Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד חשמלית לאוסף: ברוכה הבאה Hongqi E-HS9

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת ששמעה הגיעה אליי כבר לפני מס' ימים אבל כשראיתי את הנתונים התקשתי להאמין שהדגם באמת יגיע.

היום היא צולמה - מה שאומר שהיא כאן, ולכן שווה התייחסות:

מדובר בלא פחות מספינה יוקרתית בעלת אורך של 521 ס"מ רוחב של 201 ס"מ ובסיס גלגלים א-ר-ו-ך של 311 ס"מ.

הספינה שוקלת 3180 ק"ג (משקל כולל)

הדגם שהיגע הוא עם 551 כ"ס ומגיע מ-0-100 ב-5 שניות.

הספק הסוללה הוא 99kWh והטטוח לפי WLTP הוא 465 ק"מ

תומך טעינה מהירה עד 110kW.

יש לו ששה מושבים בשלושה שורות (השורה האמצעית מכילה שני מושבי קפטן.

בטיחות:

אין עדיין מבחן ריסוק אירופאי.

יש 8 כריות אוויר, ואתכל מערכות הבטיחות המקובלות כולל זיהוי בשטח נסתר ובקרת שיוט אדפטיבית.

המחיר לכל הטוב הזה: 499000 ש"ח בלבד

266180095_4714132302002065_8745386444177587484_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=KIvveJ600fEAX8sct_n&tn=9H1EZGUJACdNWfi0&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=7ad120d2d193dae02cba0f85cbf1b9d1&oe=61B6AD12264651633_4714132395335389_2361823869527812673_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=L6YTr5HaZ5UAX9DdtJ1&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=771d3531d1957b4b1f70eae025f82704&oe=61B836CCimage.thumb.png.d0ae7bed84bc320595e574ee2ce878c8.png

למידע נוסף:

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, לא חשבתי שהמותג הזה בכלל קיים מחוץ לסין.

חבל שלא מביאים גם את L5

spacer.png

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים, 

העיצוב המעודן, רמיזות ליוקרה רק למבינים. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 25

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכה הבאה.

בכל מקרה, ה״רמיזות״ למותגים קיימים לא מוסיפה לרכבים האלה כבוד, חבל שלא משקיעים קצת יותר בעניין הזה. מעניין גם לראות אמינות לאורך זמן.

מודה שלא הייתי קורא לעיצוב ״מעודן״, אבל על טעם ועל ריח...

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, imprezadude כתב:

מעניין גם לראות אמינות לאורך זמן.

Hongqi קיימת מ1958, ומייצרת לימוזינות לחברי מפלגה בכירים.

לא יודע לגבי הדגמים ה"עממיים" שלהם (זה מותג יוקרה לכל דבר), אבל בדגמי הדגל שלהם, מי שייצר רכבים לא אמינים, אני בטוח שהוא ומשפחתו זכו לראות מכרה אורניום מבפנים, לשארית חייהם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 2
  • מצחיק 5

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב פה בארץ התוצר יקרא FAW ולא Hongqi.(הגיוני בהתחשב בעובדה שהשם Hongqi לא בדיוק קל להגיה.

ולמי שתהה הם בדיוק החלו למכור גם בנורבגיה - ממלכת כלי הרכב החשמליים באירופה - הם טוענים שמכרו כבר 500 מכוניות.

לגבי צפי המכירה בישראל (גם) בהתחשב ביבואן - לא נראה לי שאמות הסיפים יזוזו...

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, dkn1 כתב:

המעודן שצויין פה ניראה לי שנכתב בציניות

כנראה שאתה צודק, מה מדיניות הפורום לגבי Brain Farts?

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש שלי, אין כוונה לשווק את הדגם הזה ממש והוא הגיע כמקרה בוחן של המותג. 

לפני שעה, vadim6385 כתב:

לא יודע לגבי הדגמים ה"עממיים" שלהם (זה מותג יוקרה לכל דבר), אבל בדגמי הדגל שלהם, מי שייצר רכבים לא אמינים, אני בטוח שהוא ומשפחתו זכו לראות מכרה אורניום מבפנים, לשארית חייהם.

עד לאחרונה הם לא ממש ייצרו רכבים בעצמם אלא התבססו על דגם קיים של יצרן מערבי.

העיצוב בסגנון רולס רויס הוא תוצאה ישירה של מעצב החברה שהגיע ישירות מרולס רויס. אני נוטה להאמין שאין כוונה לשווק בשלב זה את הדגם הזה בישראל, בשלב זה, אלא יותר לבחון את המותג בכללותו לשיווק עתידי (היצרן "צעיר" בתחום הרכב החשמלי). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, vadim6385 כתב:

אז למה מותגים אחרים (לא מלוכסנים) גם לא משתמשים בשיטות האלה בשביל לייצר רכבים אמינים? 😂😂 

סך הכול זה אפשרי, אין דבר העומד בפני הרצון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...