Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב, נהיה לי קר. איך קונים היום מעיל?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 56 דקות, Michazzz כתב:

לאור הקור בימים האחרונים - נזכרתי לשאול: איך המעיל?

הצדיק את ה"השקעה" ביום ראשון, כשנתקעתי בתור לבדיקת PCR בלי מטרייה בגשם ובקור.

מרוצה מאד. עושה את העבודה יופי.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 דקות, ברווז כתב:

כשנתקעתי בתור לבדיקת PCR בלי מטרייה בגשם ובקור.

הלכת לחפש קורונה ומצאת שפעת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Michazzz כתב:

לאור הקור בימים האחרונים - נזכרתי לשאול: איך המעיל?

meanwhile in north jersey - בשבוע שעבר היה מינוס 11 שהרגיש כמו מינוס 20 ואנחנו מדברים על איך המעיל הרגיש 🥶

• מבאס 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.12.2021 בשעה 22:55, natco כתב:

עוד 47 אחד פה.

בלנדסטון=אין שום בעיה. גם בארץ.

רוקפורט= כנ"ל (ויש גם מידות לרוחב, אם קונים באירופה, בחנות רשמית).

נעלי ספורט=ניו באלאנס או מיזונו.

בעקרון, יוצא שאני קונה בעיקר באירופה, או מזמין ברשת, אז אני לא יודע מה המצאי כאן בחנויות. 

אבל אותו אפרוח מהמעיל outdoor שהזכרתי קודם, קנה לעצמו גם נעלי אדידס במידה 46 (אחרי שאמרתי פה רק כמה הודעות קודם, שאין להם מידות), פה בארץ, בסניף של אדידס ב"מול החוף".

במידה שלך כמעט אין בעיה, אני מידה 50.5  טימברלנד ורוקפורט מייצרים במידות האלו (וגם רק חלק קטן מהדגמים),
מחינת נעלי ריצה זה ממש קשה ואני משלם ביוקר על כל זוג...
וכשאני מוצא לרוב קונה 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50.5?! וואו. אני "רק" 47 ואני מתחרפן כל פעם שאני צריך למצוא זוג. 

מאיפה אתה קונה בבקשה?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך זה שבקור של מינוס 10 בחול אני לוקח מעיל סקי וחולצה טרמית למטה וחם לי ופה בארץ יצא לי לעבוד בלילה בחוץ, 

טמפרטורה השבוע של 2 מעלות, SOFTSHELL של קולומביה, חולצה טרמית, חולצה , מכנס וגעטקס והיה לי קר פצצות.

אולי בגלל שאני לא עושה עבודה פיזית והגוף כבר נכנס למצב של שינה או שהמעילי סקי ממש ממש טובים.

אני דווקא מעדיף מעילים ממש ממש גדולים שאתה יכול פשוט לשם מתחת חולצה קצרה וזהו ואשמח להמלצה על אחד כזה (לשימוש יומיומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם וגם - מעילי סקי ממש ממש יעילים בלשמור על החום גוף קבוע אבל זה גם כנראה שילוב של כמה זמן אתה מבלה רצוף מחוץ לחימום (בלי מאמץ פיזי) + העובדה שבמקומות של מינוס 10 - מחממים ממש טוב את הבפנים.

ככל שהמדינה קרה יותר בשוטף - ככה יהיה חם יותר בפנים.

דוגמאות: בארץ האיטום וההרגלים של החימום מביאים לזה שלפעמים אתה יושב עם סווטשרט ואתה קופא - בפנים.

איפה שאני גר שיש 3 חודשים של חורף הארדקור - כבר אין מצב שאתה בפנים עם סווטשרט ולא נעים לך - ויש מחממים במסעדות שדואגים שכשפותחים את הדלת לא נכנסת בומבה של אוויר קר או דלתות כפולות (במקומות ציבוריים , אבל גם Storm doors בבתים שהם מיני גירסא של אותו הדבר).

ובשוודיה כשביקרתי - לא היה מצב שאתה יושב בפנים עם יותר מחולצה קצרה וג׳ינס (בשיא החורף) - כי אחרת אתה תזיע.

זה לפחות הניסיון שלי.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מקומות סגורים אתה לגמרי צודק.

יש חדר מבואה כמעט תמיד, הזכוכיות כפולות וכו'.

לגבי החוץ... שזה מה שבעיקר דיברתי אולי זה העניין של השעות, סטטיות, משך שהייה בחוץ והציוד

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטיות. כשאתה זז אתה מתחמם, גם אם זאת הליכה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החורף בארץ הוא חורף מעצבן. 

השבוע עם כול הקור שהיה, הכי נהנתי. הזכיר לי מאוד את אירופה. איפה שאני גר היה 6 מעלות בחוץ אבל יש שמש, ואין רוח וגשם. וואלה היה לי סבבה. 

אבל הגיע היום, היה 10 מעלות בחוץ, אבל היה גשום, הייתה רוח והיה אפור ומגעיל והיה לי הרבה יותר קר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liviur כתב:

זה גם וגם - מעילי סקי ממש ממש יעילים בלשמור על החום גוף קבוע אבל זה גם כנראה שילוב של כמה זמן אתה מבלה רצוף מחוץ לחימום (בלי מאמץ פיזי) + העובדה שבמקומות של מינוס 10 - מחממים ממש טוב את הבפנים.

ככל שהמדינה קרה יותר בשוטף - ככה יהיה חם יותר בפנים.

דוגמאות: בארץ האיטום וההרגלים של החימום מביאים לזה שלפעמים אתה יושב עם סווטשרט ואתה קופא - בפנים.

איפה שאני גר שיש 3 חודשים של חורף הארדקור - כבר אין מצב שאתה בפנים עם סווטשרט ולא נעים לך - ויש מחממים במסעדות שדואגים שכשפותחים את הדלת לא נכנסת בומבה של אוויר קר או דלתות כפולות (במקומות ציבוריים , אבל גם Storm doors בבתים שהם מיני גירסא של אותו הדבר).

ובשוודיה כשביקרתי - לא היה מצב שאתה יושב בפנים עם יותר מחולצה קצרה וג׳ינס (בשיא החורף) - כי אחרת אתה תזיע.

זה לפחות הניסיון שלי.

מעניין אותי מה מרגישים תיירים ממדינות קרות באמת שבאים לביקור חורף בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם צוחקים עלינו.

מצד שני, אני חושב על הקבוצה מאיסלנד שפגשנו בטנריף. הלם מוחלט כשראו כמה עצי פרי. כל אחד עם מה שהוא מכיר, גם בעניין מזג האויר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, FARM כתב:

מעניין אותי מה מרגישים תיירים ממדינות קרות באמת שבאים לביקור חורף בארץ

לפני כמה שנים מכר הגיע לחופשה מבלרוס, בחודש מרץ. והוא שאל בשיא הרצינות "מתי הולכים לים?" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא מסתובבים עם סווטשרט או חולצה קצרה.

(זה מה שהילדים שלי עושים כשהטמפ׳ מגיעות אפילו לשניה לדו ספרתיות - והם כאמור במדינה עם חורף - אבל מוגבל ל3 חודשים).

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמה שמעניין אותו הוא הטמפרטורה, הוא לא היה מודע לזרמים המסוכנים.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...