Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטארטפ לרכב חשמלי

דובצע
שימו לב! השרשור הזה בן 826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיעשו ידית גיר רגיל שנותן פקודה למחשב לתרגם את זה דומה לגיר ידני במנוע בעירה.אני למשל לא מסוגל לגעת בגיר אוטומטי אז זה נישמע לי אחלה פטנט

עריכה אחרונה על ידי דובצע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המכוניות החשמליות אין בכלל תיבות הילוכים, המנועים החשמליים מחוברים לגלגלים ביחס העברה קבוע. מנוע חשמלי הוא הרבה יותר גמיש ואין שום צורך בהחלפות הילוכים. יש לך פשוט תאוצה רציפה ותגובת דושה מיידית בכל מהירות. נהגת בכלל ברכב חשמלי? כי אם היית נוהג ברכב חשמלי היית מבין שאין שום טעם בהצעה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יש כזה, מייד אין צ׳יינה (אלא איפה).

נועד כדי לשמש מורי נהיגה על גיר ידני.

https://jalopnik.com/this-chinese-electric-car-designed-for-driving-schools-1844071179

לפני 7 שעות, דובצע כתב:

שיעשו ידית גיר רגיל שנותן פקודה למחשב לתרגם את זה דומה לגיר ידני במנוע בעירה.אני למשל לא מסוגל לגעת בגיר אוטומטי אז זה נישמע לי אחלה פטנט

לא יודע עד כמה יש שוק לזה, אבל יכול להיות שאפשר להמציא ידית הילוכים פלוס דוושת קלאץ׳ פלוס ממשק למחשב רכב שיסמלץ התנהגות של גיר ידני (כולל רעידות וכיבוי מנוע בזריקת קלאץ׳).

אבל זה ידרוש התאמה לרכבים ספציפיים, ואני בטוח שיהיו יצרנים שלא יסכימו לזה בשום צורה (למשל טסלה).

וגם - השאלה עד כמה זה כלכלי, נוכח העובדה שגם ברכבי ICE גיר ידני די בדרך להיכחד (עד כדי שיצרנים מסויימים כבר לא מציעים גיר ידני), וגם אותם חובבי הארדקור של גיר ידני שאתה פונה אליהם, סביר להניח שפוסלים רכב חשמלי על סף, אז צפוי לזה שוק מאוד מצומצם.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...