Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך למרר את חייו של בעל עסק שממרר את חיינו?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן כן אני יודע שכנות טובה ופתרונות חוקיים וכו... שכחתם איפו אנחנו חיים כנראה.

לפני שלוש שנים נפתח מתחת לחלון ביתי בר שבעל הבית שלו הוא חתיכת זבל, חצי מהשבוע מפעיל מוזיקה בקולי קולות ועושה מסיבות לפעמים עד 1-2 בלילה ואז עושים סגירה וגוררים כיסאות ושולחנות... חצי מהשבוע אני מתעורר בלילה מספר פעמים לפעמים אני לא עומד בזה ונוסע להורים שלי לישון על הספה בסלון.
ניסינו לדבר עם בעל המקום בצורה יפה הוא שלח אותנו להתמיין כולנו ביחד כי לטענתו יש לו חברים בעיריה ואף אחד לא יגע בו.
רשויות החוק חסרות שיניים, מתקשרים למשטרה אומרים תתקשרו לשיטור העירוני, מתקשרים לעירוני הם מגיעים נותנים לו קנס והוא ממשיך בשלו לפעמים אחרי נדנודים חוזרים ושבים יגיע שוטר ממשטרה כחולה אחרי שעתיים ויתן לו עוד קנס מה שממש לא מזיז לו.
על פי חוק שוטר יכול להחרים את מערכת ההגברה אך אף אחד מהם מעולם לא עשה את זה ושום תכנונים ושכנועים לא הצליחו בנושא.
הפתרון היחיד שנשאר זה להיגרר לבית משפט מה שיגרר כנראה שנים ואלפי שקלים של הוצאות כאשר בינתיים הוא ימשיך בשלו.
או למכור את הדירה בהנחה יפה למישהו שיהיה מוכן לקנות דירה שמתחת נמצא בר אבל זה גם תהליך שיכול לקחת שנים למציאת אנשים מתאימים (אולי משפחה שכולה סובלת הבעיו תשמיעה?)
בידוד רעשים גם לא כ"כ יעבוד מדובר בבניין רכבת ישן ואחרי התייעצות עם אנשי מקצוע הוסבר שבידוד החלונות לא יעזור אלא צריך לעשות חלונות + קירות + רצפה, סיפור שיכול להגיע לקרוב למאה אלף שקל, מקטין את שטח הבית והופך את החיים למורכבים יותר.

אני מחפש פתרונות יצירתיים ולא פליליים כדי למרר את חייו של בעל העסק, רצוי כאלה שיפגעו לו ישירות בעסק. אולי לפזר חומרים שיביאו מזיקים ותיקנים? או לשים מגפון בחוץ שישמיע רעש צורם למבקרים בבר שלו (רק הבעיה שאני לא אעמוד בקנס כל יום והוא כן) אולי לגרום להפסקות חשמל יקרות וארוכות בעסק? 

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
  • מבאס 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול, אפשר להתחיל בקנס יומיומי, לא "פעם ב".

להכיר את הטלפון של השוטר העירוני המקומי ולהתקשר אליו יום יום, בדיוק בשעה 23:01. עזוב את הכחולים. ולא מדי פעם. כמו שעון. יום יום.

בינינו, תכל'ס - אם לעירייה שלך לא איכפת אני ממליץ לעבור מקום בלי קשר, לעירייה שכן איכפת לה (לא חסר).

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שעשינו בשנתיים האחרונות, מספר אנשים שמתקשרים כל פעם שיש רעש (יום כן יום לא) ב23:01 לשיטור העירוני המקומי. כנאמר מגיע שוטר נותן לו קנס ביד ושלום על ישראל.

לעבור דירה יצריך למכור את הנכס בהפסד כספי משמעותי כי מי יקנה בית בתנאים כאלה במחיר מלא?

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא מקבל קנסות זה יפה - אבל שאלת המפתח היא האם הוא גם משלם אותם?

אני הייתי לוקח את זה גם למישור הכלכלי, אבל מצד אחר.  קח כמה שכנים, קנו כמה קייסים של בירה ומכרו למבלים מחוץ לבר שלו במחירי עלות. תוך כמה ימים הוא כבר לא יוכל להיות אדיש לירידה במחזורים...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק של מפגעי רעש ומטרדי רעש אתה יכול להגיד תביעה אזרחית ופלילית.

זו עבירה שיש בה קנס או עד 6 חודשי מאסר. כשיש צו בית משפט אני מניח שהיחס יהיה שונה מאשר מדי פעם לקבל קנס מהפיקוח.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי לשתול אצלו בבר משבש קליטת סלולר?

• אהבתי 3
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המחיר של "עירוב שימושים" בדר"כ העירייה היא זו שדורשת שהמבנה יהיה כזה, ולכן ברור באופן כללי ה"קשר" בין בעל העסק לעירייה, יילך זה יבוא אחר.

שקנית את הבית לא ידעת שיש לך פאב מתחת לבית ?

המחיר שקנית ביחס לאזור, לא משקלל את זה ?

הקרבות האלו לא ייגמרו טוב ולא יקדמו אף אחד מכם.

כי כשהוא ירגיש אשתה עושה לו מוות הוא יחזיר לך ואז מה ? 

בנעלייך, הייתי מנצל את השוק החם ומחפש לעבור דירה ולהמשיך בחייך, את האנרגיה תנצל למשהו חיובי לא למלחמות עם פאב מקומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף על פצצות סרחון, יכול להיות נחמד

בלי שום קשר, מתחיל לתעד הכל, מביא מומחים ומגבש תביעה אזרחית חזקה מאוד בשביל שישלם פיצויים על ירידת ערך דירה\פגיעה באיכות חיים. יקח זמן אבל זה משתלם.

משהו אחר שאפשר, תשכיר את הדירה שלך לצעירים שאוהבים לגור מעל בר ותשכיר אתה במקום אחר, פחות יקר, יותר משפחתי (אפילו עיר אחרת יותר שקטה) מי יודע, אולי אפילו תרוויח בכל חודש. ולאחר תקופה תרכוש שם ותמכור את הנבלה.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסות להפיל אותו על חוק מכירת אלכוהול לקטינים, לשלוח צעירים שינסו לקנות, ולתעד אותו מוכר בלי לדרוש ת.ז.

אולי במישור הזה המשטרה תפעל יותר, או שניתן יהיה לבצע שיימינג שיפגע בעסקיו.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנות לעיריה למשרד להגנת הסביבה ולמשטרה במיילים לא בטלפון.

אם לא עוזר לפנות לעו"ד ולהגיש נגדו תביעות לצו מניעה ולפיצוי כספי.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, stum כתב:

זה המחיר של "עירוב שימושים" בדר"כ העירייה היא זו שדורשת שהמבנה יהיה כזה, ולכן ברור באופן כללי ה"קשר" בין בעל העסק לעירייה, יילך זה יבוא אחר.

שקנית את הבית לא ידעת שיש לך פאב מתחת לבית ?

המחיר שקנית ביחס לאזור, לא משקלל את זה ?

הקרבות האלו לא ייגמרו טוב ולא יקדמו אף אחד מכם.

כי כשהוא ירגיש אשתה עושה לו מוות הוא יחזיר לך ואז מה ? 

בנעלייך, הייתי מנצל את השוק החם ומחפש לעבור דירה ולהמשיך בחייך, את האנרגיה תנצל למשהו חיובי לא למלחמות עם פאב מקומי

אני גר פו 5 שנים, כשנכנסתי לדירה הייתה פו המבורגריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקשר כל ערב למשטרה.

אבל אם זה רק אתה -- אז מהר מאוד יסווגו אותך כמטרידן/סכסוך שכנים.

אז תנסה שהיה גיוון.

תשמע, בפשטות - אולי דרך בית משפט תצליח לפתור את הבעיה.

הוא לא יסגור את העסק כי יש לו שכן פסיכי שזורק פצצות סירחון.

אבל הוא כן יתלונן. כן יחקרו אותך. ושוב - תהיה לך דה-לגיטימציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי

1. לבדוק בתקנון הבניין המשותף אם יש איסור לנהל עסקים מסוג מסויים בבניין. אם כן, לפנות באמצעות עו'ד למפקח על הבתים המשותפים.

ראה כתבה רלוונטית

אפשר למצוא את התקנון בדר'כ יחד עם תשריט הבנין המשותף שניתן להוריד דרך אתר האינטרנט של רשם המקרקעין

2. להתאגד מספר שכנים ולפנות לעורך דין שמתמחה בתחום ולהכין תביעה.

עריכה אחרונה על ידי FARM
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מניח שבעל המקום כבר יודע איך אתה נראה, אז קנה כאלה משקפיים עם שפם, תלבש פיג'מה ותיכנס לו 3 בלילה לעסק תוך כדי שהם סוגרים אחרי המסיבה. תגיד לו שאתה מהמאפיה העירקית ושהעסק הקודם של ההמבורגר היה משלם לך פרוטקשן 80000 שקל בחודש. הוא יגיד לך שאין לו כאלה סכומים, אז תשאל אותו אם יש לו ביטוח שריפות.

וברצינות, אל תנסה כל מיני דברים כמו פצצות סירחון או שיבוש סלולר, ג'וקים בשירותים וקוליפורמים באוכל. החוק לצידך אז נצל את זה. מה שכתב FARM נשמע כמו התחלה טובה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...