Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 פיקאסו

yoni_84
שימו לב! השרשור הזה בן 758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני לא מבין כלום במכונאות ואין לי את הידיים להחלפות.

מחזיק הונדה גאז כבר 6 שנים (ושנסעה עוד 6 שנים לפני) ומלבד טיפולים וענייני בלאי (ברקסים, מצבר, צמיגים) כמעט שלא ראתה מוסך.

כנראה שאני לא בנוי לפיקאסו....הרעיון של 7 מקומות כאשר ה2 האחרונים מקופלים הוא משהו שחשבתי ונפסל רק בגלל עלויות. אם יש לכם הצעה לרכב כזה ולא ארוך מידי אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, yoni_84 כתב:

מחזיק הונדה גאז כבר 6 שנים (ושנסעה עוד 6 שנים לפני) ומלבד טיפולים וענייני בלאי (ברקסים, מצבר, צמיגים) כמעט שלא ראתה מוסך.

כנראה שאני לא בנוי לפיקאסו....הרעיון של 7 מקומות כאשר ה2 האחרונים מקופלים הוא משהו שחשבתי ונפסל רק בגלל עלויות. אם יש לכם הצעה לרכב כזה ולא ארוך מידי אשמח.

יפה כתבת. מציע לבדוק אפשרות לרכב 7 מקומות - מיצובישי אאוטלנד במחיר סביב 50,000 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי Basko
תמונה לא נכונה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה ורסו עונה יותר טוב על הגדרה של רכב לא ארוך, בשונה ממיצובישי אאוטלנדר.

יש לטויוטה גם 3 מושבים נפרדים בשורה השניה ( בדומה לפיקאסו, באאוטלנדר 2.5 מושבים). הבעיה עם ורסו זה מחירי המכירה הגבוהים,  גם עבור רכבים לא שמורים ומשנתונים ישנים.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoni_84 כתב:

לא, אתה לא בנוי לזה.

(כוכבית: אם מצאת רכב שעבר את שלב ההחלפות, יש סיכוי שזה יכול להתאים לך).
לא הבנתי את ה"כמעט שלא ראתה מוסך". ראתה מידי פעם ? אם כן, על מה ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, איציק נ. כתב:

לא, אתה לא בנוי לזה.

(כוכבית: אם מצאת רכב שעבר את שלב ההחלפות, יש סיכוי שזה יכול להתאים לך).
לא הבנתי את ה"כמעט שלא ראתה מוסך". ראתה מידי פעם ? אם כן, על מה ?

הרכב שלי חצה לא מזמן את ה 200K.

מעבר לטיפולים, ובלאי (ברקסים, מצתים, צמיגים, מצבר) . בכל 6 השנים האלו נכנסתי למוסך בשל החלפת פעמון ציריה, מדחס מזגן, וקלאץ + משאבת קלאץ (רכב רובוטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר לגמרי לרכב עם 200K ק"מ. עדיין לא תדמית ה BULLET PROOF שאנשים מדברים עליה, אבל סביר לגמרי. אם היו לך 3 כניסות למוסך ב 6 שנים בין 100K ל 200K, מרב הסיכויים שעם הפיקאסו היו לך קצת יותר אם היא היתה אצלך FROM DAY 1 אבל מאחר ואתה קונה משומש שכבר עבר את ההחלפות של החלקים המוכרים כבעיתיים, זה סיפור אחר (ההבדלים לא יהיו מטורפים).
כאן בדיוק היתרון של הפיקאסו - המחיר הזול מאוד ועצם העובדה שאתה כבר קונה אותה כאשר מירב החלפות החלקים הבעיתיים מאחוריך (אתה צריך לחפש רכב עם הכי הרבה "בעיות" בחלקים שתוארו בשירשור הזה, בשביל שתדע שהם הוחלפו).
נדמה לי ש @אליהו שבת סיפר בעבר שחיפש כזו בשביל חבר, וחיפשו מראש את הרכב עם "הכי הרבה בעיות" בשביל לוודא שהצרות עם החלקים הבעיתיים לא יפלו במשמרת שלו. לזכרוני הוא אמר שהקונה מרוצה מאוד.

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצת זהב!

אני חיפשתי אחד עם היסטוריה נקיה. ומצאתי כזה עם 82 אלף ק"מ היסטוריה נקיה לחלוטין חוץ ממיכל דלק שהוחלף בריקול . עד ה100 צרות באו בצרורות :) 

כאן צריך הפוך מהאינטואיציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך הניסוי עד כה?

שואל ברצינות. כי נאלצתי להחליף את ה'מקרר' הקוריאני שהתגלה שוב כלא אמין ובסוף נרכש 'מקרר' יפני בדמות הונדה סדאן. רק שהכסאות לא נכנסים כמו במקרר הקוריאני הכושל.

מזל שיש אוקטביה ליסינג. 

כי האקסמפלר הקודם שלי של C4 רגיל לא פיקאסו עם 1.2 טורבו שלכאורה נקנה לפי המתודה הזאת ( טופל כמו שעון בחברה, נהג מבוגר, החלפת טיימינג ולאחר מכן מספיק קמ)- אצלי היה נראה שעוד בסדר ואצל היד הבאה כבר מדווח צריכת שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מוקדם לדעת. רכישת רכב עם היסטוריה באורך של חוברת מבצעים חב"ר עדיין יכולה להכיל הפתעות.אני בטוח שיהיו. אדווח כשאמצא כאלה. 

בסופו של יום זה ניהול סיכונים פשוט. 

יש לי את האקסל במחשב איפהשהוא עם כל הנוסחאות הסטוכסטיות מפורט. פשוט חסרים לי כמה מקדמים לחישוב מדויק . 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב. לפני כמה זמן נכנסתי לבדוק אם יש פיקאסו2016 5 מקומות, היו 3-4 בק"מ סביר במחיר כ-50,000 ש"ח

מיציבושי 2016 5 מקומות היו הרבה יותר. אבל המחיר הכי נמוך היה 82,000 ש"ח.

אם אתה עדיין חושב אולי תנסה לבדוק 7 מקומות. אולי יהיה יותר מבחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף כבר את ה7 היא גם יותר מבוקשת כיד 2 אחר כך. גם יש יותר מבחר גם כמעט אותו מחיר והבונוס תא מטען גדול משמעותית 

אגב יש לא מעט בסביבות ה35 אש"ח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיקאסו 2017 כבר חמש שנים עם 50,000 ק״מ שאני מעביר לאשה לעוד 20,000 ק״מ לפני שנמכור. רכב מושלם למשפחה אם לא חשוב לך להיות הראשון שיוצא ברמזור. נסיעה רכה ורגועה ואין תחליף לשורה השניה והבגאז׳. עד היום הרכב היה אמין לחלוטין להוציא תקלה במיכל הדלק לפני שנה וחצי שבה כפי שמשהו כתב כאן הרכב פשוט נעצר. היבואן החליף לי את המכלול ללא עלות למרות שלא היה באחריות. כמובן לא מסוג התקלות שצריכות לקרות. אב חוץ מזה אני רק יכול להמליץ על הרכב הזה למשפחה. עלה לגולן, ירד לאילת, טיפס לירושלים עם שלושה מתבגרים ומזוודות בלי בעיות. הייתי קונה כזה חדש אם הם היו מוכרים ולא מתמסרים לכת ה SUV.    

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עוד תקלה שקיימת בפיקאסו 165 כ"ס. בעיקר משנתונים מוקדמים (2016) : כשל תריס מיזוג.  התוצאה: אין חימום לנוסע ימין. מיזוג יעבוד. חימום שמאל יעבוד.

עלות יקרה כי המנגנון נשלט מחשב. כמה אלפי שקלים , בעיקר בגלל מיקום בעייתי בעומק הדשבורד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...