Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת אסם ואיתה עוד חברות תעלה מחירים של מאות מוצרים

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 276
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי הריכוזיות:

הבעייה היא גם בצרכן הישראלי שיש לו העדפה עיוורת ל"מותגים חזקים".

הוא יקנה קוסקוס אוסם יקר, ולא מתוצרת "קוסקוס מזון" במדף ליד (למרות ששניהם מיוצרים על ידי ק.מ.).

כשאני קונה, אני משתדל לקנות דוקא מיצרנים קטנים, וכן, גם מיבואנים ש"שוברים את השוק" כמו ויליפוד. מציין לטובה את רמי לוי, שנותן הרבה מקום ליצרנים הקטנים.

• רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שאסתדר בתקופה הקרובה בלי לקנות מוצרי אוסם. הלוואי ועוד הרבה צרכנים יעשו כמוני והחברה תבין שהיא מפסידה בשורה התחתונה. מטרת הפוסט היתה לברר כיצד לגרום להרבה אנשים לעשות כמוני. את החשבון שלי אני יודע לעשות, הבעיה זה לא רק בעיה שלי. מיכה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Michazzz כתב:

במקרה למדתי מנהל עסקים ואתה לא צריך להסביר לי,  אתן לך דוגמא: ישרוטל בכו בקורונה שהלכה העבודה, קיבלו מענקים יפים ואז כשהישראלים חזרו לנפוש - תקעו שוב מחירים "רגילים". אותי לא יראו שם בתקופה הקרובה. מבחינתי שאוסם תפסיד והלקוחות ינטשו את המוצרים הקשיחים שלהם, וכן שילמדו לקח. לא הגיוני גם לשלם 80 שח על תותים. בקיצור אם לא תתעורר פה מחאת צרכנים יהיה פה יותר גרוע.

אחרי 2011 תהיה רגוע זה לא יקרה ;) רק דבר אחד בטוח,מחירי קוטג' לא יחזרו להיות 8-9 ש"ח כנראה בזמן הקרוב.

אותם מוחים מזמן בעלי דירות (המנהיגים קפצו לפוליטיקה),והם בעצמם לא מעוניינים שמחירי הדירות ירדו (כיף להרגיש מיליונר על הנייר ולמנף את עצמך בהתאם),לכולם מאוד טריוויאלי שבית מגורים בבניינים צריך לעלות בין 1.5-2.5 מיליון,והמחירים שם רק יכולים לעלות.

השנה הזאת גם הוכיחה שצרכן הישראלי אחד המטומטמים בעולם,קונה הכל בכל מחיר,כל שיא אפשר נשבר בכל סגמנט !

זה שאתה,אני ועוד הרבה הם צרכנים נבונים,לא שבויים של מותג ספציפי,ואנחנו בוחרים למי לתת את כספנו,או מה נראה לנו תמורה סבירה,הרוב המוחלט רק מקטר בפייסוש/פורומים וממשיך לקנות בכל מחיר בכל מצב,כי אנחנו באמת עם מפונק,ויש פה שפע לא קטן להרבה אנשים...והיתר שקופים.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, sperial כתב:

פנה לסתיו שפיר ולאיציק שמולי. הם עשו את זה לא רע לפני 10 שנים.

מה בדיוק יצא מזה?

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Michazzz כתב:

אני מאמין שאסתדר בתקופה הקרובה בלי לקנות מוצרי אוסם. הלוואי ועוד הרבה צרכנים יעשו כמוני והחברה תבין שהיא מפסידה בשורה התחתונה. מטרת הפוסט היתה לברר כיצד לגרום להרבה אנשים לעשות כמוני. את החשבון שלי אני יודע לעשות, הבעיה זה לא רק בעיה שלי. מיכה

איך? להעלות פוסטים על מוצרים שאתה כן אהבת והם זולים או טובים יותר מהמותגים המוכרים.

לעודד צריכה מקומית, יצרנים קטנים ומקומיים. יין\בירה\גבינות\ירקות וכדומה. 

מה המוצר האחרון שקניתם שיוצר במפעל קטן?

יצרן קטן? כל תחום? מה אהבתם ומה לא אהבתם במוצר שקניתם?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ ממוצרי אוסם, מה עוד עומד לעלות מה-1 בינואר?

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Avi135 כתב:

מקדונלדס

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, falou כתב:

מה בדיוק יצא מזה?

להם ג'ובים,משכורת לא רע של ח"כ...אידאולוגיה/מאבק חברתי זה משהו נזיל

ניחה מוצרים בסיסיים שקונים בסופר,מה בקשר לבילויים ושירותים ?!?!

הרי התירוץ של רובם בארץ,סגרו לנו את חו"ל,מה אז אפסיק לנפוש/לבלות/לצרוך...עם גישה כזאת למה בכלל שהספקים/יבואנים ישנו התנהגות,הרי כולנו יודעים חוץ במגזר החרדי אין מושג כזה בארץ "חרם צרכני/כלכלי"
אין דבר כזה יקר/זול...אם יש מישהו שמוכן לשלם את זה כנראה זה לא יקר (עובדתית האנשים ממשיכים לקנות בלי הכרה,ועוד לא דיברנו על הקטנת אריזות של הרבה מוצרים),זה כל הסיפור כנראה.

בדיוק נחת לי מייל,האמת מסכם כמה נקודות מה שקורה בתחום הבילוים.

2021-12-29_10-08-54.thumb.png.c2bf52f7806b089835e32bd43014106e.png

2021-12-29_10-07-23.thumb.png.67ea92df552639971c4386b71fe61441.png 

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שמחירי המוצר לא עולים- שמתם לב להתכווצות האריזות? למשל ציפס קפוא שהיה 2.2KG ב19.90 ש"ח פיתאום צומצם ל1.7KG באותו המחיר!

ככה שלמרות שמהחיר נישאר זהה, המחיר לק"ג עלה ביותר מ20%!

הזוי שהכסף מאבד ערך בצלילה ממש!

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הרבה יותר עמוקה והשורשים שלה בפוליטיקה וברגולציה שרקובים מהיסוד, בכירים שאמורים להגן עלינו עושים ההפך בשביל לקבל ג'ובים אצל הטיקונים והמונופולים.

ממליץ לכם לראות את המגש הכסף עם ירון זליכה, הנה קטע קצר ממנו שממחיש את גודל "המבחר" שיש לאדם הפשוט.

מההיכרות שלי עם הפורום ומהתגובות כאן אני הבנתי שיש לנו פורום על אנשים איכותיים, 

בוא נעשה עם זה משהו, קטן, בשביל לתרום, תסבירו את זה גם להורים שלכם/קרובים שאכפת לכם מהם.

לפני כשעה, Avi135 כתב:

לא הכל ב-1 בינואר אבל, פחם מה שמיקר את מחירי החשמל בכ-5%, ארנונה ב1.92%,מוצרי החלב המפוקח יעלו בין 3.5% ל-9%

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד פשוט, לא לקנות אצלם. אנחנו גרים בכפר, יש לנו כמעט את כל המוצרים החיוניים יותר טריים, ובפחות כסף אפילו מבערים מעורבות פרפריות.

למה שאנחנו נממן את הטייקונים, ונקנה מהם? גם ככה יש אחרים שיממנו אותם!

כל עוד אתה ממן אותם, ורץ לקנות מהסופרים הענקיים הפרוסים על אלפי מטרים ומשלמים עשרות אלפי שקלים ארנונה לעירייה, אז אל תתפלא שהמחיר ימשיך להמריא!

השינוי צריך להתחיל ממך , הקונה, ולא מהמוכר.

• אהבתי 2

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לתת זווית מעט אחרת.
אתם יודעים שכל הגרעינים בארץ מקורם בייבוא? חיטה/תירס/...
אתם יודעים שיש תור של אוניות בכניסה לנמל?
אתם יודעים כמה עולה יום עיכוב של אוניה כזו למזמין? עשרות אלפי דולרים.

תחברו את כל אלה ותבינו למה הכל מתייקר.
גרעינים זה לא רק במבה וקרונפלקס.
גרעינים זה אוכל לבהמות ועופות.
גרעינים זה קמח.
גרעינים זה בסיס לכמעט כל מזון שאנחנו צורכים.

הכל עלה וימשיך לעלות. מזמיני המשלוחים לא יספגו את זה בזה אני בטוח.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 5

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הצרכן הישראלי הוא מהגרועים בעולם ואם אני כבעל עסק רואה שאין פגיעה ברווח, אין לי כל סיבה להוריד את המחיר. הפריחה של חנויות הנוחות עם המחירים המאוד גבוהים מוכיחה את זה.

2. במוצרים יבשים, יש כיום כבר יש אלטרנטיבה לכל מוצר. לאסם יש אמנם מוצרים ייחודיים והם נחשבים לחברה איכותית יותר ממרבית היצרנים המקומיים (לא מדבר על ייבוא) אבל כאמור, יש תחליף לכל מוצר שלהם (למעט פתיתים).

3. המחירים בכל העולם עולים ומתייקרים, בכל תחום. 

4. לצאת לרחוב על מחיר הקוטג' זה מטופש כאשר מחירי הדירות הפכו למוצר לעשרים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חרם בארץ יודעים לעשות רק בחברה החרדית.

2. איך אמר מהטמה גנדי/הדאליי לאמה? היה אתה השינוי שאתה רוצה בעולם. אל תקנה. 

3. בנימה פרקטית - איפה באיזור חיפה אפשר לקנות חטיפים תואמי ביסלי/במבה/תפוצ'יפס בזול? אני מדבר על מה שמייצרים במפעלים הפחות מוכרים/שטחים. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...