.png

הזמנתי תודה

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Liviur כתב:

בשביל להציג ושיהיה מוקלט וכו - אפשר יותר טוב. אפשר לראות את זה בהמון סקירות אבל בשביל ה״ספורט״ - שמרתי תמונה מההרצאה הנוכחית שעשיתי לפני כמה ימים (onboarding שכל המפתחי iOS שמתחילים לראיין את הסבב הראשון שלנו צריכים לראות / השתתפו).

אני מקבל מחר או מחרתיים את הגופרו החדשה ואני אעלה תמונה להשוואה.

(אני מנצל את זה כמובן כתירוץ גם לשדרג את הגופרו הנוכחית שלי בשביל הימי מסלול כן ? :) רק לשיחות כנראה שהייתי נשאר או משדרג לרייזר, לStreamCam או לBrio אפילו שהן גם בינוניות להחריד - אבל לפחות החדות משמעותית עדיפה)

זה לא ממש (או ממש לא) התפקיד של WebCam.

בשביל זה יש ציוד צילום הרבה יותר ייעודי שנועד לצילום הרצאות, בד"כ בחברות טק רציניות תמצא ציוד כזה בחדרי ישיבות מרכזיים - במיוחד אם יש כאלה שמעבירים הדרכות וכאלה באונליין

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור כתב שהוא מעביר הרצאות בשורה הראשונה שלו - ולכן מראש ציינתי שאם יש - כדאי להשתמש בציוד כמו Action cam או מצלמה אמיתית.

לכן - לא שמתי לינקים או דיברתי על לקנות ציוד כזה בלבד. פשוט ציינתי שאלו מצלמות שבסוף היום - יחסית לציוד צילום אחר שאנחנו חשופים אליו כל הזמן - גרועות.

בימינו - עם עבודה מהבית (התפקיד שלי לדוגמא הפך לRemote לגמרי. כלומר אם אני הולך למשרד זה מבחירה בלבד) יוצא לי להעביר הרבה כאלו.

(וגם לפני - הצוות שלי היה בסיאטל , ולפני זה התחלק בין ישראל , אנגליה וארה״ב במיקומים שונים)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המעסיק שלי רוצה שאני אקליט הרצאות שיראו טוב, יתכבד ויביא לי את הציוד המתאים (מצלמה/מיקרופון/מסך ירוק מאחורה - הפילטרים נחמדים אבל לא).

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Liviur כתב:

הבחור כתב שהוא מעביר הרצאות בשורה הראשונה שלו - ולכן מראש ציינתי שאם יש - כדאי להשתמש בציוד כמו Action cam או מצלמה אמיתית.

לכן - לא שמתי לינקים או דיברתי על לקנות ציוד כזה בלבד. פשוט ציינתי שאלו מצלמות שבסוף היום - יחסית לציוד צילום אחר שאנחנו חשופים אליו כל הזמן - גרועות.

בימינו - עם עבודה מהבית (התפקיד שלי לדוגמא הפך לRemote לגמרי. כלומר אם אני הולך למשרד זה מבחירה בלבד) יוצא לי להעביר הרבה כאלו.

(וגם לפני - הצוות שלי היה בסיאטל , ולפני זה התחלק בין ישראל , אנגליה וארה״ב במיקומים שונים)

אצלנו למדריכים (שמעבירים הרצאות להסמכה) נתנו ציוד ייעודי.

למה שברמת הצוות / קבוצה הציוד הבסיסי מספיק

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר גלשנו. אני לא מבין איך מצלמת ה WEB בכול מיני לפטופי עבודה יקרים (~1800-2000$++) כול כך גרועה. WTF.

כול שאיומי בארבע וחצי דולר עם מצלמה קדמית יותר טובה מזה פי כמה.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרצאות שאני מעביר הן עם מצגות וסרטונים שהכנתי מראש, עם מסך ירוק וציוד צילום יקר שיש לי באולפן של העבודה.

החלק הפרונטלי שבו אני מסביר דברים בזום הוא יותר תרגול, זמני (בתקווה שבקרוב יחזור להיות פרונטלי) ואין שום צורך במצלמה שהיא מעבר ל-1080P בסיסית. אף אחד לא צריך לראות את הזיפים שלי ולא את צבע העיניים שלי. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך גם לזכור שלפחות ב-zoom (לא יודע מה קורה אצל המתחרים) יש הגבלה מובנית בתוכנה ל-720P, ובמסלולים בתשלום (היקרים יותר) ל-1080P.

לא תמיד המצלמה היא הגורם המגביל.

מתוך האתר של zoom:

For the time being, standard video, not HD video, will be activated when 3 or more participants join a group meeting. HD video (720p) will be activated for 2 participants or when a Zoom Room or Conference Room Connector joins a group meeting. HD video (1080p) will only be activated for selective use cases such as large-format broadcast events.

Group HD video will activate 720p video quality for the active speaker video layout in a group meeting.

Full high-definition 1080p video is limited to Business and Enterprise plans.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...