Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדינת משטרה - חברת NSO בשירות משטרת ישראל: פריצות לטלפון של אזרחים ללא פיקוח או בקרה

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

M3 זה בגללך 🤣

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, zaf כתב:

אבל כששופכים מהטלפון את כל הקבצים ומעבירים לגורם המוסמלך CD צרוב ללא מיון או סינון, השופטים מקבלים גם את הפורנו שנשמר במכשיר 😂
באי כוחו של חבר הכנסת דוד ביטן (הליכוד) החזירו לפרקליטות את כל חומר החקירה שקיבלו מהפרקליטות לאחר שלטענתם היה בחומרי החקירה חומר פורנוגרפי רב. 

השופטים לא מקבלים אף מידע שנשפך מהטלפון.

סדר הפעולות התקין הוא:

יש חשד כלפי בנאדם -> המשטרה מגישה בקשה לצו -> המשטרה מקבלת צו (בהנחה ויש להם בסיס מספיק טוב), לפעמים הצו מוגבל (מבחינת המידע שמותר להוציא, מבחינת טווחי הזמנים שמותר להוציא וכו' -> המשטרה מגיעה עם הצו ותופסת את המכשיר (הסלולרי במקרה הזה) ונותנת לבנאדם דף של צו תפיסה -> המכשיר הולך למעבדה פורנזית לצוות סלולר -> שופכים את המידע מהטלפון לפי הצו -> אם זה מגיע לכתב אישום אז אחרי הגשת כתב אישום כל החומר אמור להגיע לפרקליטי הנאשם.

מה בין זה ובין מה שקורה בפועל, מספיק להסתכל על משפט נתניהו

לפני 5 דקות, zaf כתב:

M3 זה בגללך 🤣

במקרה הזה לגמרי 🤣 אתה אומר שעשיתי את העבודה טוב מדי...

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לחלק את החומר לפי ז'אנרים, לא הכל ב bulk 🤣

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי סוג הפטיש אתה אומר...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמרת 😂

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר מדברים על הנושא

האם התוכנה הזאת הוסוותה בתוך אפליקציות אחרות בשליחת הנתונים או שהיה ניתן לראות אותה בסטטיסטיקה של הגלישה?

הכוונה שלי,

הידע המועט שלי, ניתן לבדוק שאפליקציה מרגלת אחריך על ידי הורדה של סטטיקטת שימוש באינטרנט.

אם יש פעילות חשודה, סיכוי סביר שאתה במעקב.

האם אפליקציות כאלה גם דואגות לשנות את מערכת ההפעלה כך שלא תציג את את הססטיקת השימוש בנתונים 

או לחלופין "מתחפשות" לאפליקציה אחרת. משמע הריגול יראה לגיטימי.

ו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן קצת קרדיט למפתחים 😏 

לא תראה ולא תרגיש כלום. כל הרעיון זה שהקוד "אינו נראה" למערכת ההפעלה ולכן אתה כמשתמש לא תראה כלום. על מנת לזהות את קיום התכנה נדרשת יכולת מעבר ליכולות משתמש בסיסי. 

אתן לך דוגמא יותר "מעצבנת" אתה מוריד אפליקציה תמימה ש"מבקשת" ממך הרשאות לגישה למיקרופון ומצלמה  בזמן ההתקנה . אתה בוחר שלא לאפשר. אבל מה , כל זה היה פייק, כי האפליקציה לא רק שניגשת למקרופון ולמצלמה היא גם ניגשת לכל הספריות שלך, בדרך כלל תמונות ואנשי קשר. 😁  בדרך כלל אילו אפליקציות אנדרואיד. אם אתה איש של אפל, לא יהיו כאלה בחנות הרישמית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסחפת 😉 המכשיר שלך והסטטיסטיקות לא מעניינות. החיובים נעשים בליבת הרשת. ואין לך כמשתמש קצה כל יכולת לשנות את זה. אתה "נשלט מרחוק" אם לא הבנת את הקונספט של מכשיר נייד.😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, zaf כתב:

אתן לך דוגמא יותר "מעצבנת" אתה מוריד אפליקציה תמימה ש"מבקשת" ממך הרשאות לגישה למיקרופון ומצלמה  בזמן ההתקנה . אתה בוחר שלא לאפשר. אבל מה , כל זה היה פייק, כי האפליקציה לא רק שניגשת למקרופון ולמצלמה היא גם ניגשת לכל הספריות שלך, בדרך כלל תמונות ואנשי קשר. 😁  בדרך כלל אילו אפליקציות אנדרואיד. אם אתה איש של אפל, לא יהיו כאלה בחנות הרישמית. 

זה כבר שנים לא אפשרי - לא להצהיר במניפסט על גישה ל-resources (מצלמה, מיקרופון, קבצים, אנשי קשר) ולגשת אליהם בכל זאת דרך Hidden API או NDK וכו'.

מה שכן אפשרי (גם באפל) זה לגשת דרך Backdoor / Zero Day / One Day / PiggyBank

• אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה לחשוב איך ניתן לגלות האם אני במעקב.

אם משתמשים ברשת כדי להעביר נתונים. אוכל לראות את זה ע"י נתוני גלישה לא תואמים בין מה שמוצהר במכשיר/חשבונית.

לא?

או שהם עוקפים גם את זה,

שהמכשיר שלי מתקשר איתם בלי גישה לרשת סלולרית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M3 אתה צודק, אבל אלו פרטים טכניים שלא יהיו נהירים למשתמשי קשצה "רגילים"

לפני 1 דקה, om2 כתב:

אני מנסה לחשוב איך ניתן לגלות האם אני במעקב.

אם משתמשים ברשת כדי להעביר נתונים. אוכל לראות את זה ע"י נתוני גלישה לא תואמים בין מה שמוצהר במכשיר/חשבונית.

לא?

או שהם עוקפים גם את זה,

לא תצליח באמצעים שיש לך.

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zaf כתב:

M3 אתה צודק, אבל אלו פרטים טכניים שלא יהיו נהירים למשתמשי קשצה "רגילים"

בעליל לא נהירים.

ומצד שני גם שימוש בהם כלפי מאסה של אנשים היא לא פיזיבילית, מה שאומר שאתה צריך להיות HVT (High Value Target) כדי שיצדיקו שימוש באחת מהדרכים הללו כלפיך, למעט One Days. וגם שם סוגרים את הפרצות הללו דיי מהר

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה רק מאתגר את החברים 🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, om2 כתב:

או שהם עוקפים גם את זה,

יש הרבה דרכים ליצור תיקשורת אפילו בלי הרשת הסלולארית שלך - סימים וירטואלים, WIFIים פתוחים , BTLE וכו.

אם יש לך גישה מוחלטת למכשיר אתה יכול להיות מאוד יצירתי.

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

מה שכן אפשרי (גם באפל) זה לגשת דרך Backdoor / Zero Day / One Day / PiggyBank

זו בסופו של דבר השורה התחתונה.

לאפליקציה לגיטימית מהחנות שעוברת את הבדיקות האוטומטיות בהגשה - אין ממש דרך לעקוף את הSandbox סתם ככה או לגשת מעבר למה שאתה מאפשר בהרשאות. הכלים האלו הם לא אפליקציות לגיטימיות ש״משחקות לפי הכללים״ ולכן גם מותקנים לרוב עם הכלים שצוינו - פרצות לא ידועות (אם בכוונה או אם לא) או חיבור פיזי למכשיר ושימוש בפריצה שעוקפת חלק מההגנות על המכשיר.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...