Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה קרה לכם?, יצאתי דפקט...

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, elihershko כתב:

לא  נעים להגיד אבל (לפעמים?!) במוקד במשטרה יושבים דבילים.

יצא לי פעם להתקע בכפר סבא כשסגרו כביש על חפץ חשוד. היה בלאגן לא נורמלי ונוצר מצב שבכיוון מסויים היה צריך לנסוע עד מורשה(!) כדי להכנס חזרה לעיר.

פניתי לשוטר שהיה במקום ואמרתי לו שישלחו שוטר לרמזור שמאפשר רק פניה ימינה (לכיוון כביש 4) שיכוון את התנועה שמאלה, ישחרר את הבלאגן וימנע את כל המעקף.

הוא ענה לי שזה רעיון טוב אבל אין לו כח אדם במקום. הסתכלתי עליו, הסתכלתי לכיוון תחנת המשטרה האיזורית שעמדה בדיוק 50 מטר מאחורי והסתכלתי עליו שוב.

הוא לא הבין.

עריכה אחרונה על ידי nev
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nev כתב:

יצא לי פעם להתקע בכפר סבא כשסגרו כביש על חפץ חשוד. היה בלאגן לא נורמלי ונוצר מצב שבכיוון מסויים היה צריך לנסוע עד מורשה(!) כדי להכנס חזרה לעיר.

פניתי לשוטר שהיה במקום ואמרתי לו שישלחו שוטר לרמזור שמאפשר רק פניה ימינה (לכיוון כביש 4) שיכוון את התנועה שמאלה, ישחרר את הבלאגן וימנע את כל המעקף.

הוא ענה לי שזה רעיון טוב אבל אין לו כח אדם במקום. הסתכלתי עליו, הסתכלתי לכיוון תחנת המשטרה האיזורית שעמדה בדיוק 50 מטר מאחורי והסתכלתי עליו שוב.

הוא לא הבין.

כמה שזה עצוב,

אבל לצערינו זה נכון,

פעם היה חסימה של כביש (בתוך העיר) אז עצרתי לדווח בוויז, שאנשים יוכלו  לבצע עקיפה,

אז השוטר מתחיל לצעוק עלי,

הטימטום שזה היה סגירה של כביש באמצע, השוטר פירסס את כולם באמצע,

אמרתי לו פליז, אנשים סתם נכנסים, או שתעמוד בקצה או שתתן לי שניה לדווח, שכמה שפחות אנשים יכנסו,

לצערי לא היתה הבנה בכלל,

אולי צריך להכניס לשוטרי תנועה בלימודים את ההגיון שבסגירת כבישים, והימנעות מיצירת פקקים חסרי תוחלת,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, elihershko כתב:

לא  נעים להגיד אבל (לפעמים?!) במוקד במשטרה יושבים דבילים. לפני מספר שבועות, בירידה מאריאל לכיוון מזרח, עבד בובקט על אחד הנתיבים (יש אחד לכל כיוון) בלי סימון, בלי שמישהו עוצר/ מכוון את התנועה ומדובר בירידה ועיקולים. התקשרתי למשטרה שיישלחו מישהו לעשות סדר לפני שיקרה אסון. הסברתי את עצמי בצורה הברורה ביותר. בארבע שעות הבאות קיבלתי טלפון פעם בשעה שאסביר להם מה קרה ומה ראיתי...

לפעמים אין ברירה אלא להגדיל ראש ובזהירות רבה להסיר מכשולים שאחרים לא ייפגעו.

ביום ראשון עליתי לי-ם, מן המרכז.

במחלף שורש, בנתיב האמצעי היתה סיטרואן ברלינגו תקועה, איתות חירום ולא זז רוורס וכמובן שנוצר פקק.

התקדמתי הלאה וראיתי שבמחלף נווה אילן, עומדת ניידת על האי תנועה ועצרתי לידה.

אמרתי לה ש-10 מטר אחורה יש רכב תקוע באמצע הכביש, הוא אמר תודה.

נסעתי והסתכלתי, הוא המשיך לשבת.

• מבאס 1

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, sperial כתב:

התנהלות חיובית אבל ממש לא חכמה.

לפני מספר שבועות ראיתי סרטון שמראה איך שוטר אמריקאי מפנה מפגע הכביש: נןסע באמצע עם כל אורגן האורות, מאט בהדרגה, עוצר את כל התנועה, מקיף את המפגע עם הרכב שלו - ואז, כשכל התנועה עומדת, ניגש לפנות את המפגע.

אתה עתרת בכביש שבו אנשים נוטים לנהוג מהר ובתוקפנות, לא ברור מה היו תנאי התאורה ומזג האויר - סיכנת את עצמך שלא לצורך. כפי שנאמר - חיוג ל-2120* או למשטרה הוא הפתרון הנכון שישמור גם על חייך. וכבונוס הזהר אחרים באמצעות וייז.

אפשר לחשוב שהוא זינק לאמצע כביש 2 בתשע בבוקר.

אני אנחש שהשוטר שראית פינה מפגש מכביש סואן, אוכל להבטיח לך ששוטר שהיה מגיע למקום של פות״ש היה מפנה את המבקש בדיוק כמוהו.

לא ברור מה היה מזג האויר? מאוד ברור, לא היה דבר מיוחד אחרת הוא היה מציין שהוא יצא מהרכב בגשם זלעפות, בדיוק כמו שהוא ציין שהיה חשוך (מה שמאפשר להבחין ברכב מתקרב מרחוק).

לעצור כדי לסלק מפגע זה מסוכן, אבל להתעסק עם וויז בנהיגה זה בסדר (מה גם שאזהרה לא תגיע לכולם וסילוק המפגע הוא אבסולוטי) 

לפני 3 שעות, ariel000 כתב:

הוא אמר תודה

לפני 4 שעות, WE988244 כתב:

לצערי לא היתה הבנה בכלל

לפני 7 שעות, nev כתב:

הוא לא הבין

מוכר, שוטרים לא ינקפו אצבע מעבר להוראות שקיבלו מהממונים.

הנה כמה מסיפורים שלי:

לכוון תנועה במקרה של בלאגן? הגזמתם. לפני כמה חודשים תוכנן פינוי של כמה תושבים אחרונים משכונת גבעת עמל בת״א. עשרות שוטרים חיכו במקום בגלל צפי להתנגדות. בשלב מסויים חסמו את גשר ההלכה, את צומת נמיר ז׳בוטיסנקי. אבל לא היתה התנגדות והשוטרים נותרו מחוסרי עבודה. זה כמובן לא גרם למשועמים להרים את הכפפה ולנסות לכוון את התנועה שהתחרבשה עקב החסימות...

לעשות מאמץ לפנות מפגע?

ניידת נקראה למפגע של כתם שמן ברחוב תל אביב קטן. הכתם לא גדול אבל לפני סיבוב ויכול בקלות להפיל רוכב דו״ג. מה עושה השוטרת? מה שהנהלים אומרים, חוסמת את המפגע עם הניידת, ומתקשרת לעיריה שיבואו על באלה של חול. רק מה, זה כתם קטן, לא צריך באלה, שיקח לה במקרה הטוב שעה להגיע. כשלקחתי חתיכת קרטון והלכתי להביא חול מאחת הגינות הסמוכות היא הסתכלה עלי בעיני עגל. תוך 3 דקות הכתם כוסה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, nev כתב:

^ מאיפה אתה חושב שאני מכיר את החוק הזה?

אני זוכר איך שהוא כתב סיפור, שקיבל מודעה על תשלום חוב על נחל הקישון, כי קוראים לו קישון.

אחד הטובים.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.1.2022 בשעה 10:51, ariel000 כתב:

ואני אדם נחמד ואוהב לעזור (לא יודע למה)

מצוות: חסד. ואהבת לרעך כמוך. ונשמרתם מאוד לנפשותיכם ועוד כמה.

במקרה זה הייתי גם עוצר לפנות כי אין סכנה בעצם הפינוי. בכביש רגיל לא אעצור תוך הסתכנות אלא אדווח בוויז וכן למוקד הרלוונטי.

בתאריך 19.1.2022 בשעה 13:39, Be roo כתב:

שוטרים לא ינקפו אצבע מעבר להוראות שקיבלו מהממונים

חבל להכליל, כמו בכל ארגון יש יעילים או חכמים יותר ויש פחות.

הבעיה היא שאנחנו, בתור אזרחים, מצפים שהשוטרים יהיו בעלי רמת IQ  גבוהה מהממוצע, ובצדק, וגם חרוצים יותר מהממוצע, ובצדק.

במוקד המשטרה יושבים, להערכתי, שוטרים בעלי מנת משכל גבוהה יחסית  ומביני עניין יותר משוטרי השטח.

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, במילה אחת..באסה.

אתמול נכנסתי לאוטו, הנעתי אותו ואז לפתע צפצוף, אור אדום, תקר בגלגל ימין קדמי.

המממ..מעניין למה. 🤔

5 בערב, בקיבוץ, הפנצ'רייה סגורה וגם לעשות לבד אי אפשר, כי אין מפתח.

מחליף כמו מניאק גלגל, ומגלה דבר מעצבן, מניע ונוסע.

מגיע לצומת אלמוג, יש פנצ'רייה, מתקנים ונוסעים.

באסה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...