Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצילו - מישהו מנסה להוציא כסף מההורים שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ההורים שלי קיבלו את המכתבים המצורפים. על רכב שלא נמצא ברשותם בערך 12 שנה. הם מסרו אותו לפירוקיה בערך ב 2009 (מיצובישי סופר לנסר שנת 96)

במכתב נטען שהוא היה מעורב בתאונת דרכים באיזור נצרת. לא רק שההורים שלי לא היו של בתאריך הזה. הרכב לא ברשותם מאז שנשלח לפירוקיה. 

הוא גם לא קיים במאגר של משרד הרישוי. 

https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/private-and-commercial-vehicles?skip=0&mispar_rechev=5625602

נראה כמו שיטת מצליח. 

מה עושים במקרה כזה? 

E80DA538-C987-4E3F-BCE6-D65CEEF1CE61.jpeg

02E52861-E34F-4C8A-B021-7D1D80CA8D1B.jpeg

27B205CA-3421-4CE1-ABCE-74124491B547.jpeg

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, טרט כתב:

תלונה על מה?  🙄

@cfir71 התאונה היתה במרץ ורק עכשיו העו"ד פנה להורים שלך?

אני מניח שזו טעות בזיהוי של מספר הרכב. תכתוב לו ותשאל מאיפה מספר הרכב (כל תקשורת ביניכם צריכה להיעשות בכתב).

אני מקווה שהוריך כשנפטרו מהגרוטאה עשו לרכב הורדה מהכביש או העברת בעלות.

אגב אהבתי את ייפוי הכח בתמונה השנייה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצ'רלי וחצי זה הלך יותר קל...אפשר להרגע:  כל דבר שמישהו אומר שעשית, הוא אשכרה צריך להוכיח את זה. קשה לי להאמין שמישהו יעיד שראה אותם...לגבי הרכב אכן צריך לוודא שבוצעה הורדה מהכביש/ העברת בעלות. וכמו שכתבו מעליי, להתקין אפליקציית הקלטת שיחות בסלולרי של שלושתכם ולתעד כל התקשרות אחרת רק בכתב. 

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העו"ד חייב להוכיח שהוא מייצג את הנפגע ולכן ייפוי כוח. אולי מצחיק, אבל זה נדרש.

עושה רושם של מקרה אמיתי. ככל הנראה, הרכב שנמסר לפירוקיה לא באמת פורק אלא נמכר והמשיך בנסיעה -> והנהג עשה תאונה וברח.

אם כך, עולות השאלות : האם שמרתם הוכחה למסירת רכב לפירוק ?  האם הודעתם על כך למשרד הרישוי ?

אם התשובה שלילית - אתם בבעיה לא קטנה.

לדעתי, לא כדאי ולא מומלץ כלל לנסות לפתור זאת עצמאית, מאחר ואתם עלולים מתוך תמימות וחוסר ידע להכניס את עצמכם לבעיה יותר גדולה.

כרגע הדבר הנכון הוא לפנות לעו"ד שמתמחה בתחום תנועה ולהתייעץ עימו מה לעשות לגבי נושא התאונה + ייצוג בפני המשטרה -> ככל הנראה התלונה העיקרית/ הכי חמורה היא בגין הפקרת נפגע בת"ד ועוד כמה נושאים שהם פחות חמורים.

בהמשך, כנראה שיהיה צורך גם בעו"ד שמתמחה בנזיקין בעקבות התביעה שהנפגע יגיש שנגדכם (אולי העו"ד בתחום התנועה יספיק - אך לא לעניות דעתי).

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, guya72 כתב:

שנמסר לפירוקיה לא באמת פורק אלא נמכר והמשיך בנסיעה -> והנהג עשה תאונה וברח

או לחילופין מספר הרישוי הולבש על רכב אחר. אופציה נוספת היא שבכלל מדובר על טעות בזיהוי מספר הרישוי.

אני במקרה זה הייתי מתחיל בלבדוק האם יש מסמכים על הורדה של הרכב מהכביש או תיעוד על מכירת הרכב לפירוקיה.

מעבר לכך בירור עם המשטרה אילו פרטים יש על התלונה של הנפגע: נסיבות המקרה, עדים, צילומי וידאו וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס, נגיד ואין לי הוכחה למכירה לפירוקיה (בודקים את זה). 

ואין צילומים מהתאונה. מה אפשר לעשות? איך אפשר להתנהל בכלל ככה? 

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, guya72 כתב:

ה לא באמת פורק אלא נמכר והמשיך בנסיעה

היות והרכב לא מופיע במשרד הרישוי כנראה שכן פורק.

ובכל מקרה יש עוד אפשרויות, החל מזכרון לא נכון של העדים, הקלדה לא נכונה של המשטרה ושכפול המספר שהוזכר כבר.

אין מה להלחץ בנתיים, יש להתחיל בהשגת הוכחות על מצב הרישוי של הרכב, להוציא ממשרד הרישוי הסטוריה של בעלות רכבים, אני אניח ואז לבקש אישור על סטטוס הרישוי של הרכב הנ"ל.

אם תצליחו לקבל אישור ממשרד הרישוי שהרכב הורד מהכביש, נשאר רק להציג אותו למשטרה ולעו"ד שפנה אליכם.

אם לא, אז נסו לאתר אישור של מסירה מסודרת של הרכב לפרוקיה (אם להורים אין, אולי לפרוקיה יש, אבל אם הרכב מעולם לא הורד מהכביש לא בטוח שהוא יסכים לשתף פעולה, צריך לפנות אליו בצורה של תסגיר את העובדה שהוא עלול להסתבך כדי שירצה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, cfir71 כתב:

בתכלס, נגיד ואין לי הוכחה למכירה לפירוקיה (בודקים את זה). 

ואין צילומים מהתאונה. מה אפשר לעשות? איך אפשר להתנהל בכלל ככה? 

שאלה טובה. אני לא עו''ד, אבל הכלל הוא שחובת ההוכחה היא על התובע.

הייתי מתקדם עם השגת מידע מהמשטרה. אם יש עדים/ צילום של התאונה ובמקרה הדגם של הרכב הפוגע או הצבע שלו (ע'פ העדויות/ צילומים) שונה מהרכב שהיה בבעלות הוריך, יכול לשחק לרעת התובע.

עריכה אחרונה על ידי FARM
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם שאלה

שמוסרים רכב לפירוק, למה פשוט לא לפרק את 2 לוחיות המספרים ולקחת איתך , ולהשמיד.

זה יכול לחסוך דברים בעתיד

יש מניע חוקי לעשות דבר כזה?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...