Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקצו לי את הנגררת

שימו לב! השרשור הזה בן 793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים !

עשיתי היום שיעור בבית הספר של החיים, לפחות זה עלה לי רק 10,000 ולא יותר 😄

ברשותי ישנה נגררת עם מכסה וגגון טוב וכו', שהחלטתי למכור כי כבר לא הייתי צריך אותה. העלתי ליד 2 וכו', התקשר אחד ומאוד מאוד רצה, הוא העביר את הכסף בהעברה בנקאית, ושלח לי אישור העברה חתום ע"י בנקאי. נכון, הייתי צריך לחשוד אך לא עשיתי זאת וחבל...

תכלס הוא שלח חבר לקבל את הנגררת וכרגע היא כבר לא לידי.... והטלפון שלו מנותק....

מברור קצר שערכתי אצל חבר שעבד באותו בנק, הסניף המדובר נסגר לפני 6 שנים... ה'קונה' שלח לי גם צילום תעודת זהות שלו לצורך 'העברת בעלות' [איזה מנומס....].

השאלה היא מה אני עושה כעת, מגיש תלונה על עקיצה? או שבמדינה מתוקנת כשלנו אם אני מגיש תלונה על עקיצה אני לא יוכל להצהיר עליה כגנובה...

בתודה מראש !

התלמיד הטירון.....

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הדילמה שלך. אתה יכול להגיש תלונה על גניבה או קבלת דבר במרמה ולבקש להכריז על הנגרר כגנוב.

עריכה אחרונה על ידי Boltik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקיצה מוכרת

תוריד את הנגרר מהכביש בתור התחלה,סביר שזה לא יעזור לך, כי הם אלו נוכלים מהשטחים ולשם זה הולך בדרך כלל,להזיק זה לא יזיק.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פרטים של "החבר" ? טלפון , מס לוחית רישוי או משהו בסגנון ?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו העקיצה שמסתובבת בחודשים האחרונים ביד2, יוצרים קשר קונים וכמעט בלי לשאול שאלות על המוצר או להתמקח על המחיר מציעים לשלוח כסף בהעברה בנקאית ושאחר כך יבואו לאסוף באמצעות חברת שליחויות עלומת שם..

בהצלחה בלהשיג צדק, הם מתאדים בשניה שאתה חושד, שלא לדבר על זה אחרי שהצליחו לעקוץ.

בדרך כלל כותבים באנגלית, טוענים שהם עולים חדשים

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם.

טלפן מישהו וסגר איתי טלפונית. רכב זול. ושלח לי אישור העברה.

חשדתי אבל זרמתי. ממש לפני שהשליח הגיע טלפנתי למשטרה והצעתי להם לבוא ולתפוס את העוקץ על חם. המוקדן סירב לשתף פעולה ואמר לי שאם משהו חשוד, שלא אמסור את הרכב.

הייתי בשוק של החיים. המוקדן הסביר לי שעד שלא נעברה העבירה (היינו גניבת הרכב) אין להם מה לעשות.

משתלם להיות כאן גנב.

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, tinoki כתב:

שיתפסו את הבחור שמגיע, ויחקרו אותו. עדיף בעינויים

ולמחרת יעשו אותו דבר איתך, כי מישהי התלוננה במשטרה שהסתכלת עליה בצורה מוזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, aviaviavi כתב:

@tinoki

מה שציפית שיקרה זה הסדרה "המגן" והמציאות היא "הסמויה"

לא מכיר. אין לי טלוויזיה.

המציאות היא שהפשע משתלם

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור מחליא

במגן הכל אפשרי, מקפיצים יחידות שלמות עם אינסוף גיבוי בגלל שמישהו שמע משהו על מישהו שעשה משהו.

בסמויה, גם אם השוטרים רואים/מתעדים עבירות סמים/אלימות במו עיניהם הבירוקרטיה והקשר/לא קשר בין הרשויות והמשפט מאפשרים לפושעים לצאת לידי חופשי

כמו שקורה לא מעט באמת

עכשיו עשית לי חשק לראות את זה שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, tinoki כתב:

המציאות היא שהפשע משתלם

במקרה הזה המציאות שהמשטרה לא יכולה ולא אמורה לשלוח משאבים בכל פעם שמישהו מדווח על חשד, כדי לעצור מישהו שלא ביצע עדיין שום עבירה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו המשטרה הייתה פרואקטיבית כמו שתינוקי רצה, לא היה צורך לשלוח משאבים כל פעם.

זה משמעות של הרתעה באכיפה, מחקרים מראים שאם העונש קטן אבל הסיכוי להתפס גבוה => מפחית פשיעה לעומת מצב הפוך שבו העונש כבד אבל הסיכוי שיתממש אפסי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...