Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלות על קטע כביש ותיקונו - מי אחראי לתקן את הבורות בכביש שמול מחסום מכבים?

tinoki
שימו לב! השרשור הזה בן 761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשטחי יו"ש (מכיוון מחסום מכבים לכיוון מחסום עופר) - קמ"ט תחבורה במנהל האזרחי. בכביש שבין מחסום עופר לירושלים - נת"י.

• אהבתי 1

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2022 בשעה 23:42, ידני כתב:

אגב שכחו לעדכן כאן אבל תיקנו את הבור שם שאפו 

מעבר למצופה !

אכן. נסעתי היום. תוכן יפה ובצורה מקצועית (היינו ריבדו מחדש את הקטע). אנסה לבדוק מי ביצע.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאים לחתימה שלך (-:

יאלה, עכשיו קח את כביש 9 (מנהרת ארזים שהוזכרה כאן) לפרוייקט הבא שלך

באמת כביש מחוטט לחלוטין

מדי פעם יש שם תיקוני טלאים שלא "תופסים", לדעתי משהו שם ביישום מלכתחילה לא איכותי

בהמשך הכביש יש השקעה של מיליונים במחלפים החדשים לרמת שלמה ושועאפט, אין סיבה שלא ילכו 800 מטר אחורה וירבדו מחדש

בהצלחה!

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אז בהחלט אחרי שדברתי עם מס' גורמים (ולא רק אני)

יצא לפועל התוכנית לשיפוץ הכביש מחדש, רק שאני בקשתי לעקב את העבודות בכניסה לעיר עד שיסיימו את השיפוץ, אבל לעריה כנראה לא אכפת, התחושה שכל י-ם בשיפוצים, והכבישים כבר יותר גרועים מאוקראינה.

תכנון לקוי או סתם חוסר התחשבות? במקביל לעבודות בצומת הכניסה לעיר - החלו עבודות לשדרוג כביש 9 | כל העיר ירושלים (kolhair.co.il)

• אהבתי 1

"בלי סיכון אין סיכוי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שיתקנו כמה שיותר מהר את הקטע המחורבן הזה, הבורות שיש שם זה סכנת נפשות לאופנועים וגורמים לנזק לרכב. בכללי איך שכל האיזור שם נראה בעקבות הבנייה של התחנה המרכזית (או מה שזה לא יהיה) פשוט אסון, תשתיות של עולם שלישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה ליום שמישהו יגיש תביעה ייצוגית נגד עיריית ירושלים.

עובדים על כבישים מקבילים מבלי לתת לך אופציה לברוח מכביש אחר.

כל הכבישים, אלו שבאמצע עבודה ואלו שהעבודה עליהם נגמרה, מלאים בבמפרים ובבורות.

כבישים שהעבודה עליהם נגמרה, מכסי הביוב ובורות הניקוז בולטים מהכביש ונמצאים בגובה המדרכה.

ברוב הכבישים (גם אלו שלא עובדים עליהם - כמו בגין) סימוני הכבישים נמחקו לחלוטין.

נראה שהעיריה לקחה את כל התקציב לצורך נקיון ולא השאירה כלום לתחזוקת כבישים.

הנסיעה ברחבי העיר היא פשוט סיוט אחד גדול, אתה בכל נסיעה מחדש צריך לחפש את הבור או הבאמפר החדש שהתווסף אתמול בלילה

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תופעה שמקומות שבאמצע בנייה ולא רק בירושלים 

מותר להשאיר אותם בצורה נוראית שלעיתים זה כמו ליסוע בשטח ואף גרוע מכך יש שם בורות חדים 

צינור שהועבר לרוחב הכביש ולא חפרו לו תעלה פשוט מניחים על הכביש ומכסים באספלט ואתה מגיע על 50 קמש זה הורס את האוטו את המתלים את מה לא ?

וכל זה מותר כי הרי יש תמרור עבודות בכביש

סתם כך בכל הארץ  כל  הנהיגה אני עסוק בלברוח מבורות ומאמין שעוד רבים כך 

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...