Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אישור יומי לצורך הגעה למכון הטסטים-רכב ללא טסט

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תברר קודם שיש קבלת קהל למרות הקורונה .

במשרד הרישוי מאוד מקפידים על שמירת מרחק (בעיקר שזה אומר פחות עבודה)

• מצחיק 1
ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להאמין - אבל שרדתי וחזרתי לעדכן.
כמובן שצדקתם.
הפורטל באתר הממשלתי מאד ידידותי ומסודר אבל מה לעשות - אי אפשר לבצע אצלנו משימה עד הסוף, ובמיקרה זה לא היה מנוס מלהגיע פיזית אל משרד הרישוי.
כבר חשבתי איך אני מתייצב להם בחולון ומבקש לעמוד בתור עם כולם, אבל אז היה לי (למזלי הרב) תקר באוטו ובבוקר בדרך לעבודה נכנסתי אל ידידי כחלון מצמיגי אביגדור בכפר סבתא שתמיד כיף לבקר אותו בבוקר, ובזמן שהבחור שלו עמל על הגלגל שלי - קשקשתי איתו על קפה שחור. מפה לשם הגענו למשרדי הממשלה וסיפרתי לו את הסיפור שלי.
"שלא תעיז להגיע בלי תור שמוזמן מראש" - הוא אמר לי. התפלאתי אבל אמרתי לו שלא ניתן בכלל להזמין משהו מראש אצל אלה, ואז הוא סיפר לי שיש להיכנס אל אתר myvisits ושם לגשת אל משרד התחבורה, לבחור את עיר מגוריי ולהירשם לתור בתאריכים הפנויים, במשרד הקרוב אליי. וואללה! - אמרתי לו. זה חדש לי. וכך עשיתי.
נרשמתי להיום בשעה 11:30. באתי לבן גוריון 38 רמת גן בשעה 11:10. מחוץ לבנין לא היה איש, לא שומר, לא סדרן. גורנישט. בכניסה היה שילוט רציני שהתריס - "אין כניסה ללא תו ירוק בתוקף!" בסדר. שמענו. באולם הכניסה הייתה עמדת קבלה/מודיעין/שומר שהייתה נטושה כמו הכפר ארנון בלבנון. עליתי באין מפריע לקומה 8. שם היה סדרן נחמד ויעיל שרק בדק את המיסרון שקיבלתי ו-וידא שבאתי בזמן. בשעה 11:30 היא הכניס אותי פנימה לבידוק. לאחר מכן הגעתי לאולם ההמתנה והקלדתי במסוף את תעודת הזהות שלי וקיבלתי פלט עם מס' התור שלי. לפני המתינו 80 איש. בדיוק 80. ישבנו האחד על הראש של השני. לאחר כשלוש שעות הייתי מחוץ לבנין. הפקידה הנחמדה הקלידה לי תוך 3 שניות אישור ל- 48 שעות לפי התאריכים שבחרתי. הייתי מספיק פיקח וזכרתי אתמול לקבוע/להזמין לי תור בדואר בכדי לשלם את זה. הסכום הוא 39 ש"ח.

מסקנות:
מזל שיש את כחלון מצמיגי אביגדור.

מזל שהיו חלונות נפתחים בקומה 8.
מזל שיש אתר אחר שבו ניתן להזמין תור לאתר אחר...

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי צריך טסט לאוטו בלי טסט בגל הראשון או שני לא זוכר ולא היה בכלל טופס באינטרנט בזמנו ולא היתה קבלת קהל וחיכיתי כבר חודשים, בסוף פשוט נסעתי וזהו. המכון קיבל אותי בלי בעיה בלי האישור הזה. לא חוקי אבל שיקפצו לי. 

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, דיברו על זה בפורום כבר רבות בעבר, את המכון טסטים זה ממש לא מעניין איך תגיע עם אישור או בלי מצידם תגיע אפילו על גרר, הסיכון היחיד בנסיעה כזאת בלי אישור היא בפניי שוטר תנועה שיכול לתת לך דוח ואף זימון למשפט בדרך לטסט.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא זה ולא זה צריך לענין את מי שנוסע בלי אישורים מתאימים וזה לא משנה כרגע אם הוא נוסע לטסט או לנופש בחוף הים.

לחברת הביטוח יש תפקיד מאד מוגדר:

לא לשלם ללקוח בזמן של הפעלת הביטוח.

ממש כך. ולשם כך יש להם חטיבה שלמה שבקיאה בכל תחום, עורכי דין ושאר בעלי מקצוע שזהו כל תפקידם. לנסות ולהתנער מתביעה. כל סדק ניפרץ אצלם והופך להיות בקיע ענק.

לכן, אם חס וחלילה קורה משהו בדרך (לטסט או להורים של האישה, ממש לא משנה) - חב' הביטוח תעוט על זה כמוצאת שלל רב ובצדק. תמיד יש רשלנות תורמת, תמיד יש "נסעת ללא ביטוח" ועוד ועוד. לאחר מכן מגיעה מלחמת התשה בבתי משפט, שזה נושא שבד"כ קטן על חב' הביטוח וגדול על הלקוח.

בקיצור, טוב עשה מיכה שפירסם כאן את ההרפתקאות שלו, אני עצמי לא מכיר את רוב השטויות שמשרד התחבורה המציא לאחרונה, וכן - יש להקפיד על כיסויי ביטוח ואישורים תואמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, במסמך שצירפת מצוין ש12 חודשים זה עדיין נחשב זמן סביר שחברת הביטוח לא יכולה להתנער מתשלום למבוטח במקרה של תאונה ברכב שנסע ללא טסט, אבל נניח שיש לי רכב ללא טסט מספר שנים ורכשתי עבורו במיוחד ביטוח חובה רק לצורך הנסיעה לטסט(ויש לי כמובן גם אישור תנועה זמני), אז מה קורה במקרה כזה אם חלילה עשיתי תאונה בדיוק בנסיעה הקצרה הזאת בדרך למכון הטסטים? חברת הביטוח יכולה להתנער ממני בטענה שהרכב בלי רשיון בתוקף כבר יותר משנה? או שאנחנו בכלל מדברים רק על ביטוח צד ג?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי 

אישור תנועה זמני כשמו כן הוא , מאשר לך לנסוע ללא מבחן שנתי (טסט) 

אם אתה מצויד באישור שכזה , מבחינת הביטוח יש לך טסט לאותן 48 שעות 

אחרת מה הרעיון בהפקת אישור שכזה ? 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...