Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדינת משטרה - חברת NSO בשירות משטרת ישראל: פריצות לטלפון של אזרחים ללא פיקוח או בקרה

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

screenshot-www.calcalist_co.il-2022_01.18-11_21_51.thumb.png.d44fe0b7b2dd52249fd49c3541fa74fb.png

לינק https://www.calcalist.co.il/local_news/article/s1b1xwx6y

קשה לי להאמין שנפלנו לNSO ועדיין יש מעקבים אחרי אזרחים ישראלים, ככה בלי אישורים.

איך מונעים מעקב טלפוני?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

screenshot-twitter.com-2022_01.18-11_44_15.thumb.png.d31f17d17c7629502c8a4fcb1834fb51.png

עיתונאית הארץ די ברור...

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מה שקורה כשעונים להודעות מהדואר המזויפות האלה, "תכתוב מספר קרטיס אשרעי לשחרר החבילה שלך מהר".

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

אם היא עיתונאית בהארץ, מותר לשירותי הביטחון לעקוב אחריה באופן קבוע?

לא זה לא בסדר אבל ברור שהיא תהיה תחת מעקב כלשהוא. להיות עיתונאי זה לסכן את עצמך הרבה יותר ממה שזה נראה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מובן לי למה זה ברור שהיא תהיה תחת מעקב.

אם יש חשד קונקרטי נגדה, שיוציאו צו באישור שופט.

שירותי ביטחון שעוקבים באופן קבוע אחרי עיתונאים, הם לא חלק ממשטר שמתיימר להיות דמוקרטי.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

שירותי ביטחון שעוקבים באופן קבוע אחרי עיתונאים, הם לא חלק ממשטר שמתיימר להיות דמוקרטי.

אני לא מתכוון ששירותי ביטחון עוקבים אחרי עיתונאים, מובן לי כל עניין החמור.

התכוונתי לכך שאזרחים רגילים עוקבים אחריהם ולפעמים פוגעים בהם

https://www.itonaim.org.il/assault/

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DareDevil כתב:

איך מונעים מעקב טלפוני?

אני פשוט מדבר בהקסדצימלית, אני כמעט בטוח שאין להם כוח לתרגם את זה.

לפני כשעה, פינדר כתב:

מותר לשירותי הביטחון לעקוב אחריה באופן קבוע?

תגדיר מותר. 

לפני כשעה, פינדר כתב:

תחת ההנחה שיש כלים המאפשרים מעקב אחרי אוכלוסיות שלמות, לחשוב שלא משתמשים בהם גם כלפי פנים זו תמימות מסויימת.

אמנם אני לא חסיד גדול של תאוריות קונספירציה, אבל לטעמי צריך להניח שכל דאטה דיגיטלי שאנחנו מייצרים או צורכים מנוטר באופן כזה או אחר. 

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
  • מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול בגלל ליאור.

מה נראה לכם שהוא סתם נעלם?

"מקמפל" לנו את החיים.

• מצחיק 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בגלל זה אני משתדל לעשות דברים מוזרים ולכתוב הרבה שטויות באינטרנט, אולי השוטר שעוקב אחרי יארגן לי קצבה מבט"ל.

• מצחיק 6

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיפור מיתולוגי על נבחרת ישראל בכדורסל או מכבי תל אביב, ששחקה לראשונה באחת ממדינות הגוש הקומוניסטי. אחד השחקנים אמר לחבר שלו שאין לו מגבת. החבר נעמד ליד אגרטל פרחים שהיה בחדר ואמר בקול, חבל שאין לנו עוד מגבות.

אחרי כמה דקות הגיע עובד של המלון והביא להם מגבות.

• מצחיק 9

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנקודת המבט שלי, יש כאן בעיה יותר עמוקה - התרבות המשפטית בארץ אינה מקפידה על זכויות אדם בכלל וזכויות הנאשם בפרט.

כאשר מדובר בנאשם בעבירה פלילית (ובעיקר בעבירה פלילית חמורה), זה מאוד קל לנו להצדיק את הפגיעה

אך מה קורה כאשר אתה הנאשם ?  או כאשר יש זליגה לאוכלוסייה בכלל ?

כיום זה מעקב שב"כ אחרי חולי קורונה. מערכת "עין נץ". אז למה שלא יפגעו עוד קצת בזכויות שלנו תחת אמתלה של שמירת החוק ?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, SlowRide כתב:

זה מה שקורה כשעונים להודעות מהדואר המזויפות האלה, "תכתוב מספר קרטיס אשרעי לשחרר החבילה שלך מהר".

עם כמות הZero days לאחרונה (וזה מה שידוע לנו) - We are way past that point.

בגדול - פלאפון מעודכן לגמרי שמקבל עידכוני אבטחה + מודעות לא לפתוח זבל / לסנן הרבה, ולא לתת גישה פיזית למכשיר לאף אחד זה הכי הרבה שאפשר לעשות היום - אבל רחוק ממושלם.

אלו הפנים המאוד לא יפות של ממשלת ישראל , המשטרה והחברות האלו שלגמרי יושבות לא מעט פעמים עמוק בתחום האפור של מה מוראלי. (ואחת הסיבות שאני לא בתחום)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קווים אדומים תמיד ייחצו כשניתנים כלים כל כך עוצמתיים לבסופו של יום - בני אדם.

ועל אף העובדה שכל זה לא בסדר, פרטיות וכו', איך אתם חושבים שנמנעים כאן פיגועים בקנה מידה גדול? איך זה שלא התפוצץ כאן אוטובוס כבר כל כך הרבה שנים? אילו היו מחכים לאישורים וצווים על כל פיפס, היה פה בלגן רציני.

ולכל אלו שמדברים על מדינה דמוקרטית - תעשו לי טובה, בדרגים הכי גבוהים וכשמדובר בביטחון, אין שום מדינה ששומרת על החוקים, גם בשוודיה ונורווגיה קורים מהלכים מלוכלכים. באיזו מדינה לא מפקחים על אנשים שיכולים להצית בלגן? זו לא שאלה של "מי עושה את זה?" אלא "מי לא עושה את זה?".

עריכה אחרונה על ידי Mr.Z
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...