Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אישור יומי לצורך הגעה למכון הטסטים-רכב ללא טסט

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,
אני רק שאלה:
ברשותי רכב אספנות ללא טסט אבל עם ביטוח חדש, תקף.
כיצד אני אמור לנסוע עמו אל מכון הטסטים כאשר בעצם עדיין אין לו טסט?
פעם שמעתי שיש מה שניקרא "אישור תנועה חד יומי או תלת יומי", כבר לא זוכר בדיוק.
מי מנפיק אישור כזה? לאן עליי לפנות?

תודות מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפניה היא למשרד הרישוי , 

מבקשים אישור תנועה זמני (הוא תקף ל 48 שעות ) 

אתה מבקש מהפקידה בדיוק מתי יתחיל המועד, 

מקבל אישור והולך לשלם בדואר

למיטב ידיעתי לא ניתן להפיק בדרך אחרת. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו מועד אפשר לבקש עד 3 אישורים. 

אם אתה לא יודע מתי יסתדר לך. 

תבקש נגיד ליום ראשון שבוע הבא. 

ולים ראשון לעוד שבועיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, YaronNahum כתב:

הפניה היא למשרד הרישוי , 

מבקשים אישור תנועה זמני (הוא תקף ל 48 שעות ) 

אתה מבקש מהפקידה בדיוק מתי יתחיל המועד, 

מקבל אישור והולך לשלם בדואר

למיטב ידיעתי לא ניתן להפיק בדרך אחרת. 

בדיוק כך.

ואתה יכול לקבל שנים ואולי אפילו שלשה אישורים כאלו בשנה

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.
נכנסתי לקישור של משרד הרישוי (https://govforms.gov.il/mw/forms/[email protected]#!personalDetails) ומילאתי הפרטים.
בסוף, למטה - מופיעה המילה "שלח". האם לאחר לחיצה על "שלח" אני מופנה להמשך, לבחירת תאריך? או שזה נישלח למערכת שלהם והתאריך הוא מיום השליחה שלי?
האם לוקח למערכת שלהם יום או יומיים לעבד את הבקשה שלי?
היכן אני שולט על התאריכים?
שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן משתמש אחר, נדמה לי @much שניסה להשתמש בטופס הדיגיטלי וקיבל תאריך אוטמטית בלי ששאלו אותו בכלל לאיזה תאריך הוא רוצה.

אם לא תיקנו את זה בנתיים, זה לא שווה כלום.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, לאחר ששלחתי את הבקשה וקיבלתי אישור למייל שלי שהבקשה התקבלה, ומאחר שכעבור יומיים עדיין אין קול ואין עונה - עשיתי את המעשה ממנו חוששים כל בני ישראל, וחייגתי 5678*.
לאחר 10 דקות המתנה, שזה נחשב מהר מאד, נעניתי.
כמובן ואולי למרות מה שלחצתי במענה הניתוב שלהם, קיבלה את פניי פאניה שרצתה לגבות תשלום.
הסברתי לה שלחצתי על עזרה ושאלות כלליות. לא צריך לשלם כלום.
מאוכזבת היא העבירה אותי. שוב המתנתי והפעם אביגיל ענתה. זה מה שהיא הסבירה לי:
לאחר שליחת הבקשה במייל, זה לוקח עד 72 שעות: מקבלים אישור במייל, מדפיסים אותו וניגשים לשלם בסניף דואר. מרגע התשלום = יש לי 48 שעות לנסוע על הכלי. לא משנה מתי שילמתי.

למען אלה שיחפשו בעתיד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.1.2022 בשעה 10:41, amosbmw כתב:

היה כאן משתמש אחר, נדמה לי @much שניסה להשתמש בטופס הדיגיטלי וקיבל תאריך אוטמטית בלי ששאלו אותו בכלל לאיזה תאריך הוא רוצה.

אם לא תיקנו את זה בנתיים, זה לא שווה כלום.

מיכה, לצערי גם אני עברתי את ״החוויה״ הזאת לפניי חודשיים, מאחר ולא היתה שליטה על התאריכים והשעות במילוי הבקשה גם אני הנחתי שתוקף האישור יחל מרגע תשלום האגרה בדואר אך לאכזבתי זה ממש לא היה כך, היה כתוב במפורש על האישור בדיוק את התאריך והשעה  שהחל ממנה האישור יהיה תקף ל48 שעות בלבד.אני מקווה בשבילך שהעניין שונה ותוקן מאז, אנא עדכן כשתקבל את האישור למייל.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על התמיכה (כבר חשבתי שכדאי לפתוח קב' תמיכה של נפגעי משרד התחבורה/רישוי).

חוזר לעדכן: לאחר שהפנייה הראשונה שלי נעשתה ביום א', ועברו להן 72 השעות שהבטיחה לי הגברת אביגיל, שוב פניתי היום אל המספר המבעית, הלו הוא 5678*.
לאחר שהתחלתי לנסות ולתפוס אותם מהשעה 09:00 הבוקר, סוף סוף נעניתי בשעה 13:30. הפעם למרבית הפלא הגעתי למקום הנכון (לא רצו שאשלם להם משהו).
חזרתי וסיפרתי את הסיפור שלי, הגב' הקשיבה בסבלנות ולבסוף אמרה שפניות שנעשו דרך האתר - לא, אותן היא לא יכולה לראות. "אין לי גישה לזה", היא התנצלה.
שאלתי אותה בעדינות האם הגעתי למשרד הרישוי בזימבבואה או לזה של ישראל, ענקית הייטק ומדינה שמסוגלת לשלוח טילים לחלל.
היא הציעה לי שוב לפנות דרך האתר, הפעם משהו בסגנון "התקשרות מקוונת בלה בלה".
בקיצור - דומה למה שעשיתי בתחילת הסאגה הזו. שוב שלחתי פנייה, שוב קיבלתי אישור לפנייה. שוב אני ממתין.
מה שמצחיק הוא, שבכל מייל אישור לפנייה, יש שם בקשה שלהם למלא טופס שביעות רצון.
למותר לציין שמאז יום שני אני גם משאיר במענה של 5678* נייד שלי ושם, ע"מ ש-"נציגנו יחזור אליך תוך 2 ימי עסקים". כן. בטח.

אמשיך לעדכן. תהיו חזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדיוק בסאגה הזאת לפניי כחודשיים, בסוף התייאשתי  והזמנתי תור וניגשתי למשרד הרישוי בחולון והוצאתי את האישור לתאריך ושעה ספציפיים שאני מעוניין שהאישור יכנס  לתוקף, כך בחשבון שכל בקשה כזאת שאתה שולח בצורה מקוונת אונליין נרשמת אצלהם במחשבי משרד הרישוי ואי אפשר לקבל יותר משלושה אישורים בשנה.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי היית בפעם האחרונה במשרד הרישוי בבני ברק? בחיפוש בגוגל מצוין שהסניף בבני ברק נסגר סופית ולא קיים, גם שמנסים לקבוע תור דרך אתר myVisit לא מופיע בכלל הסניף הזה.בכל מקרה תנסה לברר קודם בטלפון שלא תשרוף סתם זמן/יום עבודה.

בהצלחה

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכה,
משרד הרישוי המזעזע בבני ברק כבר סגור.

לפני 44 דקות, דוריתוש כתב:

אפשר לבקש אישור זמני

תקראי שוב את מה שפות"ש מבקש.
הוא רוצה אישור כזה, אבל המילה "אפשר" כפי שאת מציעה כאן היא קצת בלתי אפשרית לאזרח הישראלי, לפי מה שהוא מתאר.
נחכה בסבלנות ונקווה שהוא יעדכן את המשך הסאגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כפי שירחמיאל אמר, לבקש תמיד אפשר אבל לקבל זה כבר משהו אחר לגמרי, אני כותב מניסיון אישי ממש מהתקופה האחרונה, ניחוש שלי, הוא בסוף יאלץ להזמין תור ולהגיע בעצמו למשרד הרישוי ע״מ לקבל את האישור לתאריך והשעה הספציפיים שהוא מעוניין.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...