Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מזמינים היום טסלה? פשוט באתר?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, Transporter כתב:

אני לא רוצה ולא הולך לנהוג עליו, זה לא בשבילי

נהגתי, אחלה רכב, מתחבר יותר למותגים אחרים, אבל לא רלוונטי כרגע

כנראה נלך על המודל 3 LONG RANGE

אבל איך משלמים , לא הבנתי?

איפה אני יכול לתת ולתת צק?

אין צ'ק, יש העברה בנקאית(כשהרכב על האוניה). אם לך או עבור מי שאתה מזמין עבורו כל כך בעייתי לעשות הזמנה באינטרנט, לדעתי טסלה לא נראה לי תתאים לכם.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

איך פונים ? חפשתי אולם תצוגה לא מצאתי

אשמח לעזרה

בסדר, הם רוצים לדחוף את כולם לקחת הלוואות

אני הזמנתי (בארה"ב) טסלה באינטרנט והעברתי את התשלום במלואו בהעברה בנקאית דרך האתר. אני בטוח שגם בישראל יש אפשרות כזו. לטסלה, בניגוד ליבואנים אחרים, אין אינטרס לדחוף הלוואות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Transporter כתב:

אני רואה שרוב האנשים נוהגים על הדגם הכי בסיסי, למה ?

כי הם ביטוח לאומי, זה למה

• אהבתי 2
  • מצחיק 6
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מזמין באתר, משלם מקדמה 500שח

ב. חודש לפני אספקה מקבל מייל עם פרטי חשבון לביצוע העברה בנקאית (אין שום דרך אחרת לשלם)

ג. מקבל לינק לתיאום אספקה מספר ימים לפני הגעת הרכב

לגבי מודל S, נכון לעכשיו אין יותר אופציה להזמין מודל S כי טסלה החליטו שכרגע לא ימכרו מחוץ לארה״ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, חברת טסלה מסמלת קדמה לא רק ברכב, אלא גם בהתנהלות: אין אולם תצוגה (יש חנות פופ אפ ונסיעות מבחן), אין סוכני מכירה, אין את גלית שמעדכנת מתי הרכב מגיע - הכל די שקוף ובאינטרנט. משלמים 500 ש"ח באשראי והשאר בהעברה בנקאית מעט לפני האספקה (תוכל לבצע בסניף הבנק עם פקיד).

אם אתה רוצה רכב במיידי תוכל לקנות באתר יד 2 טסלה חדשה. אנשים שילמו 500 ש"ח וזמן האספקה שלהם קרב, ויכולים "להעביר" לך את הזכות רכב מיידי, ספסרות כזו. אם חסר לך רכב כעת זה כנראה ישתלם לך.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

איך פונים ? חפשתי אולם תצוגה לא מצאתי

לפני כשבועיים ב 29/12/2021 הייתי בקניון איילון ברמת גן, היתה שם עמדה של טסלה עם טסלה מודל 3 אדומה בתצוגה, כולל אפשרות לשבת בתוך הרכב, נסה לבדוק שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתרגם את ידידינו למי שלא מכיר:

לא מעניין אותו כל המסביב, הוא רוצה צריך טסלה עכשיו ומייד, לא מעניין אותו לשבת או לבחון אותה אלא לשלם ולקבל כמו כיכר לחם בסופר, רוצה לדעת אם אפשר לבוא למישהו, להביא לו צ'ק ולצאת עם רכב במקום. מכיוון שאין לי תשובה מעבר ללנסות לקנות במחיר מופקע מאדם פרטי / אנשים שקנו מלאי שצריך להגיע בקרוב ומנסים לעשות מכה, אני לא יכול לעזור

זהו, תמשיכו, שמחתי לעזור

• אהבתי 2
  • מצחיק 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

בסדר, הם רוצים לדחוף את כולם לקחת הלוואות

כן, טסלה היא למעשה קונספירציה שמטרתה היא שכולם יקחו הלוואות. ככה הם ירוויחו המון.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, BloodFist כתב:

לטסלה אין אולם תצוגה, זה חלק מהעניין...

מה העניין בזה?

שאין אפשרות להתרשם פיסית מהרכב?

שאין אפשרות לבצע נסיעת מבחן?

אני לא מבין אנשים שמוכנים להוציא סכום של 6 ספרות בלי להתנסות בנהיגה ברכב.

אמנם אף פעם לא קניתי רכב חדש ואני "רק" מחליף כל 3 שנים רכב ליסינג מהעבודה, אבל תמיד לפני הזמנת הרכב בליסינג אני הולך לאולם התמוגה לבחון את הרכב לעומק ומבצע נסיעת מבחן (ב-3 שנים זה יוצא כמעט סכום של 6 ספרות).

עריכה אחרונה על ידי mottis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, mottis כתב:

מה העניין בזה?

שאין אפשרות להתרשם פיסית מהרכב?

שאין אפשרות לבצע נסיעת מבחן?

אני לא מבין אנשים שמוכנים להוציא סכום של 6 ספרות בלי להתנסות בנהיגה ברכב.

אמנם אף פעם לא קניתי רכב חדש ואני "רק" מחליף כל 3 שנים רכב ליסינג מהעבודה, אבל תמיד לפני הזמנת הרכב בליסינג אני הולך לאולם התמוגה לבחון את הרכב לעומק ומבצע נסיעת מבחן (ב-3 שנים זה יוצא כמעט סכום של 6 ספרות).

אפשר להתרשם מהרכב כפי שכתבו בקניון איילון בר"ג.

אפשר להזמין נסיעת מבחן ע"י פניה לשירות הלקוחות של טסלה.

לכן אם אתה רוצה לבחון לעומק את הרכב אין לך שום בעיה לעשות את זה, כפי שעושים בכל רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם קידמה

לא אוהב להעביר כסף בלי לראות למי אני מעביר ולקבל אישור, קבלה ולדעת שהכל התקבל ורץ

בעבר כשעשיתי העברת זהב וזה התעכב נלחצתי

מה אני אמור לעשות כשאני מדבר עם מחשב והעברה מעתכבת?

הבנקאי שלי בזמנו אמר שהכל עבר מצידנו.הבעיה הייתה אצלהם

עם מי אני מדבר במצב כזה ? עם אלוהים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Transporter כתב:

אין בעיה עם קידמה

לא אוהב להעביר כסף בלי לראות למי אני מעביר ולקבל אישור, קבלה ולדעת שהכל התקבל ורץ

בעבר כשעשיתי העברת זהב וזה התעכב נלחצתי

מה אני אמור לעשות כשאני מדבר עם מחשב והעברה מעתכבת?

הבנקאי שלי בזמנו אמר שהכל עבר מצידנו.הבעיה הייתה אצלהם

עם מי אני מדבר במצב כזה ? עם אלוהים?

יש לך בהחלט בעיה עם הקידמה. זאת דרך מקובלת היום וטסלה לא היצרן היחידי שמאפשר רכישה של רכב אונליין.

לא שמעתי על אף אדם שטסלה העלימה לו את הכסף. אתה  מקבל מהם אישור על ההפקדה ובנוסף תמיד אפשר לפנות לשירות לקוחות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...