Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארקיין, מה זה המצויר הזה? כן וזה שובר את כל הרייטינגים אבל איפה ההייפ?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 12.12.2021 בשעה 21:53, Pika007 כתב:

אני רק מקווה שהגב של הנרי קאוויל ישרוד לפחות עוד 2 עונות עם איך שהוא נאלץ לסחוב את הסדרה הזו על הכתפיים שלו.

כן, גם אני מאוד נהניתי ממנה, הרבה פחות מהקטעים בהם הוא לא על המסך

טריס ויניפר נוראיות.

סיימתי את עונה 2 של הסדרה, לצערי לא.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Witcher זה נחמד, אבל הדמויות שם הרבה יותר ״מצויירות״ מאשר ב-Arcane...

זה בכלל לא באותה ליגה.

Arcane זו צלילה למהות של הפוסט טראומה. היא חלק ממארג של תמות שעוסקות בשבר של הפרט שמוביל לכאוס חברתי. יש את זה באביר האפל ובג׳וקר, משחקי הדיונון, שובר שורות וכו׳.

אבל הייצוג הגרפי ב-Arcane כ״כ חי ובועט, שזה הרבה יותר לפנים.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Gavrik כתב:

סיימתי את עונה 2 של הסדרה, לצערי לא.

יכול להיות שאתם מנסים להשוות את זה למשחקים? כי אני לא שיחקתי בהם ונהנתי מאוד (מאוד) משתי העונות. התלונה היחידה שלי היא שזה לא לעניין להוציא 8 פרקים פעם בשנתיים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחקים זה MASTERPIECE והתקנתי שוב את 3 עם ההרחבות .

הסדרה בעצמה מדהימה וחתומה כמדומני לעוד 2 עונות. השלישית בטוח תקרה גם הרייטינג עצום וגם כבר יש תאריך לצילומים כמדומני מרץ 2022

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש שיחקתי במשחק, יצא לי פו ושם אבל לא יותר משעה-שעתיים.
אני מבין שמאחורי הסדרה יש את הספרים וסיפור כלשהו אבל הסדרה ממש לא פותחת אותו הדמויות חד צדדיות ושטחיות ותמיד עושות מה שמצופה מהן לעשות כנ"ל העלילה. היא זזה ומתקדמת לכיוון ברור מאליו.
זה כמו לראות עוד סרט גיבורי על של מארוול... יש רשע שרוצה להרוס את העולם וטובים שרוצים להגן עליו, הם נלחמים באמצע ולפעמים הטובים מפסידים או מתמודדים עם אודן כלשהו ואז יש קרב סופי על גורל העולם שבו הטובים מנצחים.
הכי טוב שהצליחו לעשות לשטחיות הזאת עד כה היה באביר האפל שבו הפכו את הג'וקר לדמות יותר עמוקה אמיתית ועם מוטיבים ועקרונות שאפשר להבין ולהתחבר אליהם ועליה בנו את כל הסרט.

THE WITCHER עונה 2, נראה כאילו העתיקו אותו 1:1 ממשחק מחשב, יש לדמויות מסלול מוגדר מראש, אי אפשר להאמין ארו לצפות שהן יעשו משהו אחר מלבד מה שהם צפויים לעשות לכן העלילה לא סוחפת והדמויות מרגישות כמו NPS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

לא שיחקתי במשחקים, התאכזבתי מהעונה השניה. 

כאילו היא לא רעה, אבל לא וואו. מעביר את הזמן.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.12.2021 בשעה 07:52, falou כתב:

אני כרגע ב-Cowboy Bebop, המקורי המצוייר, לא ה-live action החדש.

זה כשהזוגה לא צופה בהשרדות.

לכשאתפנה מעיסוקי החשוב הזה, נבדוק את נושא השרשור, אם עוד יישארו לי תאי מוח, כי ההקשבה הפאסיבית להשרדות מנוונת.

אחת האנימות הטובות אי פעם לדעתי. תענוג של סיפור, של איור ושל מוזיקה.

כמובן שנטפליקס מחרבנים הכל.

תהנה!

ארקיין יפה מאוד. LOL זה קצת סרטן, אבל עדין מה- MOBA הטובים שיש.

עריכה אחרונה על ידי Dark Muse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2022 בשעה 00:43, Dark Muse כתב:

המוסיקה, הברקה.

הסיפור נשען יפה מאוד על פילם נואר, עטוף בקיום הלא ריאליסטי של, לפעמים, של סרט מצוייר.  האנימציה עצמה מבריקה לעיתים ונעה כל הזמן בין ריאליזם לסרט מצוייר לגמרי. בהחלט משהו מיוחד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2022 בשעה 00:43, Dark Muse כתב:

אם כבר אנימה, אני ממליץ לראות Patlabor.

יש שלושה סרטים באורך מלא.

הראשון מצויין, אבל השני הוא לא פחות מיצירת מופת לדעתי. במיוחד הסצנה עם טנקים ברחובות טוקיו, כשהאזרחים מסתכלים על זה בפליאה ולא מבינים מה נפל עליהם.

על השלישי אפשר לוותר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...